Wrocław, Polska

Turnieje rozegrane w tej miejscowości
# Nazwa Data Sezon
1. Hasta La Vista Cup 24 - 25 października 2020 2020/2021
2. Hasta La Vista Cup 19 - 20 października 2019 2019/2020
3. Hasta La Vista Cup 20 - 21 października 2018 2018/2019
4. Hasta La Vista Cup 21 - 22 października 2017 2017/2018
5. Hasta La Vista Cup 21 - 22 stycznia 2017 2016/2017
6. 'ECO dla firm' Hasta La Vista Cup 2015 24 - 25 października 2015 2015/2016
Zawodnicy z tej miejscowości
# Imię i nazwisko Rok ur. Klub Licencja
1. Grzegorz Balcerzak 1971 - -
2. Piotr Berezowski 1965 - -
3. Andrzej Bieniek 1959 - B6948 (wygasła)
4. Katarzyna Bukowska 1970 - B7325 (wygasła)
5. Grzegorz Chmielewski 1970 - -
6. Łukasz Chojnacki 1975 KS Badminton Kobierzyce C5859 (wygasła)
7. Małgorzata Dembowska-Gołąbek 1973 - D6927 (wygasła)
8. Adam Dobrowolski 1966 - -
9. Katarzyna Dobrucka 1970 - -
10. Robert Drapała 1974 - -
11. Jerzy Dróbka 1963 - D8284 (wygasła)
12. Marcin Drzyzga 1980 - D7380 (wygasła)
13. Jan Dudycz 1964 - -
14. Jakub Dziczek 1976 - -
15. Adam Froś 1982 - -
16. Jarosław Godyń 1976 - -
17. Krzysztof Grabek 1973 - G5511 (wygasła)
18. Grzegorz Grzejszczak 1972 - -
19. Małgorzata Janiaczyk 1985 - J014 (wygasła)
20. Damian Janiaczyk 1986 - J7386 (wygasła)
21. Krzysztof Jóźwik 1965 - -
22. Magdalena Jurkowicz 1968 - -
23. Piotr Juśkiewicz 1967 - -
24. Przemysław Kaczmarek 1980 - -
25. Jacek Kiełczewski 1957 - -
26. Alicja Kloch 1968 - -
27. Przemysław Kłapkowski 1979 - -
28. Dariusz Kłodnicki 1966 - -
29. Joanna Koralewska 1957 - -
30. Rafał Kożuch 1972 - -
31. Marek Krakowiak 1963 - -
32. Dawid Krawiec 1977 - K6938 (ważna do 14.07.2021)
33. Ewa Kujawa 1976 - K8281 (wygasła)
34. Andrzej Kulawik 1972 - -
35. Tomasz Kurcz 1978 - -
36. Radosław Kurman 1981 - -
37. Krzysztof Kwikert 1972 - -
38. Piotr Łaszkiewicz 1973 - Ł7307 (wygasła)
39. Paweł Łaszkiewicz 1973 - -
40. Marek Łoboda 1973 - Ł7387 (wygasła)
41. Radosław Łucki 1975 - -
42. Krzysztof Majewski 1963 - -
43. Paweł Marciniak 1984 - -
44. Bartłomiej Mazur 1979 - -
45. Maciej Michalak 1977 - -
46. Radosław Nakonieczny 1981 - -
47. Bartosz Nastiuk 1977 - -
48. Aleksandra Niedźwiedź 1986 - -
49. Łukasz Nowakowski 1980 - -
50. Sławomir Olchawa 1983 - -
51. Adam Paluchniak 1970 - -
52. Sanjay Patole 1969 - -
53. Szymon Paździor 1983 - -
54. Marcin Popławski 1976 - -
55. Sławomir Przybylski 1982 - -
56. Adwin Putteeraj 1982 - P7382 (ważna do 07.07.2021)
57. Agnieszka Puzio 1982 - P7871 (wygasła)
58. Paweł Radzki 1984 - -
59. Agata Regulska 1964 - -
60. Rafał Rykowski 1983 - R1732 (wygasła)
61. Andrzej Sedlaczek 1977 - -
62. Piotr Sobas 1974 - -
63. Paweł Sobolewski 1973 - -
64. Tomasz Sroczyński 1984 - -
65. Andrzej Sudoł 1966 - -
66. Witold Sudoł 1963 - -
67. Jarosław Szemet 1974 - -
68. Paweł Szewczuk 1983 - -
69. Joanna Śliwa 1978 - Ś8687 (ważna do 03.03.2021)
70. Paweł Śliwa 1976 - -
71. Małgorzata Średnicka 1977 - Ś0634 (wygasła)
72. Krzysztof Teresiński 1970 - T6217 (ważna do 07.07.2021)
73. Jan Tumidajewicz 1977 - -
74. Andrzej Urzędowski 1963 - -
75. Manish Varshney 1984 - -
76. Norbert Wasiewicz 1986 - -
77. Katarzyna Winter 1973 - -
78. Mariusz Wołejszo 1961 - -
79. Waldemar Woźniak 1965 - -
80. Tomasz Wroński 1963 - W6216 (wygasła)
81. Jacek Wróbel 1970 - -
82. Artur Wymysłowski 1964 - W6218 (wygasła)
83. Ewa Wyrodek 1968 - -
84. Małgorzata Zając 1970 - -
85. Rafał Załuski 1975 - -
86. Kornelia Zawer 1993 - -
87. Maciej Zięba 1985 - -
88. Agnieszka Żerebecka 1992 - -
89. Martyna Żuchowska 1993 - -