Lista zawodników

Poniższa lista przedstawia zawodników, którzy brali udział w turniejach seniorów w ciągu ostatnich dwóch lat.

Tabelę można posortować po nazwisku, roku urodzenia lub dacie wygaśnięcia licencji, klikając w odpowiedni nagłówek.
# Imię i nazwisko Rok ur. Klub / Miejscowość Licencja
1. Łukasz Szmel 1981 Warszawa S0269 (ważna do 31.08.2025)
2. Waldemar Wolański 1961 Białystok W1154 (ważna do 31.08.2025)
3. Andrzej Pastuszak 1960 Gdańsk P1086 (ważna do 31.08.2024)
4. Andrzej Struensee 1953 Bydgoszcz S1080 (ważna do 31.08.2024)
5. Tymoteusz Czysz 1987 UKS Plesbad Pszczyna C1892 (ważna do 31.08.2024)
6. Artur Szymczak 1979 UKSMTB Smecz Konin S6210 (ważna do 08.06.2024)
7. Zbigniew Dorna 1963 Bydgoszcz D1081 (ważna do 23.04.2024)
8. Andrzej Grzechnik 1967 Gdynia G4515 (ważna do 31.08.2023)
9. Czesław Gwiazda 1942 Żyrardów G1774 (ważna do 31.08.2023)
10. Przemysław Tomecki 1982 AZSAGH Kraków T2139 (ważna do 31.08.2023)
11. Andrzej Ustymowicz 1969 - U5105 (ważna do 31.08.2023)
12. Jerzy Ptaszyński 1952 Bydgoszcz P4715 (ważna do 31.08.2023)
13. Grzegorz Sochacki 1968 Jazgarzewszczyzna S1740 (ważna do 31.08.2023)
14. Jarosław Marciniak 1961 AZSUM Łódź M7311 (ważna do 31.08.2023)
15. Sławomir Sołowicz 1967 UKS Hubal Białystok S10845 (ważna do 31.08.2023)
16. Magdalena Kojder 1979 Herfolge K4838 (ważna do 28.07.2023)
17. Jerzy Stachowski 1943 MKS Garwolin S3843 (ważna do 29.06.2023)
18. Leopold Tukendorf 1940 MKS Garwolin T1486 (ważna do 29.06.2023)
19. Justyna Kozłowska-Jones 1972 KS Badminton School Gdynia K8121 (ważna do 20.03.2023)
20. Andrzej Bittner 1956 Warszawa B5288 (ważna do 31.12.2022)
21. Barbara Kulanty 1970 AZSAGH Kraków K0635 (ważna do 02.10.2022)
22. Mirosław Adamczyk 1962 Bydgoszcz A 018 (ważna do 31.08.2022)
23. Anna Białasiewicz 1970 Warszawa B2558 (ważna do 31.08.2022)
24. Rafał Bogdański 1965 Piaseczno B0188 (ważna do 31.08.2022)
25. Dominika Cygan 1983 AZSUM Łódź C 031 (ważna do 31.08.2022)
26. Dorota Danielak 1974 KKS Ruch Piotrków Tryb. D0642 (ważna do 31.08.2022)
27. Danuta Foryta 1968 STB Energia Lubliniec F4959 (ważna do 31.08.2022)
28. Elżbieta Fularczyk 1966 Gdynia F4535 (ważna do 31.08.2022)
29. Paweł Głażewski 1973 PKS Mazury Ostróda G4511 (ważna do 31.08.2022)
30. Krzysztof Grabek 1973 Wrocław G5511 (ważna do 31.08.2022)
31. Dorota Grzejdak 1967 UKS Kometa Sianów G0113 (ważna do 31.08.2022)
32. Magdalena Koba 1971 KS Masovia Płock K1849 (ważna do 31.08.2022)
33. Anna Koczur 1970 BKB Set Mazańcowice K5417 (ważna do 31.08.2022)
34. Zdzisław Kozłowski 1954 Księżyno K4658 (ważna do 31.08.2022)
35. Jarosław Kurkowski 1975 MLKS Solec Kuj. K4704 (ważna do 31.08.2022)
36. Krzysztof Latawski 1956 UKS Unia Bieruń L1461 (ważna do 31.08.2022)
37. Marcin Lipowski 1975 AZSWAT Warszawa L3105 (ważna do 31.08.2022)
38. Katarzyna Małyszko 1967 Białystok M1474 (ważna do 31.08.2022)
39. Marek Miłoszewski 1970 Warszawa M5287 (ważna do 31.08.2022)
40. Tomasz Morawik 1976 AZSAGH Kraków M5266 (ważna do 31.08.2022)
41. Sławomir Narusz 1967 Elbląg N4993 (ważna do 31.08.2022)
42. Jarosław Ociepa 1962 Częstochowa O1455 (ważna do 31.08.2022)
43. Paweł Pieluszyński 1970 Poznań P0959 (ważna do 31.08.2022)
44. Przemysław Pohl 1978 Katowice P0726 (ważna do 31.08.2022)
45. Grzegorz Pradela 1965 STB Energia Lubliniec P4951 (ważna do 31.08.2022)
46. Zbigniew Przyjemski 1965 Suchedniów P1489 (ważna do 31.08.2022)
47. Maciej Pustelnik 1967 Kęty P4829 (ważna do 31.08.2022)
48. Anna Pustelnik 1970 Kęty P1784 (ważna do 31.08.2022)
49. Marek Rosa 1958 WWL Badminton Club Marki R4085 (ważna do 31.08.2022)
50. Marcin Rykała 1977 Dąbrowa Górnicza R4826 (ważna do 31.08.2022)
51. Damian Stefańczyk 1978 Kielce S4778 (ważna do 31.08.2022)
52. Marek Szcześniewski 1958 Żyrardów S1505 (ważna do 31.08.2022)
53. Agnieszka Trzcińska 1980 Ruciane-Nida T4502 (ważna do 31.08.2022)
54. Stanisław Wikło 1961 Suchedniów W1487 (ważna do 31.08.2022)
55. Michał Zakrzewski 1982 UTS Akro-Bad Warszawa Z0271 (ważna do 31.08.2022)
56. Karol Pik 1967 Warszawa P6012 (ważna do 31.08.2022)
57. Andrzej Turowski 1965 STB Energia Lubliniec T4952 (ważna do 31.08.2022)
58. Anna Sadowska 1958 Gdynia S4509 (ważna do 31.08.2022)
59. Jaromir Zaradny 1966 Katowice Z4837 (ważna do 31.08.2022)
60. Jerzy Szałapski 1970 Sportowa Politechnika Gdańsk S5566 (ważna do 31.08.2022)
61. Mateusz Dobroński 1987 PKS Mazury Ostróda D0749 (ważna do 31.08.2022)
62. Łukasz Jończyk 1987 KS Badminton School Gdynia J0230 (ważna do 31.08.2022)
63. Mateusz Szałankiewicz 1987 UKS 2 Sobótka S0303 (ważna do 31.08.2022)
64. Małgorzata Średnicka 1977 Wrocław Ś0634 (ważna do 31.08.2022)
65. Katarzyna Szafraniec 1986 AZSAGH Kraków S1328 (ważna do 31.08.2022)
66. Jerzy Lański 1951 UKS Korona Pabianice L6219 (ważna do 31.08.2022)
67. Marcin Danowski 1974 PKS Mazury Ostróda D4707 (ważna do 31.08.2022)
68. Łukasz Komar 1988 KS Badminton School Gdynia K0497 (ważna do 31.08.2022)
69. Mateusz Wilczek 1982 PTS Puszczykowo W11507 (ważna do 31.08.2022)
70. Przemysław Janaszek 1980 PTS Puszczykowo J11292 (ważna do 31.08.2022)
71. Maciej Żołnierzów 1974 Choszczno Ż7887 (ważna do 31.08.2022)
72. Wojciech Rosada 1953 Poznań R9730 (ważna do 31.08.2022)
73. Radosław Strejko 1978 Choszczno S0130 (ważna do 31.08.2022)
74. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977 Gdańsk R5716 (ważna do 31.08.2022)
75. Jarosław Osiński 1962 UKS Korona Pabianice O9930 (ważna do 31.08.2022)
76. Piotr Szafrański 1959 UKS Korona Pabianice S5810 (ważna do 31.08.2022)
77. Krzysztof Myalski 1961 UKS Unia Bieruń M7844 (ważna do 31.08.2022)
78. Dawid Janus 1974 Poznań J8280 (ważna do 31.08.2022)
79. Robert Wyszyński 1973 Choszczno W7879 (ważna do 31.08.2022)
80. Marek Stećko 1968 GSB Smecz Góra S10800 (ważna do 31.08.2022)
81. Zbigniew Grzęda 1956 KS Badminton Gdańsk G7305 (ważna do 31.08.2022)
82. Marek Błażewicz 1964 Gdynia B2288 (ważna do 31.08.2022)
83. Tomasz Rosiński 1968 Częstochowa R8257 (ważna do 31.08.2022)
84. Teresa Tomczuk 1970 Bydgoszcz T10630 (ważna do 31.08.2022)
85. Dorota Witkowska 1971 Bydgoszcz W10575 (ważna do 31.08.2022)
86. Anna Kowalska 1976 - K7327 (ważna do 31.08.2022)
87. Arkadiusz Harbacewicz 1968 Syców H7863 (ważna do 31.08.2022)
88. Arkadiusz Parma 1977 LUKS Victoria Domecko P10538 (ważna do 31.08.2022)
89. Aleksander Sorokowski 1972 Brzeg S11081 (ważna do 31.08.2022)
90. Marek Tracz 1964 Oława T11078 (ważna do 31.08.2022)
91. Ewa Zając 1967 Olsztyn Z6922 (ważna do 31.08.2022)
92. Adam Gębala 1979 Żyrardów G7882 (ważna do 31.08.2022)
93. Paweł Marcinkowski 1972 Nakło M10567 (ważna do 31.08.2022)
94. Zygmunt Kuranda 1966 Morawica K10506 (ważna do 31.08.2022)
95. Paweł Działo 1985 UKS Unia Bieruń D1307 (ważna do 31.08.2022)
96. Wojciech Poznański 1977 Giżycko P 017 (ważna do 31.08.2022)
97. Mariusz Sawicki 1977 UKS Hubal Białystok S7403 (ważna do 31.08.2022)
98. Łukasz Chojnacki 1975 KS Badminton Kobierzyce C5859 (ważna do 31.08.2022)
99. Wojciech Wojdyła 1977 Strzelce Opolskie W11773 (ważna do 31.08.2022)
100. Robert Robakowski 1968 Zielona Góra R11675 (ważna do 31.08.2022)
101. Wojciech Lewandowski 1964 Kielce L10568 (ważna do 31.08.2022)
102. Michał Chmielarczyk 1976 Kraków C7854 (ważna do 31.08.2022)
103. Kamil Turonek 1979 AZSAGH Kraków T 099 (ważna do 31.08.2022)
104. Marek Sadowski 1958 Gdynia S7372 (ważna do 31.08.2022)
105. Jarosław Musiał 1964 Jastrzębie Zdrój M11102 (ważna do 31.08.2022)
106. Tomasz Proszek 1980 Myślenice P2391 (ważna do 31.08.2022)
107. Bogusław Bogacewicz 1965 UKS Hubal Białystok B10846 (ważna do 31.08.2022)
108. Agnieszka Puzio 1982 Wrocław P7871 (ważna do 31.08.2022)
109. Agata Kornacka 1983 Suchedniów K 064 (ważna do 31.08.2022)
110. Jacek Kutla 1971 WWL Badminton Club Marki K11284 (ważna do 31.08.2022)
111. Karolina Wiśniewska 1987 Suchedniów W1006 (ważna do 31.08.2022)
112. Piotr Woźniak 1980 - W12069 (ważna do 31.08.2022)
113. Mateusz Dynak 1990 KS Badminton School Gdynia D1636 (ważna do 31.08.2022)
114. Magdalena Koziar 1978 UKS Kometa Sianów K7862 (ważna do 31.08.2022)
115. Robert Brojek 1975 GSB Smecz Góra B9685 (ważna do 31.08.2022)
116. Mateusz Partyka 1980 Bydgoszcz P10710 (ważna do 31.08.2022)
117. Dariusz Andrzejewski 1969 Opole A10543 (ważna do 31.08.2022)
118. Krystyna Polakowska 1981 ABRM Rakiety Olsztyn P0601 (ważna do 31.08.2022)
119. Maciej Tarnowski 1988 Szczecin T11291 (ważna do 31.08.2022)
120. Michał Kopania 1973 Warszawa K8282 (ważna do 31.08.2022)
121. Karolina Gajos 1994 MKS Dwójka Blachownia G2737 (ważna do 31.08.2022)
122. Grzegorz Brudek 1970 UKS Plesbad Pszczyna B8283 (ważna do 31.08.2022)
123. Krzysztof Nowak 1987 SKB Badminton4all Sulęcin N11546 (ważna do 31.08.2022)
124. Joanna Śliwa 1978 Wrocław Ś8687 (ważna do 31.08.2022)
125. Marcin Moskwa 1977 LKS Technik Głubczyce M8442 (ważna do 31.08.2022)
126. Rafał Waloszek 1975 BKB Set Mazańcowice W8556 (ważna do 31.08.2022)
127. Marek Woźniak 1970 BKB Set Mazańcowice W8557 (ważna do 31.08.2022)
128. Jacek Gasparewicz 1978 PKS Mazury Ostróda G8588 (ważna do 31.08.2022)
129. Wojciech Bogołębski 1956 - B10387 (ważna do 31.08.2022)
130. Mariusz Balcer 1971 Bydgoszcz B10700 (ważna do 31.08.2022)
131. Oleg Konowałow 1966 - K11710 (ważna do 31.08.2022)
132. Lucjan Kirol 1983 Elbląg K11083 (ważna do 31.08.2022)
133. Szczepan Rubczyński 1982 Warszawa R12077 (ważna do 31.08.2022)
134. Jacek Janik 1974 KS Badminton School Gdynia J9371 (ważna do 31.08.2022)
135. Tomasz Niemczyk 1973 UKS PowerBad Gniezno N11190 (ważna do 31.08.2022)
136. Piotr Mientus 1975 Strzelce Opolskie M11888 (ważna do 31.08.2022)
137. Zbigniew Zimny 1986 PTS Puszczykowo Z10920 (ważna do 31.08.2022)
138. Krystian Szymański 1976 AZS PSTEEC Badminton Łódź S9080 (ważna do 31.08.2022)
139. Marek Dreszer 1967 Tarnowskie Góry D9075 (ważna do 31.08.2022)
140. Mateusz Dec 1988 PTS Puszczykowo D11222 (ważna do 31.08.2022)
141. Maciej Mazur 1989 Akademia Badmintona Bolesławiec M12078 (ważna do 31.08.2022)
142. Marcin Prządka 1977 SKB Badminton4all Sulęcin P11545 (ważna do 31.08.2022)
143. Wojciech Adamski 1985 - A10936 (ważna do 31.08.2022)
144. Sylwia Steć-Libera 1973 - S10935 (ważna do 31.08.2022)
145. Wojciech Kondarewicz 1977 - K10706 (ważna do 31.08.2022)
146. Wojciech Byrwa 1973 Jabłonowo Pomorskie B10756 (ważna do 31.08.2022)
147. Bartłomiej Grabowski 1980 Otwock G9094 (ważna do 31.08.2022)
148. Anna Staniszewska 1976 Makówka S9231 (ważna do 31.08.2022)
149. Paweł Solczak 1983 Warszawa S9995 (ważna do 31.08.2022)
150. Marta Ciszewska 1978 UKS Olimpionik Lipiany C9968 (ważna do 31.08.2022)
151. Mariusz Baran 1970 - B10121 (ważna do 31.08.2022)
152. Jacek Nabrdalik 1970 - N10123 (ważna do 31.08.2022)
153. Piotr Kwieciński 1968 - K10386 (ważna do 31.08.2022)
154. Kazimierz Szczurowski 1956 Tychy S10563 (ważna do 31.08.2022)
155. Mateusz Masternak 1990 - M1395 (ważna do 31.08.2022)
156. Piotr Sławek 1980 Jastrzębie Zdrój S11107 (ważna do 31.08.2022)
157. Joanna Kołdys 1974 Strumień K11317 (ważna do 31.08.2022)
158. Zbigniew Kacprzak 1972 Badminton Lider Wieliczka K11290 (ważna do 31.08.2022)
159. Grzegorz Bukowski 1984 UKS PowerBad Gniezno B11207 (ważna do 31.08.2022)
160. Katarzyna Charzyńska 1978 UKS PowerBad Gniezno C11189 (ważna do 31.08.2022)
161. Mirosław Szymański 1955 UKS Olimpionik Lipiany S10836 (ważna do 31.08.2022)
162. Radosław Sękowski 1988 UKS Olimpionik Lipiany S11203 (ważna do 31.08.2022)
163. Łukasz Marcinkiewicz 1981 UKS Olimpionik Lipiany M11256 (ważna do 31.08.2022)
164. Piotr Śliwiński 1986 - Ś0962 (ważna do 31.08.2022)
165. Arkadiusz Drewniak 1964 - D12070 (ważna do 31.08.2022)
166. Mariusz Troszak 1976 Gniezno T5673 (ważna do 21.07.2022)
167. Łukasz Fischer 1975 Gniezno F6037 (ważna do 21.07.2022)
168. Ewa Młynarska 1967 Żyrardów M2127 (ważna do 07.07.2022)
169. Tomasz Stopa 1967 Suchedniów S1490 (ważna do 07.07.2022)
170. Grzegorz Radecki 1972 UKS Unia Bieruń R1393 (ważna do 29.06.2022)
171. Władysław Księżyk 1947 Piastów K1483 (ważna do 12.06.2022)
172. Katarzyna Wójcik 1978 AZSAGH Kraków W 079 (ważna do 12.06.2022)
173. Wojciech Borzęcki 1947 STB Energia Lubliniec B5005 (ważna do 22.05.2022)
174. Andrzej Kowalski 1945 Kielce K1450 (ważna do 22.05.2022)
175. Maciej Żmudziński 1944 Częstochowa Ż1449 (ważna do 15.05.2022)
176. Andrzej Antosiewicz 1947 Warszawa A1439 (ważna do 31.12.2021)
177. Robert Śmierzchalski 1974 Gdynia Ś4988 (ważna do 31.12.2021)
178. Michał Stebnicki 1988 Kielce S1317 (ważna do 30.12.2021)
179. Michał Suski 1977 AZSUM Łódź S5154 (ważna do 20.11.2021)
180. Dominika Guzik-Płuchowska 1979 AZSAGH Kraków G0114 (ważna do 14.11.2021)
181. Rafał Kasprów 1981 Sportowa Politechnika Gdańsk K0184 (ważna do 02.11.2021)
182. Adam Kosz 1979 KS Masovia Płock K0806 (ważna do 21.10.2021)
183. Emilia Korpus 1993 Sportowa Politechnika Gdańsk K2325 (ważna do 21.10.2021)
184. Wojciech Palikij 1987 UKS Unia Bieruń P1309 (ważna do 02.10.2021)
185. Monika Kowalczyk 1986 MKS Spartakus Niepołomice K 067 (ważna do 02.10.2021)
186. Joanna Fidos 1989 MKS Spartakus Niepołomice F1370 (ważna do 02.10.2021)
187. Sławomir Stępień 1969 UKS Olimpionik Lipiany S8818 (ważna do 27.09.2021)
188. Marta Polaszczyk 1972 UKS Olimpionik Lipiany P8804 (wygasła)
189. Adam Załęski 1985 KS Masovia Płock Z0392 (wygasła)
190. Dariusz Janik 1986 MKS Spartakus Niepołomice J1567 (wygasła)
191. Tomasz Jackowski 1975 ULKS Lotka gm. Olsztyn J4935 (wygasła)
192. Justyna Herman 1977 ULKS Lotka gm. Olsztyn H0101 (wygasła)
193. Agata John 1993 PTS Puszczykowo J3081 (wygasła)
194. Monika Bieńkowska 1978 SKB Suwałki B0406 (wygasła)
195. Marek Gałczyński 1969 Suchedniów G0209 (wygasła)
196. Krzysztof Maślanka 1977 BENINCA UKS Feniks K-K M0153 (wygasła)
197. Bożena Wołkowycka 1971 Katowice W0701 (wygasła)
198. Robert Aleksandrowicz 1981 SKB Badminton4all Sulęcin A0317 (wygasła)
199. Mariusz Nogal 1990 MKS Garwolin N2007 (wygasła)
200. Magdalena Nogal 1991 MKS Garwolin N2036 (wygasła)
201. Ewelina Bracha 1973 Warszawa B3642 (wygasła)
202. Jan Żórawiński 1956 Warszawa Ż2552 (wygasła)
203. Sławomir Lis 1974 Warszawa L6338 (wygasła)
204. Jacek Czeremużyński 1968 Konstancin C8739 (wygasła)
205. Ewa Morawiec 1986 AZSUWM Olsztyn M1251 (wygasła)
206. Radosław Walas 1976 Warszawa W4660 (wygasła)
207. Marcin Ociepa 1988 KS Chojnik Jelenia Góra O0695 (wygasła)
208. Maciej Ociepa 1988 CAB Akademia Częstochowa O1694 (wygasła)
209. Paweł Pasik 1978 Warszawa P6226 (wygasła)
210. Alicja Czyszek 1964 Puck C8738 (wygasła)
211. Małgorzata Stankiewicz 1958 AS Victoria Kiełczów S8737 (wygasła)
212. Piotr Stankiewicz 1957 AS Victoria Kiełczów S8736 (wygasła)
213. Wojciech Kałamaga 1971 Tarnowskie Góry K8726 (wygasła)
214. Paweł Januchowski 1972 Gniezno J5174 (wygasła)
215. Zbigniew Nawrocki 1970 Gniezno N4500 (wygasła)
216. Grzegorz Włodarczyk 1976 AZSUM Łódź W4277 (wygasła)
217. Magdalena Okupniak 1989 AZSUM Łódź O1681 (wygasła)
218. Jarosław Tymiński 1974 Ząbkowice Śląskie T5302 (wygasła)
219. Grzegorz Maliszewski 1973 UKS Kometa Sianów M8724 (wygasła)
220. Zbigniew Wysmyk 1962 Koszalin W7852 (wygasła)
221. Adam Cimosz 1973 KS Chojnik Jelenia Góra C0181 (wygasła)
222. Jacek Lewandowski 1974 Warszawa L4659 (wygasła)
223. Fabian Maleszewski 1981 ABRM Rakiety Olsztyn M5254 (wygasła)
224. Adam Słomka 1973 KS Chojnik Jelenia Góra S0218 (wygasła)
225. Leszek Wild 1977 Szemud W4705 (wygasła)
226. Tomasz Ogulewicz 1977 Koszalin O7866 (wygasła)
227. Dariusz Augustyńczyk 1984 BKS Kolejarz Częstochowa A0170 (wygasła)
228. Michał Łasiński 1984 UKS Iskra Babimost Ł0840 (wygasła)
229. Bogdan Rudnicki 1985 ABRM Rakiety Olsztyn R0248 (wygasła)
230. Przemysław Pietrzyk 1974 KS Chojnik Jelenia Góra P8276 (wygasła)
231. Konrad Czerepkow 1974 UKS Kometa Sianów C8723 (wygasła)
232. Krystyna Cielecka 1953 Olsztyn C2812 (wygasła)
233. Robert Kowalczyk 1975 UKS Kometa Sianów K 032 (wygasła)
234. Grzegorz Kulesza 1985 UKS Hubal Białystok K0467 (wygasła)
235. Sebastian Lasecki 1978 Kalisz L5480 (wygasła)
236. Piotr Łuszkiewicz 1964 Słupsk Ł0539 (wygasła)
237. Mariusz Michniewicz 1964 UKS Hubal Białystok M3097 (wygasła)
238. Jerzy Murach 1962 Olsztyn M4661 (wygasła)
239. Karolina Olejarz 1982 Suchedniów O 063 (wygasła)
240. Józef Orzoł 1970 Olsztyn O4074 (wygasła)
241. Ryszard Pawluk 1954 Słupsk P0530 (wygasła)
242. Wojciech Poszelężny 1985 Kędzierzyn-Koźle P0773 (wygasła)
243. Dominik Statnik 1974 Gdańsk S0757 (wygasła)
244. Joanna Szleszyńska-Łogosz 1978 Warszawa S 098 (wygasła)
245. Maciej Bysikiewicz 1960 Bydgoszcz B3103 (wygasła)
246. Agnieszka Szrajda 1982 KS Badminton School Gdynia S0105 (wygasła)
247. Przemysław Ogrodziński 1982 Warszawa O5715 (wygasła)
248. Grzegorz Pilarski 1971 UKS Kometa Sianów P7867 (wygasła)
249. Andrzej Przytulski 1969 UKS Kometa Sianów P7371 (wygasła)
250. Marcin Grzywacz 1978 Sianów G5920 (wygasła)
251. Beata Białek 1985 KS Wolant Jaworzno B3419 (wygasła)
252. Ryszard Bachus 1980 LKS Technik Głubczyce B0167 (wygasła)
253. Karolina Żeromska 1984 ABRM Rakiety Olsztyn Ż0697 (wygasła)
254. Michał Ciołek 1970 Gdynia C7881 (wygasła)
255. Marek Wachniewski 1989 LKS Technik Głubczyce W0782 (wygasła)
256. Bartosz Drozdowicz 1974 Olsztyn D6213 (wygasła)
257. Piotr Bondaruk 1976 Gdańsk B0108 (wygasła)
258. Anna Grigoriadu 1978 UKS Kometa Sianów G7377 (wygasła)
259. Rafał Roman 1977 KS Badminton School Gdynia R8722 (wygasła)
260. Jarosław Górski 1973 Gorlice G8272 (wygasła)
261. Marcin Puciato 1980 Koszalin P0468 (wygasła)
262. Wojciech Kowalczyk 1972 UKS Kometa Sianów K7883 (wygasła)
263. Marcin Woźniak 1986 KS Badminton School Gdynia W0866 (wygasła)
264. Maria Rzeźniczek 1958 KS Wolant Jaworzno R8275 (wygasła)
265. Marta Gałkowska 1993 KS Badminton School Gdynia G2400 (wygasła)
266. Anna Kocimska 1978 Olsztyn K0600 (wygasła)
267. Anetta Guse 1971 UKS Kometa Sianów G8718 (wygasła)
268. Marcin Cyranowski 1976 KS Badminton School Gdynia C8716 (wygasła)
269. Daniel Kuźmicz 1969 KS Badminton School Gdynia K8715 (wygasła)
270. Artur Węc 1977 KS Badminton School Gdynia W8713 (wygasła)
271. Artur Zdanowicz 1975 Warszawa Z8720 (wygasła)
272. Krzysztof Wiorek 1977 UKS Kometa Sianów W8719 (wygasła)
273. Radosław Czapka 1976 KS Badminton School Gdynia C8714 (wygasła)
274. Zbigniew Bartosz 1960 Bydgoszcz B2285 (wygasła)
275. Grażyna Bełus 1953 Kielce B1447 (wygasła)
276. Jacek Bełus 1954 Kielce B1454 (wygasła)
277. Adam Grzesiak 1973 UKS Iskra Babimost G0263 (wygasła)
278. Barbara Jaskólska 1971 STB Energia Lubliniec J4950 (wygasła)
279. Oskar Jass 1974 Warszawa J4666 (wygasła)
280. Andrzej Kaftański 1955 UKS Hubal Białystok K1442 (wygasła)
281. Olga Koniuch 1983 Pruszków K0734 (wygasła)
282. Mariusz Maczuga 1965 UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn. M3641 (wygasła)
283. Marian Matusewicz 1951 Słupsk M0529 (wygasła)
284. Mirosław Mordasiewicz 1958 UKS Hubal Białystok M2267 (wygasła)
285. Janusz Nawrocki 1961 Gniezno N2279 (wygasła)
286. Artur Pupin 1975 LUKS Victoria Domecko P4828 (wygasła)
287. Sonia Wachowska 1968 STB Energia Lubliniec W4946 (wygasła)
288. Danuta Korbel 1973 MKS Dwójka Blachownia K2553 (wygasła)
289. Piotr Chrzęszczyk 1972 UKS Plesbad Pszczyna C4780 (wygasła)
290. Marcin Wybierek 1982 Konstancin-Jeziorna W6924 (wygasła)
291. Piotr Sobotka 1964 Warszawa S5915 (wygasła)
292. Iwona Sobotka 1963 Warszawa S5916 (wygasła)
293. Sławomir Hetmański 1977 LUKS Victoria Domecko H5004 (wygasła)
294. Paulina Gajos 1989 MKS Dwójka Blachownia G1072 (wygasła)
295. Marek Miałkowski 1976 Olsztyn M6225 (wygasła)
296. Umesh Wadhwa 1968 - W7889 (wygasła)
297. Artur Rosłaniec 1974 Warszawa R7310 (wygasła)
298. Dariusz Opatrzyk 1980 KS Wolant Jaworzno O7334 (wygasła)
299. Marek Kopyt 1970 Konstancin K7891 (wygasła)
300. Wojciech Romańczuk 1966 Olsztyn R6932 (wygasła)
301. Sylwester Momot 1958 Banie M8211 (wygasła)
302. Dawid Krawiec 1977 Wrocław K6938 (wygasła)
303. Paweł Wiatr 1980 LUKS Victoria Domecko W8279 (wygasła)
304. Aneta Sałyga 1978 Warszawa S8711 (wygasła)
305. Robert Bieganowski 1968 Żyrardów B1495 (wygasła)
306. Agnieszka Brojek 1967 MKS Garwolin B4668 (wygasła)
307. Maria Brzeźnicka 1959 MKS Garwolin B 047 (wygasła)
308. Andrzej Dadas 1969 MKS Garwolin D2547 (wygasła)
309. Ewa Golańska 1960 Gdynia G3068 (wygasła)
310. Krzysztof Gontarski 1971 Warszawa G1337 (wygasła)
311. Jakub Janaszek 1983 PTS Puszczykowo J0134 (wygasła)
312. Piotr Kwieciński 1970 Warszawa K4667 (wygasła)
313. Mariusz Pakulski 1975 Warszawa P4954 (wygasła)
314. Jacek Prędki 1965 MKS Garwolin P 051 (wygasła)
315. Jerzy Rybicki 1951 MKS Garwolin R 052 (wygasła)
316. Krzysztof Walenda 1973 MKS Garwolin W 056 (wygasła)
317. Zbigniew Goldwasser 1966 UKS 2 Sobótka G3382 (wygasła)
318. Piotr Lipiński 1963 Choszczno L3425 (wygasła)
319. Anna Kubiak 1978 Gdynia K5706 (wygasła)
320. Mirosław Muchalski 1959 Szczecin M7880 (wygasła)
321. Marcin Słojewski 1964 Szczecin S8710 (wygasła)
322. Tomasz Bartosz 1968 Bydgoszcz B6940 (wygasła)
323. Krzysztof Teresiński 1970 Wrocław T6217 (wygasła)
324. Emilia Goldwasser 1990 UKS 2 Sobótka G1054 (wygasła)
325. Jacek Żuromski 1959 Szczecin Ż7391 (wygasła)
326. Henryk Wirzinkiewicz 1963 Olsztyn W6933 (wygasła)
327. Krzysztof Chmielewski 1954 Olsztyn C2556 (wygasła)
328. Adwin Putteeraj 1982 Wrocław P7382 (wygasła)
329. Gustaw Dudka 1974 Szczecin D7865 (wygasła)
330. Beata Krutz-Szczecina 1964 Berlin K7855 (wygasła)
331. Robert Kowalski 1979 Puck K7885 (wygasła)
332. Anna Mynarska 1972 UKS Plesbad Pszczyna M7373 (wygasła)
333. Łukasz Brudek 1975 UKS Plesbad Pszczyna B8278 (wygasła)
334. Maciej Adamiec 1974 MKS Garwolin A8285 (wygasła)
335. Marek Polaszczyk 1969 UKS Olimpionik Lipiany P8707 (wygasła)
336. Tomasz Charkiewicz 1964 Gorzów Wielkopolski C0262 (wygasła)
337. Jakub Firlus 1979 UKS Unia Bieruń F4827 (wygasła)
338. Sławomir Kowalski 1971 AZSUM Łódź K8460 (wygasła)
339. Piotr Kowenicki 1983 ABRM Rakiety Olsztyn K0613 (wygasła)
340. Tomasz Kozłowski 1985 ABRM Rakiety Olsztyn K0596 (wygasła)
341. Ewa Lesiuk 1980 AZSUŚ Katowice L0571 (wygasła)
342. Tomasz Lipski 1980 ABRM Rakiety Olsztyn L0354 (wygasła)
343. Urszula Zielińska 1982 Warszawa Z4775 (wygasła)
344. Przemysław Buda 1971 UKS Plesbad Pszczyna B2140 (wygasła)
345. Andrzej Gajewski 1982 ABRM Rakiety Olsztyn G0612 (wygasła)
346. Robert Borszcz 1974 Zabrze B8922 (wygasła)
347. Paweł Słupczewski 1974 MKS Imielin S6581 (wygasła)
348. Małgorzata Kabarowska 1965 LUKS Victoria Domecko K6578 (wygasła)
349. Piotr Krzempek 1976 MKS Imielin K8554 (wygasła)
350. Karol Jakubczyk 1983 CAB Akademia Częstochowa J8913 (wygasła)
351. Jakub Probierz 1986 KS Wolant Jaworzno P8907 (wygasła)
352. Zbigniew Michalik 1959 UKS Olimpionik Lipiany M0525 (wygasła)
353. Krzysztof Duszczyk 1988 BKB Set Mazańcowice D1244 (wygasła)
354. Oleg Sergeev 1979 UKS AB Kraków S8887 (wygasła)
355. Jolanta Stanclik 1975 UKS Plesbad Pszczyna S8455 (wygasła)
356. Paulina Sztukowska 1992 KS Wolant Jaworzno S3402 (wygasła)
357. Eugeniusz Wyrobek 1963 UKS Plesbad Pszczyna W8456 (wygasła)
358. Przemysław Dobosz 1978 CAB Akademia Częstochowa D8912 (wygasła)
359. Katarzyna Płoszaj 1972 LUKS Victoria Domecko P8540 (wygasła)
360. Żaneta Baranowska 1992 ABRM Rakiety Olsztyn B2416 (wygasła)
361. Katarzyna Mysłek 1994 LUKS Victoria Domecko M3728 (wygasła)
362. Mariusz Cierpisz 1974 UKS Unia Bieruń C8536 (wygasła)
363. Mariusz Wójcik 1973 UKS AB Kraków W8889 (wygasła)
364. Rafał Jaskólski 1984 LUKS Victoria Domecko J0403 (wygasła)
365. Gabriela Zielińska 1994 Warszawa Z4350 (wygasła)
366. Maciej Waligórski 1974 CT Arena Hawel Academy Poznań W8901 (wygasła)
367. Andrzej Gasz 1982 UKS Unia Bieruń G2704 (wygasła)
368. Kamil Popławski 1974 Warszawa P0265 (wygasła)
369. Ewa Orzelska 1978 Gdynia O0278 (wygasła)
370. Justyna Grzybek 1974 Zielona Góra G8263 (wygasła)
371. Zbigniew Marszałek 1959 Sosnowiec M8712 (wygasła)
372. Paweł Gasz 1942 UKS Unia Bieruń G0524 (wygasła)
373. Przemysław Grzeszkowiak 1945 MKS Garwolin G2278 (wygasła)
374. Zdzisława Prędka 1945 Warszawa P0924 (wygasła)
375. Kazimierz Prędki 1941 Warszawa P0925 (wygasła)
376. Maciej Piekło 1970 AZSAGH Kraków P0199 (wygasła)
377. Mariusz Pogoń 1977 AZSAGH Kraków P0623 (wygasła)
378. Jacek Osadnik 1958 STB Energia Lubliniec O4947 (wygasła)
379. Marian Stelter 1946 Koszalin S0567 (wygasła)
380. Magdalena Jaworek 1987 AZSUWM Olsztyn J0969 (wygasła)
381. Maciej Kowalik 1988 CT Arena Hawel Academy Poznań K0979 (wygasła)
382. Mariola Hawel 1988 CT Arena Hawel Academy Poznań H0976 (wygasła)
383. Rafał Hawel 1984 CT Arena Hawel Academy Poznań H0147 (wygasła)
384. Edward Czerwiński 1939 - C2554 (wygasła)
385. Agata Lipowska 1976 AZSWAT Warszawa L0702 (wygasła)
386. Dariusz Schmidt 1988 Szczecinek S8721 (wygasła)
387. Dariusz Kraszewski 1962 AZSUM Łódź K1271 (wygasła)
388. Bolesław Cichocki 1955 Warszawa C1463 (wygasła)
389. Urszula Grządzielska-Zblewska 1977 KS Badminton School Gdynia G6926 (wygasła)
390. Karolina Jelińska 1993 AZSWAT Warszawa J3226 (wygasła)
391. Lech Zacharzewski 1949 Słupsk Z1090 (wygasła)
392. Jacek Niedźwiedzki 1975 SKB Suwałki N 095 (wygasła)
393. Marzena Łazuta 1969 LKS Technik Głubczyce Ł2063 (wygasła)
394. Agnieszka Kmiecik 1980 LKS Technik Głubczyce K1197 (wygasła)
395. Michał Niczyporuk 1970 Warszawa N7875 (wygasła)
396. Marian Piliszański 1971 LKS Technik Głubczyce P8439 (wygasła)
397. Bogdan Szydłowski 1970 LKS Technik Głubczyce S8440 (wygasła)
398. Krzysztof Dubiel 1982 BKB Set Mazańcowice D8561 (wygasła)
399. Paweł Wierciński 1977 KS Badminton Kobierzyce W8438 (wygasła)
400. Aneta Kowenicka 1990 ABRM Rakiety Olsztyn K1698 (wygasła)
401. Mariusz Ostapczuk 1976 KS Nadarzyn O8529 (wygasła)
402. Janusz Rudziński 1955 Warszawa R1786 (wygasła)
403. Joanna Niczyporuk 1975 Warszawa N7876 (wygasła)
404. Dorota Gawrońska-Popa 1967 Dobroń G5759 (wygasła)
405. Bogdan Zianowicz 1973 Szczecin Z7384 (wygasła)
406. Adam Grala 1973 Ruciane-Nida G4097 (wygasła)
407. Paweł Niewoliński 1983 PTS Puszczykowo N0396 (wygasła)
408. Zbigniew Sowiński 1953 Jabłonowo Pomorskie S5177 (wygasła)
409. Grażyna Stefańska 1955 Żyrardów S1472 (wygasła)
410. Alicja Drężek 1974 WWL Badminton Club Marki D6941 (wygasła)
411. Rafał Rykowski 1983 Wrocław R1732 (wygasła)
412. Jerzy Dróbka 1963 Wrocław D8284 (wygasła)
413. Ewa Kujawa 1976 Wrocław K8281 (wygasła)
414. Beata Korkuś 1989 KS Chojnik Jelenia Góra K2466 (wygasła)
415. Grzegorz Miernik 1976 Suchedniów M5307 (wygasła)
416. Mirosław Marek 1978 Strzelce Opolskie M4096 (wygasła)
417. Jacek Persona 1960 Suchedniów P4783 (wygasła)
418. Paweł Strzałkowski 1977 Warszawa S8271 (wygasła)
419. Piotr Żołądek 1981 Sportowa Politechnika Gdańsk Ż0811 (wygasła)
420. Mariusz Rurarz 1975 UKS Hubal Białystok R4955 (wygasła)
421. Wojciech Lasek 1970 Olsztyn L4665 (wygasła)
422. Dariusz Szymkiewicz 1969 Warszawa S2265 (wygasła)
423. Iwona Ostrowska 1966 STB Energia Lubliniec O7890 (wygasła)
424. Krzysztof Bogucki 1972 Jabłonowo B5178 (wygasła)
425. Małgorzata Woźniak 1957 Częstochowa W3645 (wygasła)
426. Dariusz Zgorzałek 1959 Warszawa Z5289 (wygasła)
427. Dariusz Rochoń 1963 Działdowo R7401 (wygasła)
428. Ireneusz Żurek 1962 Świebodzin Ż8264 (wygasła)
429. Wojciech Kaźmierowski 1971 Warszawa K6242 (wygasła)
430. Aleksandra Żołnierzów 1987 Choszczno Ż7886 (wygasła)
431. Marek Łoboda 1973 Wrocław Ł7387 (wygasła)
432. Damian Janiaczyk 1986 Wrocław J7386 (wygasła)
433. Bogdan Stankiewicz 1966 Olsztyn S5099 (wygasła)
434. Sebastian Wincierz 1975 Wrocław W7872 (wygasła)
435. Przemysław Aleksandrowicz 1978 AZSWAT Warszawa A5420 (wygasła)
436. Maciej Baran 1977 Rzeszów B2999 (wygasła)
437. Henryk Swoboda 1957 STB Energia Lubliniec S4948 (wygasła)
438. Monika Kopka 1970 Kielce K5933 (wygasła)
439. Andrzej Bieniek 1959 Wrocław B6948 (wygasła)
440. Andrzej Szawłowski 1955 Opole S6939 (wygasła)
441. Ryszard Drążkowski 1957 Bydgoszcz D3423 (wygasła)
442. Krzysztof Macielak 1974 Gdańsk M4994 (wygasła)
443. Waldemar Kułak 1969 Bielany Wrocławskie K6582 (wygasła)
444. Olaf Nocuń 1977 Gdynia N6931 (wygasła)
445. Adam Hermann 1973 Hel H6930 (wygasła)
446. Piotr Horodecki 1954 Warszawa H1435 (wygasła)
447. Piotr Łaszkiewicz 1973 Wrocław Ł7307 (wygasła)
448. Małgorzata Dembowska-Gołąbek 1973 Wrocław D6927 (wygasła)
449. Mirosław Chabowski 1978 Gdynia C6925 (wygasła)
450. Ewa Piotrowska 1991 UKS Hubal Białystok P1946 (wygasła)
451. Zbigniew Dolata 1965 Gniezno D5509 (wygasła)
452. Błażej Palacz 1979 Olsztyn P6099 (wygasła)
453. Korneliusz Koptoń 1968 BKS Kolejarz Katowice K4776 (wygasła)
454. Arkadiusz Smoliński 1988 AZSUWM Olsztyn S1278 (wygasła)
455. Mariusz Rzeszot 1978 Olsztyn R5699 (wygasła)
456. Małgorzata Zalewska 1968 Księżyno Z5104 (wygasła)
457. Kazimierz Zalewski 1962 Księżyno Z5103 (wygasła)
458. Bogdan Matuła 1976 UKS Sokół Ropczyce M0930 (wygasła)
459. Swietłana Drude 1978 - -
460. Tatiana Kolesnik 1961 - -
461. Andrey Kolesnik 1960 - -
462. Michail Dubinin 1965 - -
463. Wladimir Babaew 1967 - -
464. Pawel Shorin 1972 - -
465. Leszek Borys 1966 Choszczno B1783 (wygasła)
466. Natasza Lugowowa 1971 - -
467. Artur Lugowow 1968 - -
468. Aleksandr Werbetckii 1973 - -
469. Daniel Lipowski 1970 Rogóźno -
470. Mirosław Szadkowski 1965 Trzcianka -
471. Andrej Volkov 1974 - -
472. Ludmila Perepechenaia 1960 - -
473. Benno Raj 1966 EBT Berlin -
474. Marcin Masłowski 1981 Sława -
475. Jakub Krakowski 1974 Puszczykowo -
476. Krzysztof Jakubowski 1952 Szczecin -
477. Andrzej Mieżyński 1951 Poznań -
478. Jan Kaczanowski 1949 Szczecin -
479. Jan Stasiak 1949 Szczecin -
480. Walenty Kuteraś 1965 Częstochowa K4960 (wygasła)
481. Roman Kopariew 1978 - -
482. Iwona Rutkowska 1963 - -
483. Swietłana Szczeptiewa 1965 - -
484. Piotr Lassociński 1983 Choszczno -
485. Ekaterina Dvalishwili 1978 - -
486. Jacek Jaworowski 1982 - -
487. Maciej Grams 1976 Gorzów Wielkopolski -
488. Mirosław Kabaciński 1959 Kołobrzeg -
489. Piotr Dymowski 1973 Poznań -
490. Adam Wojciuk 1980 Białystok -
491. Katarzyna Wieluńska 1979 Złotoryja -
492. Jacek Sztubecki 1973 Bydgoszcz -
493. Jolanta Karska 1971 Łódź -
494. Ariel Sielaff 1984 Gdańsk -
495. Walter Aepler 1953 - -
496. Łukasz Nowakowski 1980 Wrocław -
497. Radosław Rathnau 1984 Żelistrzewo -
498. Gunther Tauwald 1951 - -
499. Michał Iwan 1973 Otomin -
500. Jacek Puchalski 1957 Gdańsk -
501. Adam Dobrowolski 1966 Wrocław -
502. Marcin Kolenkiewicz 1973 - -
503. Krzysztof Majewski 1963 Wrocław -
504. Paweł Radzki 1984 Wrocław -
505. Piotr Wasylik 1964 Jelcz Laskowice -
506. Mariusz Wołejszo 1961 Wrocław -
507. Jacek Wróbel 1970 Wrocław -
508. Andrzej Kolman 1979 Olsztyn -
509. Rafał Lewczyk 1976 Giżycko -
510. Marek Maciejewski 1969 Olsztyn -
511. Marek Maślanik 1973 Olsztynek -
512. Rafał Molestak 1979 Olsztyn -
513. Karol Ptasik 1973 Olsztyn -
514. Arkadiusz Rozmus 1974 Olsztyn -
515. Izabela Maćkowska 1972 Nakło -
516. Jiri Dohnal 1963 - -
517. Romana Christlova 1975 - -
518. Lukas Hyps 1976 - -
519. Tadeusz Gala 1977 Skierniewice -
520. Grzegorz Chmielewski 1970 Wrocław -
521. Renata Jędrzejewska 1966 Szczecin -
522. Danuta Klofik 1956 Szczecin -
523. Andrzej Mysiak 1956 Szczecin -
524. Tomasz Gil 1974 Bilcza -
525. Bogumiła Aleksandrowicz 1979 Sulęcin -
526. Paweł Wąsowicz 1973 Nakło nad Notecią -
527. Roman Syunyaev 1980 - -
528. Lech Grochowina 1949 Bydgoszcz -
529. Andrzej Kaniewski 1950 Bydgoszcz -
530. Rafał Tomaszkiewicz 1981 Sochaczew -
531. Piotr Szufliński 1974 Pabianice -
532. Adam Froś 1982 Wrocław -
533. Bartłomiej Mazur 1979 Wrocław -
534. Artur Nowak 1973 Wołów -
535. Robert Dolata 1972 Siechnice -
536. Krzysztof Łopusiewicz 1964 Legnica -
537. Waldemar Woźniak 1965 Wrocław -
538. Andrzej Gireń 1972 Strzelce Opolskie -
539. Ryszard Gracjasz 1951 Szczecin -
540. Joanna Cegielska 1972 Szczecin -
541. Patrick Wysocki 1985 - -
542. Krzysztof Dryżałowski 1984 Olsztyn -
543. Aliaksandr Nichyporchyk 1974 - -
544. Friedrich Liepe 1964 - -
545. Katarzyna Flaga 1982 Hel -
546. Kazimir Janius 1966 - -
547. Georgy Iakovenko 1966 - -
548. Alexey Ursov 1963 - -
549. Sylwia Szewczuk 1983 Komprachcice -
550. Boulos Alnajjar 1950 - -
551. Marek Radziszewski 1969 UKS Hubal Białystok -
552. Irina Stepanova 1979 - -
553. Grzegorz Grzejszczak 1972 Wrocław -
554. Przemysław Kaczmarek 1980 Wrocław -
555. Mirosław Kierpiec 1962 Lubin -
556. Jacek Kiełczewski 1957 Wrocław -
557. Ladislav Oros 1971 - -
558. Adam Paluchniak 1970 Wrocław -
559. Klaus Stiens 1971 - -
560. Norbert Wasiewicz 1986 Wrocław -
561. Józef Wiatr 1960 Bolesławiec -
562. Edyta Selke 1975 Żelistrzewo -
563. Wojciech Selke 1972 Żelistrzewo -
564. Jacek Różacki 1968 Zabrze -
565. Marcin Bartkowiak 1974 Żelistrzewo -
566. Krzysztof Czajka 1970 Gdynia -
567. Marcin Pniewski 1977 Gdynia -
568. Marek Józwik 1970 Poznań -
569. Adam Konkol 1974 Żelistrzewo -
570. Kajetan Tarnowski 1960 Choszczno -
571. Ronald Altrichter 1966 - -
572. Norbert Schneider 1973 - -
573. Wojciech Błoński 1958 - -
574. Susanne Swoboda 1968 - -
575. Jarosław Szemet 1974 Wrocław -
576. Jan Tumidajewicz 1977 Wrocław -
577. Agnieszka Żerebecka 1992 Wrocław -
578. Christopher Alexander 1980 - -
579. Przemysław Koniecko 1984 Olsztyn -
580. Katarzyna Piotrowska 1981 Olsztyn -
581. Arkadiusz Słowik 1960 Kruklanki -
582. Mariusz Wojciechowski 1975 Olsztyn -
583. Dina Zhogalskaya 1977 - -
584. Jakub Dziczek 1976 Wrocław -
585. Marta Lasota-Jędrych 1977 Warszawa -
586. Zbigniew Modrzejewski 1964 Jabłonowo -
587. Aneta Dyrcz 1972 Sobótka -
588. Ernst Liska 1963 - -
589. Rafał Załuski 1975 Wrocław -
590. Mariusz Naus 1972 Gdańsk -
591. Jacek Potorski 1988 Szczecin -
592. Kevin Karl 1986 - -
593. Lars Kuhn 1972 - -
594. Daniel Lesner 1978 Gdynia -
595. Dagmar Neuman 1962 - -
596. Marco Orlik 1971 - -
597. Szymon Palczewski 1984 Borek Wielkopolski -
598. Robert Piróg 1987 Zielona Góra -
599. Susi Rotger 1983 - -
600. Buu-Tai Truong 1976 - -
601. Marlena Wdowczyk 1978 Żelistrzewo -
602. Thorsten Zell 1975 - -
603. Adam Łobaczewski 1977 Żelistrzewo -
604. Michał Kępczyński 1969 Ostrowiec Świętokrzyski -
605. Krzysztof Konecki 1970 Ostrowiec Świętokrzyski -
606. Jacek Matyszewski 1970 Ostrowiec Świętokrzyski -
607. Andrzej Kowalski 1953 Warszawa -
608. Witalij Darmin 1987 - -
609. Krzysztof Wydmuch 1972 Lubliniec -
610. Janusz Łata 1974 Lubliniec -
611. Arkadiusz Bartczak 1969 Ośno Lubuskie -
612. Radosław Gomuła 1988 Międzyrzecz -
613. Andrzej Szumski 1953 Oleśnica -
614. Daniel Szymański 1958 Zielona Góra -
615. Adam Bałakier 1962 Białystok -
616. Evgeniia Meshkova 1993 - -
617. Julita Zadroga 1979 Pisz -
618. Magdalena Chmiel 1980 Lubin -
619. Patryk Chrzan 1983 Świdnica -
620. Robert Drapała 1974 Wrocław -
621. Magnus Gustafsson 1967 - -
622. Radosław Kurman 1981 Wrocław -
623. Bartosz Nastiuk 1977 Wrocław -
624. Paweł Śliwa 1976 Wrocław -
625. Paweł Sobolewski 1973 Wrocław -
626. Tomasz Sroczyński 1984 Wrocław -
627. Stephanie Wigger 1970 - -
628. Katarzyna Winter 1973 Wrocław -
629. Kornelia Zawer 1993 Wrocław -
630. Martyna Żuchowska 1993 Wrocław -
631. Grzegorz Bratosiewicz 1973 Olsztyn -
632. Daniel Kruk 1977 - -
633. Krzysztof Lejman 1975 Olsztyn -
634. Łukasz Marciniak 1988 Olsztyn -
635. Jacek Martul 1975 Olsztyn -
636. Andrzej Rudziński 1974 Olsztyn -
637. Marcin Rynkiewicz 1981 Morąg -
638. Bartosz Sabarowski 1981 Olsztyn -
639. Andrzej Buczkowski 1972 Bydgoszcz -
640. Michael Meier 1968 - -
641. Ewa Oleś 1988 Bydgoszcz -
642. Robert Panasiewicz 1956 Bielefeld -
643. Artur Ciesielski 1989 Wrocław -
644. Zbigniew Faściszewski 1962 - -
645. Łukasz Kuchta 1989 - -
646. Piotr Nowacki 1972 Stramnice -
647. Karolina Staniszewska 1976 - -
648. Tomasz Staszkiewicz 1989 - -
649. Katarzyna Widerak 1974 - -
650. Bernard Woźniczka 1970 Jarocin -
651. Aleksandra Ershova 1992 - -
652. Sergei Kotiubin 1965 - -
653. Elena Matuk 1966 - -
654. Vladimir Ukhatenko 1971 - -
655. George Yurov 1969 - -
656. Rafał Szlazak 1972 Gdańsk -
657. Svetlana Lovkis 1974 - -
658. Magdalena Czajka 1973 Gdynia -
659. Cezary Jachimek 1972 Reda -
660. Mariusz Konopka 1974 Gdynia -
661. Dariusz Milke 1968 Gdynia -
662. Liubov Orlichenko 1988 Gdynia -
663. Sylwia Roman 1977 Sławno -
664. Anna Sanocka-Silska 1982 Żelistrzewo -
665. Jana Dudek 1966 - -
666. Marina Feller 1960 - -
667. Uwe Feller 1960 - -
668. Arkadiusz Gomoła 1966 Strzelce Opolskie -
669. Manuella Hartel-Weddige 1972 - -
670. Halina Ignaczak 1957 Szczecin -
671. Zbigniew Kawka 1959 Kołobrzeg -
672. Martin Krafzig 1970 - -
673. Damian Kramarz 1983 Szczecin -
674. Tomasz Maziakowski 1981 Szczecin -
675. Meik Muller 1980 - -
676. Jerzy Nowak 1952 Szczecin -
677. Magdalena Piechowiak 1989 Sulęcin -
678. Dirk Quanter 1964 - -
679. Bogusława Ryng 1966 Kalisz -
680. Jens Schneevoigt 1968 - -
681. Agnieszka Stoicka 1974 Kalisz -
682. Adam Wołk 1988 Szczecin -
683. Piotr Żuromski 1987 Szczecin -
684. Katrin Metzke 1966 - -
685. Cuong Tran Van 1964 - -
686. Kim Chuc Nguyen Thi 1968 - -
687. Wojciech Borzęcki 1971 Tarnowskie Góry -
688. Andrzej Czichy 1964 Tarnowskie Góry -
689. Adam Kozak 1966 Blachownia -
690. Bernadeta Szaflik 1957 Katowice -
691. Paweł Banasiak 1976 - -
692. Jacek Ćwiertnia 1983 - -
693. Maciej Jagielski 1983 - -
694. Rafał Mazur 1973 - -
695. Dariusz Olechno 1969 - -
696. Bogdan Dominikowski 1963 - -
697. Andrzej Huczko 1949 - -
698. Leszek Józefiak 1966 - -
699. Andrzej Boguta 1989 Wrocław -
700. Adam Daroń 1975 Kędzierzyn Koźle -
701. Jacek Lis 1965 Wrocław -
702. Barbara Stepańczak 1994 Wrocław -
703. Katarzyna Żmudzińska 1992 Wrocław -
704. Sylwia Sado 1985 Gliwice -
705. Canan Dmello 1986 - -
706. Sampath Gundoju 1986 - -
707. Astrid Kugler 1966 - -
708. Byju Pk 1986 - -
709. Aleksandra Bielska 1991 - -
710. Łukasz Kubicki 1989 - -
711. Dariusz Rudka 1967 - -
712. Rafał Knapik 1988 Poczesna -
713. Jacek Karaś 1986 Warszawa -
714. Vladyslav Tregubenko 1989 Gdańsk -
715. Andreas Bernwald 1976 Berlin -
716. Zbigniew Chmielewski 1950 Sianów -
717. Jacek Domski 1973 Koszalin -
718. Marek Kamiński 1978 Sianów -
719. Jacek Kosmala 1978 Koszalin -
720. Mike Kluge 1974 - -
721. Dominika Koryluk 1995 - -
722. Anna Machowiak 1982 - -
723. Joanna Malik 1976 - -
724. Hans-Georg Pesch 1957 - -
725. Fritz Schlund 1955 - -
726. Jacek Zakrzewicz 1990 - -
727. Andrzej Łobejko 1972 - -