Warszawa, Polska

Turnieje rozegrane w tej miejscowości
# Nazwa Data Sezon
1. Grand Prix klubu Victor 12 - 13 maja 2018 2017/2018
2. Grand Prix Victora Seniorów 13 - 14 maja 2017 2016/2017
3. Grand Prix Victora Seniorów 19 - 20 listopada 2016 2016/2017
4. Grand Prix Victora Seniorów 14 - 15 maja 2016 2015/2016
5. Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors 19 - 20 grudnia 2015 2015/2016
6. Grand Prix Victora Seniorów 15 - 15 listopada 2015 2015/2016
7. Grand Prix Victora Seniorów 16 - 17 maja 2015 2014/2015
8. Grand Prix Victora Seniorów 15 - 16 listopada 2014 2014/2015
9. Grand Prix Victora Seniorów 17 - 18 maja 2014 2013/2014
10. Grand Prix Victora Seniorów 16 - 17 listopada 2013 2013/2014
11. Grand Prix Victora Seniorów 11 - 12 maja 2013 2012/2013
12. Grand Prix Victora Seniorów 17 - 18 listopada 2012 2012/2013
13. Grand Prix Victora Weteranów 12 - 12 maja 2012 2011/2012
14. Grand Prix Victora Weteranów 12 - 12 listopada 2011 2011/2012
15. 13. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów 30 - 31 maja 1992 1991/1992
Zawodnicy z tej miejscowości
# Imię i nazwisko Rok ur. Klub Licencja
1. Andrzej Antosiewicz 1947 - A1439 (ważna do 31.12.2021)
2. Anna Białasiewicz 1970 - B2558 (ważna do 31.08.2022)
3. Andrzej Bittner 1956 - B5288 (ważna do 31.12.2022)
4. Ewelina Bracha 1973 - B3642 (ważna do 11.08.2021)
5. Wojciech Chałotowski 1949 - C3075 (ważna do 31.12.2021)
6. Jolanta Chodkowska 1992 - C6150 (wygasła)
7. Bolesław Cichocki 1955 - C1463 (wygasła)
8. Krzysztof Gontarski 1971 - G1337 (wygasła)
9. Przemysław Grzeszkowiak 1945 MKS Garwolin G2278 (wygasła)
10. Jerzy Grzybowski 1936 - G1808 (ważna do 09.01.2022)
11. Piotr Horodecki 1954 - H1435 (wygasła)
12. Marek Idzikowski 1956 - I2500 (ważna do 31.08.2026)
13. Oskar Jass 1974 - J4666 (wygasła)
14. Jacek Karaś 1986 - -
15. Wojciech Kaźmierowski 1971 - K6242 (wygasła)
16. Piotr Kopacz 1972 - K2551 (wygasła)
17. Michał Kopania 1973 - K8282 (ważna do 31.08.2022)
18. Andrzej Kowalski 1953 - -
19. Marek Krajewski 1967 - K1807 (wygasła)
20. Piotr Kwieciński 1970 - K4667 (wygasła)
21. Ryszard Lachman 1935 - L0527 (wygasła)
22. Marta Lasota-Jędrych 1977 - -
23. Jacek Lewandowski 1974 - L4659 (wygasła)
24. Sławomir Lis 1974 - L6338 (ważna do 11.08.2021)
25. Marcin Łoziński 1978 - -
26. Marek Miłoszewski 1970 - M5287 (ważna do 31.08.2022)
27. Michał Niczyporuk 1970 - N7875 (wygasła)
28. Joanna Niczyporuk 1975 - N7876 (wygasła)
29. Przemysław Ogrodziński 1982 - O5715 (wygasła)
30. Mariusz Pakulski 1975 - P4954 (wygasła)
31. Paweł Pasik 1978 - P6226 (ważna do 05.08.2021)
32. Izabela Pazyna 1981 - P9221 (ważna do 31.08.2022)
33. Karol Pik 1967 - P6012 (ważna do 31.08.2022)
34. Kamil Popławski 1974 - P0265 (wygasła)
35. Anna Prawdzik 1973 UKS Bursztyn Gdańsk P8447 (wygasła)
36. Zdzisława Prędka 1945 - P0924 (wygasła)
37. Kazimierz Prędki 1941 - P0925 (wygasła)
38. Klaudia Rogalska 1988 - R0300 (wygasła)
39. Artur Rosłaniec 1974 - R7310 (wygasła)
40. Szczepan Rubczyński 1982 - R12077 (ważna do 31.08.2022)
41. Janusz Rudziński 1955 - R1786 (wygasła)
42. Aneta Sałyga 1978 - S8711 (wygasła)
43. Iwona Sobotka 1963 - S5916 (wygasła)
44. Piotr Sobotka 1964 - S5915 (wygasła)
45. Paweł Solczak 1983 - S9995 (ważna do 31.08.2022)
46. Jerzy Stachowski 1943 MKS Garwolin S3843 (ważna do 29.06.2023)
47. Paweł Strzałkowski 1977 - S8271 (wygasła)
48. Piotr Suski 1961 - S1496 (ważna do 31.08.2022)
49. Joanna Szleszyńska-Łogosz 1978 - S 098 (wygasła)
50. Łukasz Szmel 1981 - S0269 (ważna do 31.08.2025)
51. Artur Szymczak 1979 UKSMTB Smecz Konin S6210 (ważna do 08.06.2024)
52. Dariusz Szymkiewicz 1969 - S2265 (wygasła)
53. Radosław Walas 1976 - W4660 (ważna do 05.08.2021)
54. Artur Zdanowicz 1975 - Z8720 (wygasła)
55. Dariusz Zgorzałek 1959 - Z5289 (wygasła)
56. Gabriela Zielińska 1994 - Z4350 (wygasła)
57. Urszula Zielińska 1982 - Z4775 (wygasła)
58. Jan Żórawiński 1956 - Ż2552 (ważna do 11.08.2021)
59. Tomasz Żukowski 1975 - Ż9100 (ważna do 31.08.2022)