Szczecin, Polska

Turnieje rozegrane w tej miejscowości
# Nazwa Data Sezon
1. 23. Międzynarodowy Turniej Badmintona Babolat Cup 19 - 20 lutego 2022 2021/2022
2. 22. Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2020 15 - 16 lutego 2020 2019/2020
3. 21. Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2019 16 - 17 lutego 2019 2018/2019
4. 20. Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2018 17 - 18 lutego 2018 2017/2018
5. 19. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2017 11 - 12 lutego 2017 2016/2017
6. 18. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2016 20 - 21 lutego 2016 2015/2016
7. 17. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2015 14 - 15 marca 2015 2014/2015
8. 16. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2014 15 - 16 marca 2014 2013/2014
9. 15. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2013 16 - 17 lutego 2013 2012/2013
10. 14. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2012 17 - 17 marca 2012 2011/2012
Zawodnicy z tej miejscowości
# Imię i nazwisko Rok ur. Klub Licencja
1. Tomasz Bachul 1965 - -
2. Paweł Biały 1962 - -
3. Joanna Cegielska 1972 - -
4. Marek Cytlau 1968 - -
5. Sylwia Czubaszek 1988 - -
6. Gustaw Dudka 1974 - D7865 (ważna do 31.08.2022)
7. Henryk Fila 1946 - -
8. Tomasz Giętkowski 1977 - -
9. Ryszard Gracjasz 1951 - -
10. Halina Ignaczak 1957 - -
11. Krzysztof Jakubowski 1952 - -
12. Renata Jędrzejewska 1966 - -
13. Jan Kaczanowski 1949 - -
14. Zbigniew Kaczyński 1952 - -
15. Marcin Kalinowski 1973 - -
16. Danuta Klofik 1956 - -
17. Piotr Kotwas 1978 - -
18. Anna Kowalczuk 1979 - -
19. Kamila Kowalska 1981 - -
20. Damian Kramarz 1983 - -
21. Piotr Leśniewicz 1968 - L11374 (ważna do 31.08.2022)
22. Artur Lipecki 1967 - -
23. Robert Matecki 1966 - -
24. Tomasz Maziakowski 1981 - -
25. Mirosław Muchalski 1959 - M7880 (wygasła)
26. Andrzej Mysiak 1956 - -
27. Jacek Niegrebecki 1981 - -
28. Jerzy Nowak 1952 - -
29. Marcin Opozda 1972 - -
30. Joanna Orzechowska 1974 - -
31. Robert Orzechowski 1974 - -
32. Leszek Piórkowski 1976 - -
33. Marek Pniewski 1963 - -
34. Tomasz Polonis 1981 - -
35. Jacek Potorski 1988 - -
36. Sławomir Pyta 1976 - -
37. Jacek Sałapa 1972 - -
38. Tomasz Sell 1971 - -
39. Marcin Słojewski 1964 - S8710 (wygasła)
40. Jan Stasiak 1949 - -
41. Sebastian Szymański 1977 - -
42. Tomasz Śmiglicki 1977 - -
43. Maciej Tarnowski 1988 - T11291 (ważna do 31.08.2022)
44. Krzysztof Tas 1972 - -
45. Marta Urbanik 1987 - -
46. Adam Wołk 1988 - -
47. Bogdan Zianowicz 1973 - Z7384 (wygasła)
48. Marek Ziółkowski 1954 - Z1785 (wygasła)
49. Artur Ziółkowski 1971 - -
50. Piotr Żuromski 1987 - -
51. Jacek Żuromski 1959 - Ż7391 (ważna do 30.06.2023)