Wrocław, Polska

Turnieje rozegrane w tej miejscowości
# Nazwa Data Sezon
1. Hasta La Vista Cup 24 - 25 października 2020 2020/2021
2. Hasta La Vista Cup 19 - 20 października 2019 2019/2020
3. Hasta La Vista Cup 20 - 21 października 2018 2018/2019
4. Hasta La Vista Cup 21 - 22 października 2017 2017/2018
5. Hasta La Vista Cup 21 - 22 stycznia 2017 2016/2017
6. 'ECO dla firm' Hasta La Vista Cup 2015 24 - 25 października 2015 2015/2016
Zawodnicy z tej miejscowości
# Imię i nazwisko Rok ur. Klub Licencja
1. Grzegorz Balcerzak 1971 - -
2. Piotr Berezowski 1965 - -
3. Andrzej Bieniek 1959 - B6948 (wygasła)
4. Andrzej Boguta 1989 - -
5. Katarzyna Bukowska 1970 - B7325 (wygasła)
6. Grzegorz Chmielewski 1970 - -
7. Łukasz Chojnacki 1975 KS Badminton Kobierzyce C5859 (ważna do 31.08.2022)
8. Adam Ciereszko 1983 - -
9. Artur Ciesielski 1989 - C2527 (ważna do 30.06.2023)
10. Małgorzata Dembowska-Gołąbek 1973 - D6927 (wygasła)
11. Adam Dobrowolski 1966 - -
12. Katarzyna Dobrucka 1970 - -
13. Robert Drapała 1974 - -
14. Jerzy Dróbka 1963 - D8284 (wygasła)
15. Marcin Drzyzga 1980 - D7380 (wygasła)
16. Jan Dudycz 1964 - -
17. Jakub Dziczek 1976 - -
18. Adam Froś 1982 - F12498 (ważna do 30.06.2023)
19. Jarosław Godyń 1976 - -
20. Krzysztof Grabek 1973 - G5511 (ważna do 31.08.2022)
21. Grzegorz Grzejszczak 1972 - -
22. Damian Janiaczyk 1986 - J7386 (ważna do 30.06.2023)
23. Małgorzata Janiaczyk 1985 - J014 (wygasła)
24. Krzysztof Jóźwik 1965 - -
25. Magdalena Jurkowicz 1968 - -
26. Piotr Juśkiewicz 1967 - -
27. Przemysław Kaczmarek 1980 - K12084 (ważna do 31.08.2022)
28. Jacek Kiełczewski 1957 - -
29. Alicja Kloch 1968 - -
30. Przemysław Kłapkowski 1979 - -
31. Dariusz Kłodnicki 1966 - -
32. Dmitrii Komarov 1988 - -
33. Grzegorz Kopystyński 1971 - -
34. Joanna Koralewska 1957 - -
35. Rafał Kożuch 1972 - -
36. Marek Krakowiak 1963 - -
37. Dawid Krawiec 1977 - K6938 (ważna do 30.06.2025)
38. Łukasz Kuchta 1989 - K12476 (ważna do 30.06.2023)
39. Ewa Kujawa 1976 - K8281 (wygasła)
40. Andrzej Kulawik 1972 - -
41. Tomasz Kurcz 1978 - -
42. Radosław Kurman 1981 - -
43. Krzysztof Kwikert 1972 - -
44. Jacek Lis 1965 - -
45. Piotr Łaszkiewicz 1973 - Ł7307 (wygasła)
46. Paweł Łaszkiewicz 1973 - -
47. Marek Łoboda 1973 - Ł7387 (wygasła)
48. Radosław Łucki 1975 - -
49. Aleksander Łysiak 1983 - -
50. Krzysztof Majewski 1963 - -
51. Paweł Marciniak 1984 - -
52. Aleksandra Markowska 1994 - -
53. Krzysztof Markowski 1970 - -
54. Bartłomiej Mazur 1979 - -
55. Maciej Michalak 1977 - -
56. Radosław Nakonieczny 1981 - -
57. Bartosz Nastiuk 1977 - -
58. Aleksandra Niedźwiedź 1986 - -
59. Łukasz Nowakowski 1980 - -
60. Sławomir Olchawa 1983 - -
61. Adam Paluchniak 1970 - -
62. Sanjay Patole 1969 - -
63. Szymon Paździor 1983 - -
64. Maciej Pogorzelski 1966 - -
65. Marcin Popławski 1976 - -
66. Sławomir Przybylski 1982 - -
67. Joanna Pucińska 1985 - -
68. Adwin Putteeraj 1982 - P7382 (wygasła)
69. Agnieszka Puzio 1982 - P7871 (ważna do 31.08.2022)
70. Paweł Radzki 1984 - -
71. Agata Regulska 1964 - -
72. Rafał Różański 1973 - -
73. Rafał Rykowski 1983 - R1732 (wygasła)
74. Wera Salenka-Kała 1990 - -
75. Andrzej Sedlaczek 1977 - -
76. Piotr Sobas 1974 - -
77. Paweł Sobolewski 1973 - -
78. Tomasz Sroczyński 1984 - -
79. Barbara Stepańczak 1994 - S4260 (ważna do 30.06.2023)
80. Witold Sudoł 1963 - -
81. Andrzej Sudoł 1966 - -
82. Arek Szachniewicz 1972 - -
83. Maciej Szaynok 1960 - -
84. Jarosław Szemet 1974 - -
85. Paweł Szewczuk 1983 - -
86. Paweł Śliwa 1976 - -
87. Joanna Śliwa 1978 - Ś8687 (ważna do 31.08.2022)
88. Małgorzata Średnicka 1977 - Ś0634 (ważna do 31.08.2022)
89. Krzysztof Teresiński 1970 - T6217 (ważna do 30.06.2023)
90. Jan Tumidajewicz 1977 - -
91. Andrzej Urzędowski 1963 - -
92. Manish Varshney 1984 - -
93. Norbert Wasiewicz 1986 - -
94. Sebastian Wincierz 1975 - W7872 (wygasła)
95. Katarzyna Winter 1973 - -
96. Dariusz Witkowski 1970 - -
97. Mariusz Wołejszo 1961 - -
98. Waldemar Woźniak 1965 - -
99. Marcin Wroński 1982 - -
100. Tomasz Wroński 1963 - W6216 (wygasła)
101. Jacek Wróbel 1970 - -
102. Artur Wymysłowski 1964 - W6218 (wygasła)
103. Ewa Wyrodek 1968 - -
104. Małgorzata Zając 1970 - -
105. Rafał Załuski 1975 - -
106. Kornelia Zawer 1993 - -
107. Maciej Zięba 1985 - -
108. Agnieszka Żerebecka 1992 - -
109. Katarzyna Żmudzińska 1992 - -
110. Martyna Żuchowska 1993 - -