Lista zawodników

Poniższa lista przedstawia zawodników, którzy brali udział w turniejach seniorów w ciągu ostatnich dwóch lat.

Tabelę można posortować po nazwisku, roku urodzenia lub dacie wygaśnięcia licencji, klikając w odpowiedni nagłówek.
# Imię i nazwisko Rok ur. Klub / Miejscowość Licencja
1. Mirosław Adamczyk 1962 Bydgoszcz A 018 (wygasła)
2. Piotr Agaciński 1951 Poznań A3414 (ważna do 31.12.2022)
3. Inguna Aldina 1969 - -
4. Przemysław Aleksandrowicz 1978 AZSWAT Warszawa A5420 (wygasła)
5. Robert Aleksandrowicz 1981 SKB Badminton4all Sulęcin A0317 (ważna do 31.08.2023)
6. Bogumiła Aleksandrowicz 1979 Sulęcin -
7. Viktor Andrusenko 1957 - -
8. Andrzej Antosiewicz 1947 Warszawa A1439 (ważna do 30.06.2025)
9. Dariusz Augustyńczyk 1984 BKS Kolejarz Częstochowa A0170 (wygasła)
10. Tomasz Bachul 1965 Szczecin -
11. Ryszard Bachus 1980 LKS Technik Głubczyce B0167 (ważna do 30.06.2023)
12. Mariusz Bacławski 1977 Ostrołęka B9307 (wygasła)
13. Yuliya Balandina 1987 - -
14. Adam Bałakier 1962 Białystok -
15. Jolanta Banasiak 1988 Olsztyn -
16. Mariusz Baran 1970 - B10121 (wygasła)
17. Rafał Barański 1971 LUKS Victoria Domecko B10767 (wygasła)
18. Piotr Bargielski 1979 - B9947 (wygasła)
19. Arkadiusz Bartczak 1969 Ośno Lubuskie -
20. Marcin Bartkowiak 1974 Żelistrzewo -
21. Zbigniew Bartosz 1960 Bydgoszcz B2285 (ważna do 30.06.2023)
22. Tomasz Bartosz 1968 Bydgoszcz B6940 (wygasła)
23. Grażyna Bełus 1953 Kielce B1447 (ważna do 30.06.2023)
24. Jacek Bełus 1954 Kielce B1454 (wygasła)
25. Andreas Benz 1958 - -
26. Joanna Bernadzka 1982 Kraków -
27. Andreas Bernwald 1976 Berlin -
28. Agnieszka Białas 1979 KS Wolant Jaworzno B10687 (wygasła)
29. Anna Białasiewicz 1970 Warszawa B2558 (wygasła)
30. Beata Białek 1985 KS Wolant Jaworzno B3419 (ważna do 30.06.2023)
31. Robert Bieganowski 1968 Żyrardów B1495 (ważna do 30.06.2023)
32. Karolina Bielas-Piasecka 1983 UKSMTB Smecz Konin B1074 (ważna do 31.12.2023)
33. Kateryna Bieliaieva 1992 - B8479 (wygasła)
34. Aleksandra Bielska 1991 - -
35. Monika Bieńkowska 1978 KS Masovia Płock B0406 (ważna do 30.06.2023)
36. Andrzej Bittner 1956 Warszawa B5288 (ważna do 31.12.2022)
37. Daniel Błach 1977 Blachownia -
38. Rafał Bogdański 1965 Piaseczno B0188 (wygasła)
39. Wojciech Bogołębski 1956 Bobrowiec B10387 (ważna do 31.12.2024)
40. Krzysztof Bogucki 1972 Jabłonowo B5178 (wygasła)
41. Jacqueline Bolduan 1968 - -
42. Michael Bolter 1955 - -
43. Margit Bolter 1953 - -
44. Piotr Bondaruk 1976 Gdańsk B0108 (ważna do 30.06.2023)
45. Robert Borszcz 1974 Zabrze B8922 (wygasła)
46. Leszek Borys 1966 Choszczno B1783 (ważna do 30.06.2023)
47. Wojciech Borzęcki 1947 STB Energia Lubliniec B5005 (ważna do 30.06.2023)
48. Wojciech Borzęcki 1971 Tarnowskie Góry -
49. Agnieszka Brojek 1967 MKS Garwolin B4668 (ważna do 30.06.2023)
50. Robert Brojek 1975 GSB Smecz Góra B9685 (wygasła)
51. Maciej Broniecki 1991 Leszno -
52. Łukasz Brudek 1975 UKS Plesbad Pszczyna B8278 (ważna do 30.06.2023)
53. Grzegorz Brudek 1970 UKS Plesbad Pszczyna B8283 (wygasła)
54. Karol Bryczkiewicz 1991 KS Nadarzyn B2472 (wygasła)
55. Maria Brzeźnicka 1959 MKS Garwolin B 047 (ważna do 30.06.2023)
56. Stefan Buczynski 1948 Gdańsk -
57. Przemysław Buda 1971 UKS Plesbad Pszczyna B2140 (ważna do 30.06.2023)
58. Łukasz Bugno 1981 Lubliniec -
59. Grzegorz Bukowski 1984 UKS PowerBad Gniezno B11207 (wygasła)
60. Olha Buvaieva 1985 - -
61. Wojciech Byrwa 1973 Jabłonowo Pomorskie B10756 (wygasła)
62. Maciej Bysikiewicz 1960 Bydgoszcz B3103 (ważna do 30.06.2023)
63. Piotr Ceranek 1962 Poznań -
64. Mirosław Chabowski 1978 Gdynia C6925 (wygasła)
65. Tomasz Charkiewicz 1964 Gorzów Wielkopolski C0262 (wygasła)
66. Katarzyna Charzyńska 1978 UKS PowerBad Gniezno C11189 (wygasła)
67. Michał Chmielarczyk 1976 TKKF Uklejna Myślenice C7854 (wygasła)
68. Krzysztof Chmielewski 1954 Olsztyn C2556 (ważna do 30.06.2023)
69. Zbigniew Chmielewski 1950 Sianów -
70. Jolanta Chodkowska 1992 Warszawa C6150 (wygasła)
71. Łukasz Chojnacki 1975 KS Badminton Kobierzyce C5859 (ważna do 30.06.2023)
72. Piotr Chrzęszczyk 1972 UKS Plesbad Pszczyna C4780 (ważna do 30.06.2023)
73. Dariusz Chudziak 1971 UKS PowerBad Gniezno C11543 (wygasła)
74. Przemysław Ciastoń 1991 Sportowa Politechnika Gdańsk C1861 (wygasła)
75. Bolesław Cichocki 1955 Warszawa C1463 (wygasła)
76. Krystyna Cielecka 1953 Olsztyn C2812 (ważna do 30.06.2024)
77. Adam Ciereszko 1983 Wrocław -
78. Artur Ciesielski 1989 Wrocław C2527 (ważna do 30.06.2023)
79. Lech Cieśla 1963 - -
80. Adam Cimosz 1973 KS Chojnik Jelenia Góra C0181 (ważna do 30.06.2023)
81. Michał Ciołek 1970 Gdynia C7881 (wygasła)
82. Zenon Cisek 1975 Rokietnica -
83. Marta Ciszewska 1978 UKS Olimpionik Lipiany C9968 (wygasła)
84. Dominika Cygan 1983 AZSUM Łódź C 031 (ważna do 31.12.2023)
85. Marcin Cyranowski 1976 KS Badminton School Gdynia C8716 (ważna do 30.06.2023)
86. Filip Czaja 1986 UKS Kiko Zamość C0358 (wygasła)
87. Radosław Czapka 1976 KS Badminton School Gdynia C8714 (ważna do 30.06.2023)
88. Tomasz Czapski 1978 - -
89. Janusz Czarnogłowski 1966 - -
90. Robert Czembor 1988 UKS Plesbad Pszczyna C1712 (wygasła)
91. Jacek Czeremużyński 1968 Konstancin C8739 (wygasła)
92. Tymoteusz Czysz 1987 UKS Plesbad Pszczyna C1892 (ważna do 31.08.2024)
93. Alicja Czyszek 1964 Puck C8738 (wygasła)
94. Andrzej Dadas 1969 MKS Garwolin D2547 (ważna do 30.06.2023)
95. Dorota Danielak 1974 KKS Ruch Piotrków Tryb. D0642 (wygasła)
96. Marcin Danowski 1974 PKS Mazury Ostróda D4707 (wygasła)
97. Witalij Darmin 1987 - -
98. Mateusz Dec 1988 PTS Puszczykowo D11222 (wygasła)
99. Damian Derc 1976 Żelistrzewo -
100. Wojciech Derela 1971 KS Wolant Jaworzno D10679 (wygasła)
101. Edyta Dobies-Szkamruk 1976 Olsztyn -
102. Przemysław Dobosz 1978 CAB Akademia Częstochowa D8912 (wygasła)
103. Mateusz Dobroński 1987 PKS Mazury Ostróda D0749 (wygasła)
104. Adam Dobrowolski 1966 Wrocław -
105. Jiri Dohnal 1963 - -
106. Zbigniew Dolata 1965 Gniezno D5509 (wygasła)
107. Robert Dolata 1972 Siechnice -
108. Jacek Domski 1973 Koszalin D12462 (ważna do 30.06.2023)
109. Zbigniew Dorna 1963 Bydgoszcz D1081 (ważna do 23.04.2024)
110. Marta Downarowicz 1981 Trzebinia -
111. Robert Drapała 1974 Wrocław -
112. Ryszard Drążkowski 1957 Bydgoszcz D3423 (wygasła)
113. Arkadiusz Drewniak 1964 Warszawa D12070 (wygasła)
114. Bartosz Drozdowicz 1974 Olsztyn D6213 (wygasła)
115. Jana Dudek 1966 - -
116. Gustaw Dudka 1974 Szczecin D7865 (wygasła)
117. Krzysztof Duszczyk 1988 - D1244 (wygasła)
118. Dorota Dykiert 1967 UKS Olimpionik Lipiany D9956 (wygasła)
119. Piotr Dymowski 1973 Poznań -
120. Mateusz Dynak 1990 KS Badminton School Gdynia D1636 (wygasła)
121. Paweł Działo 1985 UKS Unia Bieruń D1307 (wygasła)
122. Jakub Dziczek 1976 Wrocław -
123. Adriana Dzido 1988 UKS Olimpionik Lipiany D10049 (wygasła)
124. Andrzej Dziekoński 1954 - D9614 (wygasła)
125. Jorg Eger 1960 - -
126. Zbigniew Faściszewski 1962 Wałbrzych -
127. Mariusz Federowicz 1974 - -
128. Joanna Fidos 1989 Suchedniów F1370 (wygasła)
129. Jakub Firlus 1979 UKS Unia Bieruń F4827 (wygasła)
130. Łukasz Fischer 1975 Gniezno F6037 (wygasła)
131. Danuta Foryta 1968 STB Energia Lubliniec F4959 (wygasła)
132. Adam Froś 1982 Wrocław F12498 (ważna do 30.06.2023)
133. Elżbieta Fularczyk 1966 Gdynia F4535 (ważna do 31.12.2024)
134. Andrzej Gajewski 1982 Rakiety Olsztyn G0612 (wygasła)
135. Paulina Gajos 1989 MKS Dwójka Blachownia G1072 (wygasła)
136. Karolina Gajos 1994 MKS Spartakus Niepołomice G2737 (ważna do 31.12.2023)
137. Marek Gałczyński 1969 Suchedniów G0209 (ważna do 30.06.2025)
138. Marta Gałkowska 1993 KS Badminton School Gdynia G2400 (wygasła)
139. Paweł Gansiniec 1976 Bytom G8923 (wygasła)
140. Jacek Gasparewicz 1978 PKS Mazury Ostróda G8588 (wygasła)
141. Paweł Gasz 1942 UKS Unia Bieruń G0524 (ważna do 31.08.2025)
142. Andrzej Gasz 1982 UKS Unia Bieruń G2704 (wygasła)
143. Srikant Gattu 1982 Gdańsk -
144. Bernhard Gaudian 1953 - -
145. Marek Gawlik 1984 Bielawa -
146. Nicolas Genin 1967 - -
147. Adam Gębala 1979 Żyrardów G7882 (wygasła)
148. Tomasz Giętkowski 1977 Szczecin -
149. Tomasz Gil 1974 Bilcza -
150. Paweł Głażewski 1973 PKS Mazury Ostróda G4511 (wygasła)
151. Ewa Golańska 1960 Gdynia G3068 (ważna do 30.06.2024)
152. Zbigniew Goldwasser 1966 UKS 2 Sobótka G3382 (ważna do 30.06.2023)
153. Emilia Goldwasser 1990 UKS 2 Sobótka G1054 (ważna do 30.06.2023)
154. Radosław Gomuła 1988 Międzyrzecz -
155. Krzysztof Gontarski 1971 Warszawa G1337 (wygasła)
156. Tomasz Gorzkowski 1980 Duszniki Zdrój -
157. Bartłomiej Goździk 1974 - -
158. Adam Górniak 1969 Jelenia Góra -
159. Jarosław Górski 1973 Gorlice G8272 (ważna do 30.06.2023)
160. Magdalena Grabarczyk - Stasiło 1988 Gliwice -
161. Krzysztof Grabek 1973 Wrocław G5511 (wygasła)
162. Paweł Grabowski 1984 - G9099 (wygasła)
163. Bartłomiej Grabowski 1980 Otwock G9094 (wygasła)
164. Ryszard Gracjasz 1951 Szczecin -
165. Adam Grala 1973 Ruciane-Nida G4097 (ważna do 30.06.2023)
166. Beata Graś 1969 - -
167. Mariusz Graś 1968 - -
168. Anna Grigoriadu 1978 UKS Kometa Sianów G7377 (wygasła)
169. Lech Grochowina 1949 Bydgoszcz -
170. Urszula Grządzielska-Zblewska 1977 KS Badminton School Gdynia G6926 (ważna do 30.06.2023)
171. Andrzej Grzechnik 1967 Gdynia G4515 (ważna do 31.08.2023)
172. Dorota Grzejdak 1967 UKS Kometa Sianów G0113 (wygasła)
173. Adam Grzesiak 1973 UKS Iskra Babimost G0263 (ważna do 30.06.2023)
174. Przemysław Grzeszkowiak 1945 MKS Garwolin G2278 (ważna do 31.08.2025)
175. Zbigniew Grzęda 1956 KS Badminton Gdańsk G7305 (wygasła)
176. Justyna Grzybek 1974 Zielona Góra G8263 (wygasła)
177. Marcin Grzywacz 1978 Sianów G5920 (ważna do 30.06.2023)
178. Anetta Guse 1971 UKS Kometa Sianów G8718 (ważna do 30.06.2023)
179. Magnus Gustafsson 1967 - -
180. Dominika Guzik-Płuchowska 1979 AZSAGH Kraków G0114 (ważna do 30.06.2024)
181. Czesław Gwiazda 1942 Żyrardów G1774 (ważna do 31.08.2023)
182. Arkadiusz Harbacewicz 1968 Syców H7863 (wygasła)
183. Rafał Hawel 1984 CT Arena Hawel Academy Poznań H0147 (wygasła)
184. Mariola Hawel 1988 CT Arena Hawel Academy Poznań H0976 (wygasła)
185. Justyna Herman 1977 ULKS Lotka gm. Olsztyn H0101 (ważna do 31.12.2024)
186. Sławomir Hetmański 1977 LUKS Victoria Domecko H5004 (wygasła)
187. Frank Hoffman 1963 - -
188. Steffen Hoppe 1967 - -
189. Piotr Humski 1974 UKS PowerBad Gniezno H11371 (wygasła)
190. Marek Idzikowski 1956 Warszawa I2500 (ważna do 31.08.2026)
191. Natalia Igronova 1983 - -
192. Michał Iwan 1973 Otomin -
193. Emilia Jackowska 1973 Kalisz J12257 (ważna do 30.06.2023)
194. Tomasz Jackowski 1975 ULKS Lotka gm. Olsztyn J4935 (ważna do 31.12.2024)
195. Karol Jakubczyk 1983 CAB Akademia Częstochowa J8913 (wygasła)
196. Jakub Janaszek 1983 PTS Puszczykowo J0134 (ważna do 31.12.2023)
197. Przemysław Janaszek 1980 PTS Puszczykowo J11292 (wygasła)
198. Piotr Janeczek 1976 Choszczno -
199. Damian Janiaczyk 1986 Wrocław J7386 (ważna do 30.06.2023)
200. Dariusz Janik 1986 MKS Spartakus Niepołomice J1567 (ważna do 31.12.2023)
201. Paweł Januchowski 1972 Gniezno J5174 (ważna do 30.06.2023)
202. Dawid Janus 1974 Poznań J8280 (wygasła)
203. Kinga Jaruga 1974 UKS PowerBad Gniezno J11600 (wygasła)
204. Dawid Jasiński 1975 - -
205. Barbara Jaskólska 1971 STB Energia Lubliniec J4950 (ważna do 30.06.2023)
206. Rafał Jaskólski 1984 LUKS Victoria Domecko J0403 (ważna do 30.06.2023)
207. Oskar Jass 1974 Warszawa J4666 (wygasła)
208. Magdalena Jaworek 1987 AZSUWM Olsztyn J0969 (wygasła)
209. Karolina Jelińska 1993 AZSWAT Warszawa J3226 (ważna do 30.06.2023)
210. Marcjanna Jędrych 1995 - -
211. Renata Jędrzejewska 1966 Szczecin -
212. Akil Jith 1981 - -
213. Agata John 1993 PTS Puszczykowo J3081 (wygasła)
214. Marek Józwik 1970 Poznań -
215. Marta Jurek 1974 - -
216. Piotr Juśkiewicz 1967 Wrocław -
217. Małgorzata Kabarowska 1965 LUKS Victoria Domecko K6578 (wygasła)
218. Zbigniew Kacprzak 1972 Badminton Lider Wieliczka K11290 (ważna do 31.12.2023)
219. Przemysław Kaczmarek 1980 Wrocław K12084 (wygasła)
220. Andrzej Kaftański 1955 UKS Hubal Białystok K1442 (ważna do 30.06.2023)
221. Wojciech Kałamaga 1971 Tarnowskie Góry K8726 (ważna do 30.06.2023)
222. Marek Kamiński 1978 Sianów -
223. Maciej Kanert 1974 Poznań K10093 (wygasła)
224. Andrzej Kaniewski 1950 Bydgoszcz -
225. Jacek Karaś 1986 Warszawa -
226. Kevin Karl 1986 - -
227. Rafał Kasprów 1981 Sportowa Politechnika Gdańsk K0184 (ważna do 31.12.2023)
228. Wojciech Kaźmierowski 1971 Warszawa K6242 (ważna do 30.06.2023)
229. Tetiana Klimovych 1976 - -
230. Mike Kluge 1974 - -
231. Dariusz Kłodnicki 1966 Wrocław -
232. Rafał Knapik 1988 CAB Akademia Częstochowa K1172 (wygasła)
233. Magdalena Koba 1971 KS Masovia Płock K1849 (wygasła)
234. Anna Kocimska 1978 Olsztyn K0600 (ważna do 30.06.2023)
235. Anna Koczur 1970 BKB Set Mazańcowice K5417 (wygasła)
236. Magdalena Kojder 1979 Herfolge K4838 (ważna do 28.07.2023)
237. Magdalena Kołaczkowska 1980 KS Badminton School Gdynia K11910 (ważna do 30.06.2023)
238. Joanna Kołdys 1974 Strumień K11317 (wygasła)
239. Marcin Kołodziejek 1991 - K2392 (ważna do 30.06.2023)
240. Łukasz Komar 1988 KS Badminton School Gdynia K0497 (wygasła)
241. Dmitrii Komarov 1988 Wrocław -
242. Michał Komiencz 1977 Koszalin -
243. Wojciech Kondarewicz 1977 Bydgoszcz K10706 (wygasła)
244. Elżbieta Konewko 1976 Poznań K12205 (wygasła)
245. Przemysław Koniecko 1984 Olsztyn -
246. Agnieszka Konieczna 1975 UKS PowerBad Gniezno K11540 (wygasła)
247. Olga Koniuch 1983 Pruszków K0734 (wygasła)
248. Adam Konkol 1974 Żelistrzewo -
249. Michał Kopania 1973 Warszawa K8282 (wygasła)
250. Aleksandra Kopeć 1989 - -
251. Monika Kopka 1970 Kielce K5933 (wygasła)
252. Korneliusz Koptoń 1968 - K4776 (wygasła)
253. Grzegorz Kopystyński 1971 Wrocław -
254. Jarosław Kopyt 1968 - -
255. Marek Kopyt 1970 Konstancin K7891 (wygasła)
256. Maria Kopyt 1996 MKS Ząbki K3151 (wygasła)
257. Danuta Korbel 1973 MKS Dwójka Blachownia K2553 (ważna do 31.12.2023)
258. Paweł Korbel 1972 Blachownia -
259. Natalia Kordala 1987 Rakiety Olsztyn K1536 (wygasła)
260. Grzegorz Kordus 1957 - -
261. Beata Korkuś 1989 KS Chojnik Jelenia Góra K2466 (ważna do 30.06.2023)
262. Agata Kornacka 1983 Suchedniów K 064 (wygasła)
263. Turin Korner 1967 - -
264. Emilia Korpus 1993 AZSUM Łódź K2325 (wygasła)
265. Dominika Koryluk 1995 Sulęcin -
266. Jacek Kosmala 1978 Koszalin -
267. Adam Kosz 1979 KS Masovia Płock K0806 (ważna do 31.12.2023)
268. Grzegorz Koszuta 1973 UKS PowerBad Gniezno K11211 (wygasła)
269. Robert Kotas 1964 Blachownia -
270. Anna Kowalczuk 1979 Szczecin -
271. Robert Kowalczyk 1975 UKS Kometa Sianów K 032 (ważna do 30.06.2023)
272. Monika Kowalczyk 1986 Suchedniów K 067 (wygasła)
273. Wojciech Kowalczyk 1972 UKS Kometa Sianów K7883 (wygasła)
274. Krzysztof Kowalczyk 1988 UKS Kometa Sianów K1252 (ważna do 30.06.2023)
275. Maciej Kowalik 1988 CT Arena Hawel Academy Poznań K0979 (wygasła)
276. Anna Kowalska 1976 Katowice K7327 (wygasła)
277. Barbara Kowalska 1969 - K11731 (wygasła)
278. Sławomir Kowalski 1971 AZSUM Łódź K8460 (wygasła)
279. Andrzej Kowalski 1945 Kielce K1450 (ważna do 30.06.2023)
280. Robert Kowalski 1979 Puck K7885 (ważna do 30.06.2023)
281. Przemysław Kowalski 1981 - K9683 (wygasła)
282. Piotr Kowalski 1979 UKS Hubal Białystok K10668 (wygasła)
283. Emil Kowalski 1985 UKS PowerBad Gniezno K11204 (wygasła)
284. Krzysztof Kowalski 1979 - -
285. Leszek Kowalski 1960 - K12473 (ważna do 30.06.2023)
286. Adam Kozak 1966 Blachownia -
287. Magdalena Koziar 1978 UKS Kometa Sianów K7862 (wygasła)
288. Paweł Koziara 1964 Lublin K7306 (wygasła)
289. Justyna Kozłowska-Jones 1972 KS Badminton School Gdynia K8121 (ważna do 20.03.2023)
290. Zdzisław Kozłowski 1954 Księżyno K4658 (wygasła)
291. Damian Kramarz 1983 Szczecin -
292. Dariusz Kraszewski 1962 AZS PSTEEC Badminton Łódź K1271 (wygasła)
293. Dawid Krawiec 1977 Wrocław K6938 (ważna do 30.06.2025)
294. Iryna Kril 1984 - -
295. Beata Krutz-Szczecina 1964 Berlin K7855 (ważna do 30.06.2023)
296. Piotr Krzempek 1976 MKS Imielin K8554 (ważna do 30.06.2023)
297. Anna Kubiak 1978 Gdynia K5706 (ważna do 30.06.2023)
298. Łukasz Kubicki 1989 - -
299. Łukasz Kuchta 1989 Wrocław K12476 (ważna do 30.06.2023)
300. Astrid Kugler 1969 - -
301. Ewa Kujawa 1976 Wrocław K8281 (wygasła)
302. Barbara Kulanty 1970 AZSAGH Kraków K0635 (wygasła)
303. Ryszard Kuląg 1963 Łódź -
304. Grzegorz Kulesza 1985 UKS Hubal Białystok K0467 (wygasła)
305. Zygmunt Kuranda 1966 Morawica K10506 (wygasła)
306. Anna Kuranda 1971 - -
307. Adam Kurkiewicz 1982 - K9230 (wygasła)
308. Jarosław Kurkowski 1975 MLKS Solec Kuj. K4704 (wygasła)
309. Mariusz Kuszewski 1976 - K6134 (wygasła)
310. Walenty Kuteraś 1965 Częstochowa K4960 (wygasła)
311. Iwona Kuzko 1989 UKS Olimpionik Lipiany K10016 (wygasła)
312. Daniel Kuźmicz 1969 KS Badminton School Gdynia K8715 (ważna do 30.06.2023)
313. Piotr Kwieciński 1970 Warszawa K4667 (ważna do 30.06.2023)
314. Piotr Kwieciński 1968 - K10386 (wygasła)
315. Jerzy Lański 1951 UKS Korona Pabianice L6219 (wygasła)
316. Sebastian Lasecki 1978 Kalisz L5480 (ważna do 30.06.2023)
317. Marta Lasota-Jędrych 1977 Warszawa -
318. Krzysztof Latawski 1956 UKS Unia Bieruń L1461 (wygasła)
319. Uldis Lazdins 1969 - -
320. WonChan Lee 1981 KS Wolant Jaworzno L10683 (wygasła)
321. Ewa Lesiuk 1980 AZSUŚ Katowice L0571 (ważna do 30.06.2023)
322. Daniel Lesner 1978 Gdynia -
323. Jacek Lewandowski 1974 Warszawa L4659 (ważna do 30.06.2023)
324. Wojciech Lewandowski 1964 Kielce L10568 (wygasła)
325. Rafał Lewczyk 1976 Giżycko -
326. Wojciech Lewoczko-Adamczyk 1979 - -
327. Friedrich Liepe 1964 - -
328. Artur Lipecki 1967 Szczecin -
329. Piotr Lipiński 1963 Choszczno L3425 (wygasła)
330. Paweł Lipnicki 1974 Blachownia -
331. Daniel Lipowski 1970 Rogóźno -
332. Tomasz Lipski 1980 Rakiety Olsztyn L0354 (wygasła)
333. Sławomir Lis 1974 Warszawa L6338 (wygasła)
334. Jarosław Ładziak 1973 Poznań Ł9714 (wygasła)
335. Tomasz Łakomiec 1981 - -
336. Lucyna Łakos 1969 - -
337. Michał Łasiński 1984 UKS Iskra Babimost Ł0840 (ważna do 30.06.2024)
338. Magdalena Ławrynowicz 1978 Poznań Ł8904 (wygasła)
339. Jerzy Łazęcki 1963 ŚKBad Harcownik Warszawa Ł9320 (wygasła)
340. Adam Łobaczewski 1977 Żelistrzewo -
341. Andrzej Łobejko 1972 Poznań -
342. Radosław Łucki 1975 Wrocław -
343. Piotr Łuszkiewicz 1964 Słupsk Ł0539 (ważna do 30.06.2023)
344. Aleksander Łysiak 1983 Wrocław -
345. Marek Machiński 1963 Gniezno -
346. Anna Machowiak 1982 Sulęcin -
347. Marek Maciejewski 1969 Olsztyn M12461 (ważna do 30.06.2023)
348. Grzegorz Maciejewski 1980 Blachownia -
349. Mariusz Maczuga 1965 UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn. M3641 (ważna do 30.06.2023)
350. Piotr Madej 1974 Mosina M10385 (wygasła)
351. Jerzy Majchrzak 1972 Wrześnica -
352. Patrycja Makocka 1991 - M11680 (wygasła)
353. Andrey Malai 1976 - -
354. Fabian Maleszewski 1981 Rakiety Olsztyn M5254 (ważna do 30.06.2023)
355. Grzegorz Maleszewski 1948 Ruciane-Nida M1068 (wygasła)
356. Joanna Malik 1976 Gorzów Wielkopolski -
357. Katarzyna Małyszko 1967 Białystok M1474 (wygasła)
358. Jarosław Marciniak 1961 AZSUM Łódź M7311 (ważna do 31.08.2023)
359. Łukasz Marciniak 1988 Olsztyn -
360. Łukasz Marcinkiewicz 1981 UKS Olimpionik Lipiany M11256 (wygasła)
361. Paweł Marcinkowski 1972 Nakło M10567 (wygasła)
362. Aleksandra Markowska 1994 Wrocław -
363. Krzysztof Markowski 1970 Wrocław -
364. Zbigniew Marszałek 1959 Sosnowiec M8712 (wygasła)
365. Katarzyna Marszałek 1981 Borek Wielkopolski -
366. Tomasz Marszałek 1979 Borek Wielkopolski -
367. Piotr Masicz 1966 Lublin -
368. Mateusz Masternak 1990 - M1395 (wygasła)
369. Marek Maślanik 1973 Olsztynek -
370. Tomasz Matoga 1991 TKKF Uklejna Myślenice M5301 (ważna do 30.06.2023)
371. Marian Matusewicz 1951 Słupsk M0529 (ważna do 30.06.2023)
372. Michał Matuszak 1981 Poznań M0116 (wygasła)
373. Katarzyna Matys 1970 Jelenia Góra -
374. Monika Mazur 1970 - M9573 (wygasła)
375. Bogusław Mączyński 1959 - -
376. Stephen Megges 1967 - -
377. Marek Miałkowski 1976 Olsztyn M6225 (ważna do 30.06.2023)
378. Zbigniew Michalik 1959 UKS Olimpionik Lipiany M0525 (wygasła)
379. Mariusz Michniewicz 1964 UKS Hubal Białystok M3097 (ważna do 30.06.2023)
380. Sylwester Michta 1980 - -
381. Grzegorz Miernik 1976 Suchedniów M5307 (wygasła)
382. Dariusz Milke 1968 Gdynia -
383. Marek Miłoszewski 1970 Warszawa M5287 (wygasła)
384. Beata Miner 1978 - -
385. Ewa Młynarska 1967 Żyrardów M2127 (ważna do 30.06.2023)
386. Zbigniew Modrzejewski 1964 Jabłonowo -
387. Rafał Molestak 1979 Olsztyn -
388. Sylwester Momot 1958 Banie M8211 (ważna do 30.06.2023)
389. Ewa Morawiec 1986 AZSUWM Olsztyn M1251 (ważna do 30.06.2023)
390. Mirosław Mordasiewicz 1958 UKS Hubal Białystok M2267 (ważna do 30.06.2023)
391. Bartosz Motyka-Radłowski 1976 - M9216 (wygasła)
392. Jerzy Mroziński 1968 Choszczno -
393. Meik Muller 1980 - -
394. Jerzy Murach 1962 Olsztyn M4661 (ważna do 30.06.2023)
395. Jarosław Musiał 1964 Jastrzębie Zdrój M11102 (wygasła)
396. Krzysztof Myalski 1961 UKS Unia Bieruń M7844 (wygasła)
397. Anna Mynarska 1972 UKS Plesbad Pszczyna M7373 (wygasła)
398. Andrzej Mysiak 1956 Szczecin -
399. Jacek Nabrdalik 1970 Sarnów N10123 (wygasła)
400. Dariusz Nahrebecki 1971 - N3653 (wygasła)
401. Susanne Nahrebecki 1968 - -
402. Mariusz Naus 1972 Gdańsk -
403. Zbigniew Nawrocki 1970 Gniezno N4500 (wygasła)
404. Janusz Nawrocki 1961 Gniezno N2279 (ważna do 30.06.2023)
405. Michał Niczyporuk 1970 Warszawa N7875 (ważna do 30.06.2023)
406. Joanna Niczyporuk 1975 Warszawa N7876 (ważna do 30.06.2023)
407. Jacek Niegrebecki 1981 Szczecin -
408. Paweł Niewoliński 1983 Puszczykowo N0396 (wygasła)
409. Olaf Nocuń 1977 Gdynia N6931 (wygasła)
410. Mariusz Nogal 1990 MKS Garwolin N2007 (ważna do 31.12.2023)
411. Magdalena Nogal 1991 MKS Garwolin N2036 (ważna do 31.12.2023)
412. Piotr Nowacki 1972 Stramnice -
413. Przemysław Nowak 1974 AZS PSTEEC Badminton Łódź N8898 (wygasła)
414. Krzysztof Nowak 1987 SKB Badminton4all Sulęcin N11546 (wygasła)
415. Andrzej Nowak 1971 - N9475 (wygasła)
416. Roman Nowak 1972 Więcbork -
417. Maksymilian Nowak 1990 PTS Puszczykowo N2076 (ważna do 30.06.2023)
418. Katarzyna Nowicka 1993 - -
419. Jarosław Ociepa 1962 Częstochowa O1455 (ważna do 31.08.2023)
420. Marcin Ociepa 1988 KS Chojnik Jelenia Góra O0695 (ważna do 30.06.2023)
421. Maciej Ociepa 1988 CAB Akademia Częstochowa O1694 (ważna do 31.12.2023)
422. Przemysław Ogrodziński 1982 Warszawa O5715 (wygasła)
423. Tomasz Ogulewicz 1977 Koszalin O7866 (ważna do 30.06.2023)
424. Magdalena Okupniak 1989 AZSUM Łódź O1681 (ważna do 31.12.2023)
425. Karolina Olejarz 1982 Suchedniów O 063 (ważna do 30.06.2025)
426. Ryszard Olejnik 1955 - -
427. Ewa Oleś 1988 Bydgoszcz -
428. Karolina Olszanowska 1979 Bydgoszcz -
429. Marcin Olszyński 1982 UKS Baranowo O9583 (wygasła)
430. Piotr Ołów 1982 SKB Suwałki O8488 (wygasła)
431. Dariusz Opatrzyk 1980 KS Wolant Jaworzno O7334 (ważna do 30.06.2023)
432. Liubov Orlichenko 1988 Gdynia -
433. Ladislav Oros 1971 - -
434. Ewa Orzelska 1978 Gdynia O0278 (ważna do 30.06.2023)
435. Józef Orzoł 1970 Olsztyn O4074 (ważna do 30.06.2023)
436. Jacek Osadnik 1958 STB Energia Lubliniec O4947 (ważna do 30.06.2023)
437. Jarosław Osiński 1962 UKS Korona Pabianice O9930 (wygasła)
438. Gabriela Owczarek 1971 - -
439. Maciej Pachla 1971 Sosnowiec P10281 (wygasła)
440. Mariusz Pakulski 1975 Warszawa P4954 (ważna do 30.06.2023)
441. Roma Palczewska 1986 Borek Wielkopolski -
442. Szymon Palczewski 1984 Borek Wielkopolski -
443. Wojciech Palikij 1987 UKS Unia Bieruń P1309 (wygasła)
444. Irina Panchenko 1978 - -
445. Aleksandra Paprzycka 1996 Sportowa Politechnika Gdańsk P2838 (ważna do 30.06.2023)
446. Arkadiusz Parma 1977 LUKS Victoria Domecko P10538 (wygasła)
447. Mateusz Partyka 1980 Bydgoszcz P10710 (wygasła)
448. Paweł Pasik 1978 Warszawa P6226 (wygasła)
449. Andrzej Pastuszak 1960 Gdańsk P1086 (ważna do 31.08.2024)
450. Lidia Pastuszak 1961 - -
451. Emil Paszek 1990 Gniezno -
452. Katarzyna Patalas 1996 Wieliczka -
453. Ihor Pavlenko 1980 - -
454. Marek Pawlak 1980 - P9395 (wygasła)
455. Ryszard Pawluk 1954 Słupsk P0530 (ważna do 30.06.2023)
456. Izabela Pazyna 1981 Warszawa P9221 (wygasła)
457. Hubert Pączek 1982 AZSAGH Kraków P0311 (wygasła)
458. Grzegorz Pączko 1975 Racibórz -
459. Jacek Persona 1960 Suchedniów P4783 (wygasła)
460. Hans-Georg Pesch 1957 - -
461. Justin Pham 1983 - -
462. Sławomir Piechnik 1961 Opole P3093 (wygasła)
463. Magdalena Piechowiak 1989 Sulęcin -
464. Maciej Piekło 1970 AZSAGH Kraków P0199 (wygasła)
465. Paweł Pieluszyński 1970 Poznań P0959 (wygasła)
466. Przemysław Pietrzyk 1974 KS Chojnik Jelenia Góra P8276 (ważna do 30.06.2023)
467. Karol Pik 1967 Warszawa P6012 (wygasła)
468. Grzegorz Pilarski 1971 UKS Kometa Sianów P7867 (wygasła)
469. Marian Piliszański 1971 LKS Technik Głubczyce P8439 (wygasła)
470. Paulina Pińska 1988 Lipiany -
471. Ewa Piotrowska 1991 UKS Hubal Białystok P1946 (wygasła)
472. Katarzyna Piotrowska 1981 Olsztyn -
473. Rafał Płuchowski 1977 Kraków -
474. Maciej Pogorzelski 1966 Wrocław -
475. Przemysław Pohl 1978 Katowice P0726 (wygasła)
476. Grzegorz Pokładnik 1974 - -
477. Małgorzata Polak 1996 PKS Mazury Ostróda P6395 (wygasła)
478. Krystyna Polakowska 1981 Olsztyn P0601 (ważna do 30.06.2023)
479. Marek Polaszczyk 1969 UKS Olimpionik Lipiany P8707 (ważna do 31.08.2024)
480. Marta Polaszczyk 1972 UKS Olimpionik Lipiany P8804 (ważna do 31.08.2024)
481. Tomasz Polonis 1981 Szczecin -
482. Tomasz Pomin 1973 UKS PowerBad Gniezno P11652 (wygasła)
483. Grzegorz Poniewierski 1982 - -
484. Kamil Popławski 1974 Warszawa P0265 (wygasła)
485. Wojciech Poszelężny 1985 Kędzierzyn-Koźle P0773 (wygasła)
486. Jacek Potorski 1988 Szczecin -
487. Amin Pourhadi 1984 - -
488. Piotr Powierza 1985 Bielawa -
489. Grzegorz Pradela 1965 STB Energia Lubliniec P4951 (wygasła)
490. Jacek Prędki 1965 MKS Garwolin P 051 (ważna do 30.06.2023)
491. Tomasz Proszek 1980 TKKF Uklejna Myślenice P2391 (wygasła)
492. Małgorzata Prysiażna 1982 UKS PowerBad Gniezno P11210 (wygasła)
493. Marcin Prządka 1977 SKB Badminton4all Sulęcin P11545 (wygasła)
494. Maciej Przybył 1972 Nowe Miasto nad Wartą -
495. Zbigniew Przyjemski 1965 Suchedniów P1489 (wygasła)
496. Andrzej Przytulski 1969 UKS Kometa Sianów P7371 (ważna do 30.06.2023)
497. Daniel Ptak 1982 - -
498. Jerzy Ptaszyński 1952 Bydgoszcz P4715 (ważna do 31.08.2023)
499. Daniel Ptaszyński 1976 UKS Olimpionik Lipiany P9926 (wygasła)
500. Marcin Puciato 1980 Koszalin P0468 (ważna do 30.06.2023)
501. Joanna Pucińska 1985 Wrocław -
502. Marcin Pułkownik 1991 - -
503. Artur Pupin 1975 LUKS Victoria Domecko P4828 (ważna do 30.06.2023)
504. Maciej Pustelnik 1967 Kęty P4829 (wygasła)
505. Anna Pustelnik 1970 Kęty P1784 (wygasła)
506. Adwin Putteeraj 1982 Wrocław P7382 (ważna do 30.06.2023)
507. Agnieszka Puzio 1982 Wrocław P7871 (wygasła)
508. Grzegorz Pytlowany 1977 Duszniki Zdrój -
509. Grzegorz Radecki 1972 UKS Unia Bieruń R1393 (wygasła)
510. Marek Radziszewski 1969 UKS Hubal Białystok -
511. Benno Raj 1966 EBT Berlin -
512. Agata Raj 1978 Berlin -
513. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977 Gdańsk R5716 (wygasła)
514. Małgorzata Rama 1991 KS Badminton School Gdynia R2020 (ważna do 30.06.2023)
515. Anna Raś 1992 Olsztyn -
516. Radosław Rathnau 1984 Żelistrzewo -
517. Aleksandera Rączkiewicz 1980 - -
518. Piotr Renczyński 1960 UKS Kometa Sianów R10377 (wygasła)
519. Wojciech Renczyński 1991 UKS Kometa Sianów R1920 (wygasła)
520. Robert Robakowski 1968 Zielona Góra R11675 (wygasła)
521. Tony Robert 1989 Gdynia -
522. Łukasz Roik 1979 KS Wolant Jaworzno R8908 (wygasła)
523. Rafał Roman 1977 KS Badminton School Gdynia R8722 (wygasła)
524. Wojciech Romańczuk 1966 Olsztyn R6932 (ważna do 30.06.2023)
525. Marek Rosa 1958 WWL Badminton Club R4085 (wygasła)
526. Tomasz Rosiński 1968 Częstochowa R8257 (wygasła)
527. Artur Rosłaniec 1974 Warszawa R7310 (ważna do 30.06.2023)
528. Rafał Różański 1973 Wrocław -
529. Szczepan Rubczyński 1982 Warszawa R12077 (wygasła)
530. Dariusz Rudka 1967 - -
531. Bogdan Rudnicki 1985 Rakiety Olsztyn R0248 (ważna do 30.06.2023)
532. Jan Rudziński 1982 AZSAGH Kraków R 09 (wygasła)
533. Janusz Rudziński 1955 Warszawa R1786 (ważna do 30.06.2023)
534. Mariusz Rurarz 1975 UKS Hubal Białystok R4955 (wygasła)
535. Iwona Rutkowska 1963 - -
536. Krzysztof Rutkowski 1977 Poznań R11468 (wygasła)
537. Jerzy Rybicki 1951 MKS Garwolin R 052 (ważna do 30.06.2025)
538. Marcin Rykała 1977 Dąbrowa Górnicza R4826 (wygasła)
539. Iwona Ryśnik 1963 Choszczno R0129 (wygasła)
540. Maria Rzeźniczek 1958 KS Wolant Jaworzno R8275 (ważna do 30.06.2023)
541. Marian Sadkowski 1964 Redło -
542. Anna Sadowska 1958 Gdynia S4509 (wygasła)
543. Wera Salenka-Kała 1990 Wrocław -
544. Jacek Sałapa 1972 Szczecin -
545. Anna Sanocka-Silska 1982 Żelistrzewo -
546. Ryszard Sarzyński 1962 Bartoszyce -
547. Fritz Schlund 1955 - -
548. Dariusz Schmidt 1988 Szczecinek S8721 (wygasła)
549. Dirk Schurmann 1964 - -
550. Edyta Selke 1975 Żelistrzewo -
551. Wojciech Selke 1972 Żelistrzewo -
552. Oleg Sergeev 1979 UKS AB Kraków S8887 (wygasła)
553. Radosław Sękowski 1988 UKS Olimpionik Lipiany S11203 (wygasła)
554. Mykola Shkliaiev 1983 - -
555. Nataly Shpak 1979 - -
556. Sławomir Siąkowski 1978 PTS Puszczykowo S0260 (wygasła)
557. Tomasz Sienkiewicz 1969 Wałcz -
558. Tomasz Sienkowski 1988 Sobótka -
559. Jacek Sieradzki 1971 - -
560. Przemysław Silski 1980 - S9958 (wygasła)
561. Zbigniew Skóra 1969 - -
562. Anna Skrętowicz 1983 - -
563. Marcin Skrobisz 1977 Poznań -
564. Piotr Sławek 1980 Jastrzębie Zdrój S11107 (wygasła)
565. Marcin Słojewski 1964 Szczecin S8710 (wygasła)
566. Adam Słomka 1973 KS Chojnik Jelenia Góra S0218 (ważna do 30.06.2023)
567. Paweł Słomka 1990 Jelenia Góra -
568. Justyna Słotwińska 1986 CT Arena Hawel Academy Poznań S8905 (wygasła)
569. Paweł Słupczewski 1974 MKS Imielin S6581 (wygasła)
570. Tomasz Sobczak 1973 Warszawa S7393 (wygasła)
571. Piotr Sobotka 1964 Warszawa S5915 (ważna do 30.06.2023)
572. Iwona Sobotka 1963 Warszawa S5916 (ważna do 30.06.2023)
573. Grzegorz Sochacki 1968 Jazgarzewszczyzna S1740 (ważna do 31.08.2023)
574. Paweł Solczak 1983 Warszawa S9995 (wygasła)
575. Joachim Sonnenberger 1971 Świerklaniec S8933 (wygasła)
576. Ewa Sonnenberger 1974 Świerklaniec -
577. Zbigniew Sowiński 1953 Jabłonowo Pomorskie S5177 (wygasła)
578. Ireneusz Stacewicz 1971 - -
579. Jerzy Stachowski 1943 MKS Garwolin S3843 (ważna do 29.06.2023)
580. Jolanta Stanclik 1975 UKS Plesbad Pszczyna S8455 (wygasła)
581. Anna Staniszewska 1976 Strefa Ruchu Książenice S9231 (ważna do 30.06.2023)
582. Jan Stasiak 1949 Szczecin -
583. Wojciech Stasiło 1981 Gliwice -
584. Mariusz Staszczuk 1972 - -
585. Dominik Statnik 1974 Gdańsk S0757 (ważna do 30.06.2023)
586. Danuta Stawarz 1976 UKS PowerBad Gniezno S11536 (wygasła)
587. Marek Stawarz 1975 UKS PowerBad Gniezno S11523 (wygasła)
588. Monika Stawikowska 1995 - -
589. Michał Stebnicki 1988 Kielce S1317 (ważna do 30.06.2023)
590. Damian Stefańczyk 1978 Kielce S4778 (wygasła)
591. Stefania Stefańczyk 1995 Kraków S11570 (ważna do 30.06.2023)
592. Lutz Steirat 1959 - -
593. Marian Stelter 1946 Koszalin S0567 (wygasła)
594. Barbara Stepańczak 1994 Wrocław S4260 (ważna do 30.06.2023)
595. Sławomir Stępień 1969 UKS Olimpionik Lipiany S8818 (wygasła)
596. Tomasz Stępień 1979 - -
597. Klaus Stiens 1971 - -
598. Tomasz Stopa 1967 Suchedniów S1490 (wygasła)
599. Radosław Strejko 1978 Choszczno S0130 (wygasła)
600. Krzysztof Strojny 1970 - -
601. Andrzej Struensee 1953 Bydgoszcz S1080 (ważna do 31.08.2024)
602. Krzysztof Studniarski 1973 - S9476 (wygasła)
603. Andrzej Sudoł 1966 Wrocław -
604. Piotr Suski 1961 Warszawa S1496 (wygasła)
605. Michał Suski 1977 AZSUM Łódź S5154 (ważna do 30.06.2023)
606. Michał Suski 1991 AZSWAT Warszawa S2382 (ważna do 30.06.2023)
607. Susanne Swoboda 1968 - -
608. Arek Szachniewicz 1972 Wrocław -
609. Katarzyna Szafraniec 1986 TKKF Uklejna Myślenice S1328 (wygasła)
610. Piotr Szafrański 1959 UKS Korona Pabianice S5810 (wygasła)
611. Mateusz Szałankiewicz 1987 UKS 2 Sobótka S0303 (wygasła)
612. Jerzy Szałapski 1970 Sportowa Politechnika Gdańsk S5566 (wygasła)
613. Andrzej Szawłowski 1955 Opole S6939 (ważna do 30.06.2023)
614. Maciej Szaynok 1960 Wrocław -
615. Mikołaj Szczepankiewicz 1983 - -
616. Marek Szcześniewski 1958 Żyrardów S1505 (ważna do 30.06.2024)
617. Kazimierz Szczurowski 1956 Tychy S10563 (wygasła)
618. Sylwia Szewczuk 1983 Komprachcice -
619. Michał Szkudlarczyk 1990 PTS Puszczykowo S1551 (ważna do 30.06.2023)
620. Rafał Szlązak 1972 KS Badminton Gdańsk S9718 (wygasła)
621. Joanna Szleszyńska-Łogosz 1978 Warszawa S 098 (ważna do 30.06.2023)
622. Łukasz Szmel 1981 Warszawa S0269 (ważna do 31.08.2025)
623. Rafał Sznyter 1973 KS Badminton Ostrołęka S11857 (wygasła)
624. Gyula Szoke 1977 - -
625. Małgorzata Szpakowska 1973 Łomianki S12472 (ważna do 30.06.2023)
626. Jacek Sztubecki 1973 Bydgoszcz -
627. Bogdan Szydłowski 1970 LKS Technik Głubczyce S8440 (wygasła)
628. Daniel Szymański 1958 Zielona Góra -
629. Krystian Szymański 1976 AZS PSTEEC Badminton Łódź S9080 (wygasła)
630. Mirosław Szymański 1955 UKS Olimpionik Lipiany S10836 (wygasła)
631. Sebastian Szymański 1977 Szczecin -
632. Łukasz Szymański 1988 Poznań -
633. Artur Szymczak 1979 UKSMTB Smecz Konin S6210 (ważna do 08.06.2024)
634. Dariusz Szymkiewicz 1969 Warszawa S2265 (ważna do 30.06.2023)
635. Joanna Śliwa 1978 Wrocław Ś8687 (wygasła)
636. Piotr Śliwiński 1986 Poznań Ś0962 (wygasła)
637. Robert Śmierzchalski 1974 Gdynia Ś4988 (wygasła)
638. Tomasz Śmiglicki 1977 Szczecin -
639. Aleksandra Śnieżek 1996 - Ś12494 (ważna do 30.06.2023)
640. Małgorzata Średnicka 1977 Wrocław Ś0634 (wygasła)
641. Maria Taraszkiewicz 1995 KS Badminton School Gdynia T3167 (wygasła)
642. Kajetan Tarnowski 1960 Choszczno -
643. Maciej Tarnowski 1988 Szczecin T11291 (wygasła)
644. Krzysztof Tas 1972 Szczecin -
645. Krzysztof Tasak 1971 Sosnowiec -
646. Muhammad Tayyab 1974 - -
647. Monika Teklak 1975 Wrocław -
648. Krzysztof Teresiński 1970 Wrocław T6217 (ważna do 30.06.2023)
649. Katarzyna Tokarz 1977 UKS PowerBad Gniezno T11217 (wygasła)
650. Sławomir Tokarz 1977 UKS PowerBad Gniezno T11216 (wygasła)
651. Rafał Tomaszkiewicz 1981 Sochaczew -
652. Artur Tomczak 1959 - -
653. Paweł Tomczak 1962 - -
654. Przemysław Tomecki 1982 AZSAGH Kraków T2139 (ważna do 31.08.2023)
655. Engelbert Tomes 1967 - -
656. Marek Tondera 1971 - -
657. Marek Tracz 1964 Oława T11078 (wygasła)
658. Vladyslav Tregubenko 1989 Gdańsk -
659. Mariusz Troszak 1976 Gniezno T5673 (wygasła)
660. Agnieszka Trzcińska 1980 Ruciane-Nida T4502 (wygasła)
661. Liubov Tsizh 1981 - -
662. Barbara Tukendorf 1982 UTS Akro-Bad Warszawa T0270 (ważna do 31.12.2023)
663. Radosław Tukendorf 1980 MKS Garwolin T 055 (ważna do 30.06.2023)
664. Leopold Tukendorf 1940 MKS Garwolin T1486 (ważna do 29.06.2023)
665. Jan Tumidajewicz 1977 Wrocław -
666. Sylwia Tupalska 1979 Poznań T11483 (wygasła)
667. Andrzej Turowski 1965 STB Energia Lubliniec T4952 (wygasła)
668. Katarzyna Tylman 1978 ABRM Warszawa T8478 (wygasła)
669. Jarosław Tymiński 1974 Ząbkowice Śląskie T5302 (ważna do 30.06.2023)
670. Dariusz Ufnal 1972 Bydgoszcz U10440 (wygasła)
671. Andrzej Ustymowicz 1969 - U5105 (ważna do 31.08.2023)
672. Marek Wachniewski 1989 LKS Technik Głubczyce W0782 (wygasła)
673. Sonia Wachowska 1968 STB Energia Lubliniec W4946 (wygasła)
674. Umesh Wadhwa 1968 - W7889 (ważna do 30.06.2024)
675. Anna Walasek 1972 Busko-Zdrój -
676. Krzysztof Walenda 1973 MKS Garwolin W 056 (ważna do 30.06.2023)
677. Maciej Waligórski 1974 CT Arena Hawel Academy Poznań W8901 (wygasła)
678. Rafał Waloszek 1975 BKB Set Mazańcowice W8556 (wygasła)
679. Piotr Wasylik 1964 Jelcz Laskowice W12093 (wygasła)
680. Grzegorz Wasyluk 1965 Bartoszyce -
681. Paweł Wąsowicz 1973 Nakło nad Notecią -
682. Marlena Wdowczyk 1978 Żelistrzewo -
683. Przemysław Wesołek 1977 UKS PowerBad Gniezno W11535 (wygasła)
684. Artur Węc 1977 KS Badminton School Gdynia W8713 (ważna do 30.06.2023)
685. Paweł Wiatr 1980 LUKS Victoria Domecko W8279 (ważna do 30.06.2023)
686. Eva Widberg 1973 - -
687. Katarzyna Wieluńska 1979 Złotoryja -
688. Paweł Wierciński 1977 KS Badminton Kobierzyce W8438 (wygasła)
689. Stephanie Wigger 1970 - -
690. Stanisław Wikło 1961 Suchedniów W1487 (wygasła)
691. Mateusz Wilczek 1982 PTS Puszczykowo W11507 (wygasła)
692. Leszek Wild 1977 Szemud W4705 (wygasła)
693. Katarzyna Wilk 1975 ABRM Warszawa W9311 (wygasła)
694. Henryk Wirzinkiewicz 1963 Olsztyn W6933 (ważna do 30.06.2023)
695. Karolina Wiśniewska 1987 Suchedniów W1006 (wygasła)
696. Dariusz Witkowski 1970 Wrocław -
697. Grzegorz Włodarczyk 1976 AZSUM Łódź W4277 (wygasła)
698. Dawid Wojciechowski 1975 Poznań W12204 (wygasła)
699. Mariusz Wojciechowski 1975 Olsztyn -
700. Adam Wojciuk 1980 Białystok -
701. Mariusz Wołejszo 1961 Wrocław -
702. Bożena Wołkowycka 1971 Katowice W0701 (wygasła)
703. Małgorzata Woźniak 1957 Częstochowa W3645 (wygasła)
704. Marcin Woźniak 1986 KS Badminton School Gdynia W0866 (ważna do 30.06.2023)
705. Piotr Woźniak 1980 - W12069 (wygasła)
706. Marek Woźniak 1970 BKB Set Mazańcowice W8557 (wygasła)
707. Bernard Woźniczka 1970 Jarocin -
708. Dariusz Wójcicki 1969 Staszów -
709. Katarzyna Wójcik 1978 AZSAGH Kraków W 079 (wygasła)
710. Mariusz Wójcik 1973 UKS AB Kraków W8889 (wygasła)
711. Tomasz Wroński 1963 Wrocław W6216 (wygasła)
712. Marcin Wroński 1982 Wrocław -
713. Robert Wróblewski 1967 - W9931 (ważna do 31.12.2023)
714. Piotr Wrzalik 1976 KS Badminton Kobierzyce W8541 (wygasła)
715. Marcin Wybierek 1982 Konstancin-Jeziorna W6924 (ważna do 30.06.2023)
716. Eugeniusz Wyrobek 1963 UKS Plesbad Pszczyna W8456 (wygasła)
717. Robert Wyszyński 1973 Choszczno W7879 (wygasła)
718. Lech Zacharzewski 1949 Słupsk Z1090 (ważna do 30.06.2023)
719. Michał Zachewicz 1990 Warszawa Z1414 (wygasła)
720. Ewa Zając 1967 Olsztyn Z6922 (wygasła)
721. Jacek Zakrzewicz 1990 - -
722. Iwona Zakrzewska 1984 WWL Badminton Club Z0777 (wygasła)
723. Michał Zakrzewski 1982 UTS Akro-Bad Warszawa Z0271 (ważna do 31.12.2023)
724. Wojciech Zakrzewski 1960 - -
725. Małgorzata Zalewska 1968 Księżyno Z5104 (wygasła)
726. Magdalena Zalewska-Rębacz 1975 ABRM Warszawa Z12465 (ważna do 30.06.2023)
727. Kazimierz Zalewski 1962 Księżyno Z5103 (wygasła)
728. Adam Załęski 1985 KS Masovia Płock Z0392 (ważna do 31.12.2023)
729. Rafał Załuski 1975 Wrocław -
730. Jaromir Zaradny 1966 Katowice Z4837 (wygasła)
731. Radek Zboncak 1981 - -
732. Artur Zdanowicz 1975 Warszawa Z8720 (ważna do 30.06.2023)
733. Robert Zdrojek 1971 ABRM Warszawa Z8472 (wygasła)
734. Dariusz Zgorzałek 1959 Warszawa Z5289 (wygasła)
735. Bogdan Zianowicz 1973 Szczecin Z7384 (wygasła)
736. Urszula Zielińska 1982 Warszawa Z4775 (ważna do 30.06.2023)
737. Gabriela Zielińska 1994 Warszawa Z4350 (wygasła)
738. Piotr Zientalski 1979 Gniezno -
739. Zbigniew Zimny 1986 PTS Puszczykowo Z10920 (wygasła)
740. Tomasz Zmyślony 1990 Sobótka -
741. Robert Zostawa 1983 Radzionków Z8937 (wygasła)
742. Iwona Zubrzycka 1977 - -
743. Krzysztof Żarów 1975 UKS Olimpionik Lipiany Ż9925 (wygasła)
744. Agnieszka Żarów 1973 UKS Olimpionik Lipiany Ż10838 (wygasła)
745. Karolina Żeromska 1984 Olsztyn Ż0697 (ważna do 30.06.2023)
746. Katarzyna Żmudzińska 1992 Wrocław -
747. Maciej Żmudziński 1944 Częstochowa Ż1449 (wygasła)
748. Maciej Żołnierzów 1974 Choszczno Ż7887 (wygasła)
749. Aleksandra Żołnierzów 1987 Choszczno Ż7886 (wygasła)
750. Jan Żórawiński 1956 Warszawa Ż2552 (ważna do 30.06.2023)
751. Joanna Żuk 1975 CT Arena Hawel Academy Poznań Ż8400 (wygasła)
752. Ireneusz Żurek 1962 Świebodzin Ż8264 (wygasła)
753. Jacek Żuromski 1959 Szczecin Ż7391 (ważna do 30.06.2023)
754. Małgorzata Żwan 1974 - Ż7884 (wygasła)