Lista zawodników

Poniższa lista przedstawia zawodników, którzy brali udział w turniejach seniorów w ciągu ostatnich dwóch lat.

Tabelę można posortować po nazwisku, roku urodzenia lub dacie wygaśnięcia licencji, klikając w odpowiedni nagłówek.
# Imię i nazwisko Rok ur. Klub / Miejscowość Licencja
1. Leopold Tukendorf 1940 MKS Garwolin T1486 (ważna do 29.06.2023)
2. Paweł Gasz 1942 UKS Unia Bieruń G0524 (ważna do 31.08.2025)
3. Czesław Gwiazda 1942 Żyrardów G1774 (ważna do 31.08.2023)
4. Jerzy Stachowski 1943 MKS Garwolin S3843 (ważna do 29.06.2023)
5. Maciej Żmudziński 1944 Częstochowa Ż1449 (wygasła)
6. Przemysław Grzeszkowiak 1945 MKS Garwolin G2278 (ważna do 31.08.2025)
7. Andrzej Kowalski 1945 Kielce K1450 (ważna do 30.06.2023)
8. Marian Stelter 1946 Koszalin S0567 (wygasła)
9. Andrzej Antosiewicz 1947 Warszawa A1439 (ważna do 30.06.2025)
10. Wojciech Borzęcki 1947 STB Energia Lubliniec B5005 (ważna do 30.06.2023)
11. Grzegorz Maleszewski 1948 Ruciane-Nida M1068 (wygasła)
12. Stefan Buczynski 1948 Gdańsk -
13. Lech Zacharzewski 1949 Słupsk Z1090 (ważna do 30.06.2023)
14. Jan Stasiak 1949 Szczecin -
15. Lech Grochowina 1949 Bydgoszcz -
16. Andrzej Huczko 1949 - -
17. Andrzej Kaniewski 1950 Bydgoszcz -
18. Boulos Alnajjar 1950 - -
19. Zbigniew Chmielewski 1950 Sianów -
20. Piotr Agaciński 1951 Poznań A3414 (ważna do 31.12.2022)
21. Marian Matusewicz 1951 Słupsk M0529 (ważna do 30.06.2023)
22. Jerzy Rybicki 1951 MKS Garwolin R 052 (ważna do 30.06.2025)
23. Jerzy Lański 1951 UKS Korona Pabianice L6219 (ważna do 31.08.2022)
24. Ryszard Gracjasz 1951 Szczecin -
25. Jerzy Ptaszyński 1952 Bydgoszcz P4715 (ważna do 31.08.2023)
26. Grażyna Bełus 1953 Kielce B1447 (ważna do 30.06.2023)
27. Krystyna Cielecka 1953 Olsztyn C2812 (ważna do 30.06.2024)
28. Zbigniew Sowiński 1953 Jabłonowo Pomorskie S5177 (wygasła)
29. Andrzej Struensee 1953 Bydgoszcz S1080 (ważna do 31.08.2024)
30. Jacek Bełus 1954 Kielce B1454 (wygasła)
31. Zdzisław Kozłowski 1954 Księżyno K4658 (ważna do 31.08.2022)
32. Ryszard Pawluk 1954 Słupsk P0530 (ważna do 30.06.2023)
33. Krzysztof Chmielewski 1954 Olsztyn C2556 (ważna do 30.06.2023)
34. Andrzej Dziekoński 1954 - D9614 (ważna do 31.08.2022)
35. Andrzej Kaftański 1955 UKS Hubal Białystok K1442 (ważna do 30.06.2023)
36. Bolesław Cichocki 1955 Warszawa C1463 (ważna do 31.08.2022)
37. Janusz Rudziński 1955 Warszawa R1786 (ważna do 30.06.2023)
38. Andrzej Szawłowski 1955 Opole S6939 (ważna do 30.06.2023)
39. Mirosław Szymański 1955 UKS Olimpionik Lipiany S10836 (ważna do 31.08.2022)
40. Fritz Schlund 1955 - -
41. Michael Bolter 1955 - -
42. Andrzej Bittner 1956 Warszawa B5288 (ważna do 31.12.2022)
43. Marek Idzikowski 1956 Warszawa I2500 (ważna do 31.08.2026)
44. Krzysztof Latawski 1956 UKS Unia Bieruń L1461 (ważna do 31.08.2022)
45. Jan Żórawiński 1956 Warszawa Ż2552 (ważna do 30.06.2023)
46. Zbigniew Grzęda 1956 KS Badminton Gdańsk G7305 (ważna do 31.08.2022)
47. Andrzej Mysiak 1956 Szczecin -
48. Wojciech Bogołębski 1956 Bobrowiec B10387 (ważna do 31.08.2022)
49. Kazimierz Szczurowski 1956 Tychy S10563 (ważna do 31.08.2022)
50. Ryszard Drążkowski 1957 Bydgoszcz D3423 (wygasła)
51. Henryk Swoboda 1957 STB Energia Lubliniec S4948 (wygasła)
52. Małgorzata Woźniak 1957 Częstochowa W3645 (ważna do 31.08.2022)
53. Piotr Stankiewicz 1957 AS Victoria Kiełczów S8736 (wygasła)
54. Bernadeta Szaflik 1957 Katowice -
55. Hans-Georg Pesch 1957 - -
56. Grzegorz Kordus 1957 - -
57. Mirosław Mordasiewicz 1958 UKS Hubal Białystok M2267 (ważna do 30.06.2023)
58. Marek Rosa 1958 - R4085 (ważna do 31.08.2022)
59. Marek Szcześniewski 1958 Żyrardów S1505 (ważna do 30.06.2024)
60. Jacek Osadnik 1958 STB Energia Lubliniec O4947 (ważna do 30.06.2023)
61. Anna Sadowska 1958 Gdynia S4509 (ważna do 31.08.2022)
62. Sylwester Momot 1958 Banie M8211 (ważna do 30.06.2023)
63. Maria Rzeźniczek 1958 KS Wolant Jaworzno R8275 (ważna do 30.06.2023)
64. Daniel Szymański 1958 Zielona Góra -
65. Małgorzata Stankiewicz 1958 AS Victoria Kiełczów S8737 (wygasła)
66. Maria Brzeźnicka 1959 MKS Garwolin B 047 (ważna do 30.06.2023)
67. Dariusz Zgorzałek 1959 Warszawa Z5289 (wygasła)
68. Mirosław Muchalski 1959 Szczecin M7880 (wygasła)
69. Piotr Szafrański 1959 UKS Korona Pabianice S5810 (ważna do 31.08.2022)
70. Jacek Żuromski 1959 Szczecin Ż7391 (ważna do 30.06.2023)
71. Andrzej Bieniek 1959 Wrocław B6948 (wygasła)
72. Zbigniew Marszałek 1959 Sosnowiec M8712 (wygasła)
73. Zbigniew Michalik 1959 UKS Olimpionik Lipiany M0525 (wygasła)
74. Bogusław Mączyński 1959 - -
75. Lutz Steirat 1959 - -
76. Zbigniew Bartosz 1960 Bydgoszcz B2285 (ważna do 30.06.2023)
77. Ewa Golańska 1960 Gdynia G3068 (ważna do 30.06.2024)
78. Andrzej Pastuszak 1960 Gdańsk P1086 (ważna do 31.08.2024)
79. Maciej Bysikiewicz 1960 Bydgoszcz B3103 (ważna do 30.06.2023)
80. Jacek Persona 1960 Suchedniów P4783 (wygasła)
81. Kajetan Tarnowski 1960 Choszczno -
82. Piotr Renczyński 1960 UKS Kometa Sianów R10377 (ważna do 31.08.2022)
83. Wojciech Zakrzewski 1960 - -
84. Maciej Szaynok 1960 Wrocław -
85. Jorg Eger 1960 - -
86. Leszek Kowalski 1960 - K12473 (ważna do 30.06.2023)
87. Janusz Nawrocki 1961 Gniezno N2279 (ważna do 30.06.2023)
88. Piotr Suski 1961 Warszawa S1496 (ważna do 31.08.2022)
89. Stanisław Wikło 1961 Suchedniów W1487 (ważna do 31.08.2022)
90. Jarosław Marciniak 1961 AZSUM Łódź M7311 (ważna do 31.08.2023)
91. Krzysztof Myalski 1961 UKS Unia Bieruń M7844 (ważna do 31.08.2022)
92. Mariusz Wołejszo 1961 Wrocław -
93. Lidia Pastuszak 1961 - -
94. Mirosław Adamczyk 1962 Bydgoszcz A 018 (ważna do 31.08.2022)
95. Dariusz Kraszewski 1962 AZS PSTEEC Badminton Łódź K1271 (ważna do 31.08.2022)
96. Jerzy Murach 1962 Olsztyn M4661 (wygasła)
97. Jarosław Ociepa 1962 Częstochowa O1455 (ważna do 31.08.2023)
98. Kazimierz Zalewski 1962 Księżyno Z5103 (wygasła)
99. Ireneusz Żurek 1962 Świebodzin Ż8264 (wygasła)
100. Jarosław Osiński 1962 UKS Korona Pabianice O9930 (ważna do 31.08.2022)
101. Zbigniew Wysmyk 1962 Koszalin W7852 (wygasła)
102. Adam Bałakier 1962 Białystok -
103. Zbigniew Faściszewski 1962 Wałbrzych -
104. Ryszard Sarzyński 1962 Bartoszyce -
105. Zbigniew Dorna 1963 Bydgoszcz D1081 (ważna do 23.04.2024)
106. Piotr Lipiński 1963 Choszczno L3425 (wygasła)
107. Ryszard Kuląg 1963 Łódź -
108. Iwona Sobotka 1963 Warszawa S5916 (ważna do 30.06.2023)
109. Tomasz Wroński 1963 Wrocław W6216 (wygasła)
110. Krzysztof Majewski 1963 Wrocław -
111. Henryk Wirzinkiewicz 1963 Olsztyn W6933 (ważna do 30.06.2023)
112. Lech Cieśla 1963 - -
113. Eugeniusz Wyrobek 1963 UKS Plesbad Pszczyna W8456 (wygasła)
114. Bogdan Dominikowski 1963 - -
115. Marek Machiński 1963 Gniezno -
116. Frank Hoffman 1963 - -
117. Tomasz Charkiewicz 1964 Gorzów Wielkopolski C0262 (wygasła)
118. Piotr Łuszkiewicz 1964 Słupsk Ł0539 (ważna do 30.06.2023)
119. Mariusz Michniewicz 1964 UKS Hubal Białystok M3097 (ważna do 30.06.2023)
120. Marcin Słojewski 1964 Szczecin S8710 (wygasła)
121. Piotr Sobotka 1964 Warszawa S5915 (ważna do 30.06.2023)
122. Paweł Koziara 1964 Lublin K7306 (wygasła)
123. Marian Sadkowski 1964 Redło -
124. Marek Tracz 1964 Oława T11078 (ważna do 31.08.2022)
125. Piotr Wasylik 1964 Jelcz Laskowice W12093 (ważna do 31.08.2022)
126. Beata Krutz-Szczecina 1964 Berlin K7855 (ważna do 30.06.2023)
127. Wojciech Lewandowski 1964 Kielce L10568 (ważna do 31.08.2022)
128. Friedrich Liepe 1964 - -
129. Jarosław Musiał 1964 Jastrzębie Zdrój M11102 (ważna do 31.08.2022)
130. Zbigniew Modrzejewski 1964 Jabłonowo -
131. Alicja Czyszek 1964 Puck C8738 (ważna do 31.08.2022)
132. Andrzej Czichy 1964 Tarnowskie Góry -
133. Arkadiusz Drewniak 1964 Warszawa D12070 (ważna do 31.08.2022)
134. Rafał Bogdański 1965 Piaseczno B0188 (ważna do 31.08.2022)
135. Zbigniew Dolata 1965 Gniezno D5509 (wygasła)
136. Mariusz Maczuga 1965 UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn. M3641 (ważna do 30.06.2023)
137. Grzegorz Pradela 1965 STB Energia Lubliniec P4951 (ważna do 31.08.2022)
138. Jacek Prędki 1965 MKS Garwolin P 051 (ważna do 30.06.2023)
139. Zbigniew Przyjemski 1965 Suchedniów P1489 (ważna do 31.08.2022)
140. Andrzej Turowski 1965 STB Energia Lubliniec T4952 (ważna do 31.08.2022)
141. Walenty Kuteraś 1965 Częstochowa K4960 (wygasła)
142. Małgorzata Kabarowska 1965 LUKS Victoria Domecko K6578 (ważna do 31.08.2022)
143. Grzegorz Wasyluk 1965 Bartoszyce -
144. Tomasz Bachul 1965 Szczecin -
145. Waldemar Woźniak 1965 Wrocław -
146. Jacek Lis 1965 Wrocław -
147. Elżbieta Fularczyk 1966 Gdynia F4535 (ważna do 31.08.2022)
148. Leszek Borys 1966 Choszczno B1783 (wygasła)
149. Zbigniew Goldwasser 1966 UKS 2 Sobótka G3382 (ważna do 30.06.2023)
150. Jaromir Zaradny 1966 Katowice Z4837 (ważna do 31.08.2022)
151. Benno Raj 1966 EBT Berlin -
152. Adam Dobrowolski 1966 Wrocław -
153. Dariusz Kłodnicki 1966 Wrocław -
154. Andrzej Sudoł 1966 Wrocław -
155. Wojciech Romańczuk 1966 Olsztyn R6932 (wygasła)
156. Renata Jędrzejewska 1966 Szczecin -
157. Zygmunt Kuranda 1966 Morawica K10506 (ważna do 31.08.2022)
158. Iwona Ostrowska 1966 STB Energia Lubliniec O7890 (wygasła)
159. Jana Dudek 1966 - -
160. Adam Kozak 1966 Blachownia -
161. Leszek Józefiak 1966 - -
162. Astrid Kugler 1966 - -
163. Piotr Masicz 1966 Lublin -
164. Maciej Pogorzelski 1966 Wrocław -
165. Agnieszka Brojek 1967 MKS Garwolin B4668 (ważna do 30.06.2023)
166. Andrzej Grzechnik 1967 Gdynia G4515 (ważna do 31.08.2023)
167. Dorota Grzejdak 1967 UKS Kometa Sianów G0113 (ważna do 31.08.2022)
168. Katarzyna Małyszko 1967 Białystok M1474 (ważna do 31.08.2022)
169. Ewa Młynarska 1967 Żyrardów M2127 (ważna do 30.06.2023)
170. Maciej Pustelnik 1967 Kęty P4829 (ważna do 31.08.2022)
171. Tomasz Stopa 1967 Suchedniów S1490 (wygasła)
172. Karol Pik 1967 Warszawa P6012 (ważna do 31.08.2022)
173. Piotr Juśkiewicz 1967 Wrocław -
174. Ewa Zając 1967 Olsztyn Z6922 (ważna do 31.08.2022)
175. Nicolas Genin 1967 - -
176. Stefen Hoppe 1967 - -
177. Engelbert Tomes 1967 - -
178. Magnus Gustafsson 1967 - -
179. Marek Dreszer 1967 Tarnowskie Góry D9075 (ważna do 31.08.2022)
180. Sławomir Sołowicz 1967 UKS Hubal Białystok S10845 (ważna do 31.08.2023)
181. Dariusz Rudka 1967 - -
182. Dorota Dykiert 1967 UKS Olimpionik Lipiany D9956 (ważna do 31.08.2022)
183. Turin Korner 1967 - -
184. Artur Lipecki 1967 Szczecin -
185. Stephen Megges 1967 - -
186. Robert Bieganowski 1968 Żyrardów B1495 (ważna do 30.06.2023)
187. Danuta Foryta 1968 STB Energia Lubliniec F4959 (ważna do 31.08.2022)
188. Korneliusz Koptoń 1968 - K4776 (ważna do 31.08.2022)
189. Sonia Wachowska 1968 STB Energia Lubliniec W4946 (wygasła)
190. Małgorzata Zalewska 1968 Księżyno Z5104 (wygasła)
191. Grzegorz Sochacki 1968 Jazgarzewszczyzna S1740 (ważna do 31.08.2023)
192. Tomasz Bartosz 1968 Bydgoszcz B6940 (wygasła)
193. Umesh Wadhwa 1968 - W7889 (ważna do 30.06.2024)
194. Tomasz Rosiński 1968 Częstochowa R8257 (ważna do 31.08.2022)
195. Jacek Czeremużyński 1968 Konstancin C8739 (wygasła)
196. Arkadiusz Harbacewicz 1968 Syców H7863 (ważna do 31.08.2022)
197. Robert Robakowski 1968 Zielona Góra R11675 (ważna do 31.08.2022)
198. Jacek Różacki 1968 Zabrze -
199. Susanne Swoboda 1968 - -
200. Dariusz Milke 1968 Gdynia -
201. Jacqueline Bolduan 1968 - -
202. Susanne Nahrebecki 1968 - -
203. Jerzy Mroziński 1968 Choszczno -
204. Andrzej Dadas 1969 MKS Garwolin D2547 (ważna do 30.06.2023)
205. Marek Gałczyński 1969 Suchedniów G0209 (ważna do 30.06.2025)
206. Dariusz Szymkiewicz 1969 Warszawa S2265 (ważna do 30.06.2023)
207. Andrzej Ustymowicz 1969 - U5105 (ważna do 31.08.2023)
208. Andrzej Przytulski 1969 UKS Kometa Sianów P7371 (ważna do 30.06.2023)
209. Waldemar Kułak 1969 Bielany Wrocławskie K6582 (wygasła)
210. Adam Górniak 1969 Jelenia Góra -
211. Marek Maciejewski 1969 Olsztyn M12461 (ważna do 30.06.2023)
212. Zbigniew Skóra 1969 - -
213. Marek Radziszewski 1969 UKS Hubal Białystok -
214. Dariusz Andrzejewski 1969 Opole A10543 (ważna do 31.08.2022)
215. Arkadiusz Bartczak 1969 Ośno Lubuskie -
216. Marek Polaszczyk 1969 UKS Olimpionik Lipiany P8707 (ważna do 31.08.2024)
217. Daniel Kuźmicz 1969 KS Badminton School Gdynia K8715 (ważna do 30.06.2023)
218. Dariusz Olechno 1969 - -
219. Sławomir Stępień 1969 UKS Olimpionik Lipiany S8818 (wygasła)
220. Dariusz Wójcicki 1969 Staszów -
221. Tomasz Sienkiewicz 1969 Wałcz -
222. Lucyna Łakos 1969 - -
223. Barbara Kowalska 1969 - K11731 (ważna do 31.08.2022)
224. Anna Białasiewicz 1970 Warszawa B2558 (ważna do 31.08.2022)
225. Anna Koczur 1970 BKB Set Mazańcowice K5417 (ważna do 31.08.2022)
226. Barbara Kulanty 1970 AZSAGH Kraków K0635 (ważna do 02.10.2022)
227. Piotr Kwieciński 1970 Warszawa K4667 (ważna do 30.06.2023)
228. Marek Miłoszewski 1970 Warszawa M5287 (ważna do 31.08.2022)
229. Zbigniew Nawrocki 1970 Gniezno N4500 (wygasła)
230. Józef Orzoł 1970 Olsztyn O4074 (ważna do 30.06.2023)
231. Maciej Piekło 1970 AZSAGH Kraków P0199 (ważna do 31.08.2022)
232. Paweł Pieluszyński 1970 Poznań P0959 (ważna do 31.08.2022)
233. Anna Pustelnik 1970 Kęty P1784 (ważna do 31.08.2022)
234. Jerzy Szałapski 1970 Sportowa Politechnika Gdańsk S5566 (ważna do 31.08.2022)
235. Daniel Lipowski 1970 Rogóźno -
236. Monika Kopka 1970 Kielce K5933 (wygasła)
237. Michał Ciołek 1970 Gdynia C7881 (wygasła)
238. Krzysztof Teresiński 1970 Wrocław T6217 (ważna do 30.06.2023)
239. Wojciech Lasek 1970 Olsztyn L4665 (wygasła)
240. Michał Niczyporuk 1970 Warszawa N7875 (wygasła)
241. Marek Kopyt 1970 Konstancin K7891 (wygasła)
242. Jacek Wróbel 1970 Wrocław -
243. Grzegorz Chmielewski 1970 Wrocław -
244. Krzysztof Strojny 1970 - -
245. Katarzyna Matys 1970 Jelenia Góra -
246. Adam Paluchniak 1970 Wrocław -
247. Marek Józwik 1970 Poznań -
248. Grzegorz Brudek 1970 UKS Plesbad Pszczyna B8283 (ważna do 31.08.2022)
249. Krzysztof Markowski 1970 Wrocław -
250. Stephanie Wigger 1970 - -
251. Bogdan Szydłowski 1970 LKS Technik Głubczyce S8440 (ważna do 31.08.2022)
252. Marek Woźniak 1970 BKB Set Mazańcowice W8557 (ważna do 31.08.2022)
253. Bernard Woźniczka 1970 Jarocin -
254. Monika Mazur 1970 - M9573 (ważna do 31.08.2022)
255. Mariusz Baran 1970 - B10121 (ważna do 31.08.2022)
256. Jacek Nabrdalik 1970 Sarnów N10123 (ważna do 31.08.2022)
257. Dariusz Witkowski 1970 Wrocław -
258. Krzysztof Gontarski 1971 Warszawa G1337 (ważna do 31.08.2022)
259. Barbara Jaskólska 1971 STB Energia Lubliniec J4950 (ważna do 30.06.2023)
260. Magdalena Koba 1971 KS Masovia Płock K1849 (ważna do 31.08.2022)
261. Sławomir Kowalski 1971 AZSUM Łódź K8460 (wygasła)
262. Bożena Wołkowycka 1971 Katowice W0701 (wygasła)
263. Dariusz Nahrebecki 1971 - N3653 (wygasła)
264. Przemysław Buda 1971 UKS Plesbad Pszczyna B2140 (ważna do 30.06.2023)
265. Grzegorz Pilarski 1971 UKS Kometa Sianów P7867 (wygasła)
266. Wojciech Kaźmierowski 1971 Warszawa K6242 (ważna do 30.06.2023)
267. Wojciech Kałamaga 1971 Tarnowskie Góry K8726 (ważna do 30.06.2023)
268. Klaus Stiens 1971 - -
269. Jacek Kutla 1971 MKS Ząbki K11284 (ważna do 31.08.2022)
270. Marek Tondera 1971 - -
271. Anetta Guse 1971 UKS Kometa Sianów G8718 (ważna do 30.06.2023)
272. Marian Piliszański 1971 Głubczyce P8439 (ważna do 31.08.2022)
273. Wojciech Borzęcki 1971 Tarnowskie Góry -
274. Joachim Sonnenberger 1971 Świerklaniec S8933 (wygasła)
275. Andrzej Nowak 1971 - N9475 (ważna do 31.08.2022)
276. Maciej Pachla 1971 Sosnowiec P10281 (ważna do 31.08.2022)
277. Rafał Barański 1971 LUKS Victoria Domecko B10767 (ważna do 31.08.2022)
278. Wojciech Derela 1971 KS Wolant Jaworzno D10679 (wygasła)
279. Dariusz Chudziak 1971 UKS PowerBad Gniezno C11543 (ważna do 31.08.2022)
280. Grzegorz Kopystyński 1971 Wrocław -
281. Bernard Woźniczka 1971 Borek Wielkopolski -
282. Anna Kuranda 1971 - -
283. Krzysztof Tasak 1971 Sosnowiec -
284. Jacek Sieradzki 1971 - -
285. Krzysztof Bogucki 1972 Jabłonowo B5178 (wygasła)
286. Paweł Januchowski 1972 Gniezno J5174 (ważna do 30.06.2023)
287. Grzegorz Radecki 1972 UKS Unia Bieruń R1393 (wygasła)
288. Piotr Chrzęszczyk 1972 UKS Plesbad Pszczyna C4780 (ważna do 30.06.2023)
289. Paweł Marcinkowski 1972 Nakło M10567 (ważna do 31.08.2022)
290. Anna Walasek 1972 Busko-Zdrój -
291. Robert Dolata 1972 Siechnice -
292. Wojciech Kowalczyk 1972 UKS Kometa Sianów K7883 (wygasła)
293. Anna Mynarska 1972 UKS Plesbad Pszczyna M7373 (wygasła)
294. Wojciech Selke 1972 Żelistrzewo -
295. Krzysztof Tas 1972 Szczecin -
296. Katarzyna Płoszaj 1972 LUKS Victoria Domecko P8540 (wygasła)
297. Justyna Kozłowska-Jones 1972 KS Badminton School Gdynia K8121 (ważna do 20.03.2023)
298. Mariusz Naus 1972 Gdańsk -
299. Krzysztof Wydmuch 1972 Lubliniec -
300. Marta Polaszczyk 1972 UKS Olimpionik Lipiany P8804 (ważna do 31.08.2024)
301. Piotr Nowacki 1972 Stramnice -
302. Rafał Szlązak 1972 KS Badminton Gdańsk S9718 (ważna do 31.08.2022)
303. Dariusz Ufnal 1972 Bydgoszcz U10440 (ważna do 31.08.2022)
304. Zbigniew Kacprzak 1972 Badminton Lider Wieliczka K11290 (ważna do 31.08.2022)
305. Andrzej Łobejko 1972 Poznań -
306. Roman Nowak 1972 Więcbork -
307. Arek Szachniewicz 1972 Wrocław -
308. Jerzy Majchrzak 1972 Wrześnica -
309. Maciej Przybył 1972 Nowe Miasto nad Wartą -
310. Jacek Sałapa 1972 Szczecin -
311. Ewelina Bracha 1973 Warszawa B3642 (wygasła)
312. Adam Cimosz 1973 KS Chojnik Jelenia Góra C0181 (ważna do 30.06.2023)
313. Paweł Głażewski 1973 PKS Mazury Ostróda G4511 (ważna do 31.08.2022)
314. Krzysztof Grabek 1973 Wrocław G5511 (ważna do 31.08.2022)
315. Adam Grala 1973 Ruciane-Nida G4097 (ważna do 30.06.2023)
316. Adam Grzesiak 1973 UKS Iskra Babimost G0263 (ważna do 30.06.2023)
317. Adam Słomka 1973 KS Chojnik Jelenia Góra S0218 (ważna do 30.06.2023)
318. Krzysztof Walenda 1973 MKS Garwolin W 056 (ważna do 30.06.2023)
319. Danuta Korbel 1973 MKS Dwójka Blachownia K2553 (ważna do 31.08.2022)
320. Jarosław Ładziak 1973 Poznań Ł9714 (ważna do 31.08.2022)
321. Piotr Dymowski 1973 Poznań -
322. Jacek Sztubecki 1973 Bydgoszcz -
323. Robert Wyszyński 1973 Choszczno W7879 (ważna do 31.08.2022)
324. Jarosław Górski 1973 Gorlice G8272 (ważna do 30.06.2023)
325. Michał Iwan 1973 Otomin -
326. Marek Łoboda 1973 Wrocław Ł7387 (wygasła)
327. Marek Maślanik 1973 Olsztynek -
328. Tomasz Sobczak 1973 Warszawa S7393 (ważna do 31.08.2022)
329. Paweł Wąsowicz 1973 Nakło nad Notecią -
330. Bogdan Zianowicz 1973 Szczecin Z7384 (wygasła)
331. Małgorzata Szpakowska 1973 Łomianki S12472 (ważna do 30.06.2023)
332. Michał Kopania 1973 Warszawa K8282 (ważna do 31.08.2022)
333. Mariusz Wójcik 1973 UKS AB Kraków W8889 (wygasła)
334. Katarzyna Winter 1973 Wrocław -
335. Grzegorz Maliszewski 1973 UKS Kometa Sianów M8724 (wygasła)
336. Rafał Mazur 1973 - -
337. Sylwia Steć-Libera 1973 - S10935 (ważna do 31.08.2022)
338. Wojciech Byrwa 1973 Jabłonowo Pomorskie B10756 (ważna do 31.08.2022)
339. Krzysztof Studniarski 1973 - S9476 (ważna do 31.08.2022)
340. Grzegorz Koszuta 1973 UKS PowerBad Gniezno K11211 (ważna do 31.08.2022)
341. Tomasz Pomin 1973 UKS PowerBad Gniezno P11652 (ważna do 31.08.2022)
342. Agnieszka Żarów 1973 UKS Olimpionik Lipiany Ż10838 (ważna do 31.08.2022)
343. Rafał Sznyter 1973 KS Badminton Ostrołęka S11857 (ważna do 31.08.2022)
344. Jacek Domski 1973 Koszalin D12462 (ważna do 30.06.2023)
345. Rafał Różański 1973 Wrocław -
346. Emilia Jackowska 1973 Kalisz J12257 (ważna do 30.06.2023)
347. Eva Widberg 1973 - -
348. Dorota Danielak 1974 KKS Ruch Piotrków Tryb. D0642 (ważna do 31.08.2022)
349. Oskar Jass 1974 Warszawa J4666 (wygasła)
350. Jacek Lewandowski 1974 Warszawa L4659 (ważna do 30.06.2023)
351. Dominik Statnik 1974 Gdańsk S0757 (ważna do 30.06.2023)
352. Robert Śmierzchalski 1974 Gdynia Ś4988 (wygasła)
353. Kamil Popławski 1974 Warszawa P0265 (ważna do 31.08.2022)
354. Marcin Danowski 1974 PKS Mazury Ostróda D4707 (ważna do 31.08.2022)
355. Justyna Grzybek 1974 Zielona Góra G8263 (ważna do 30.06.2023)
356. Maciej Żołnierzów 1974 Choszczno Ż7887 (ważna do 31.08.2022)
357. Robert Borszcz 1974 Zabrze B8922 (wygasła)
358. Bartosz Drozdowicz 1974 Olsztyn D6213 (wygasła)
359. Dawid Janus 1974 Poznań J8280 (ważna do 31.08.2022)
360. Sławomir Lis 1974 Warszawa L6338 (wygasła)
361. Paweł Słupczewski 1974 MKS Imielin S6581 (wygasła)
362. Artur Rosłaniec 1974 Warszawa R7310 (ważna do 30.06.2023)
363. Tomasz Gil 1974 Bilcza -
364. Jarosław Tymiński 1974 Ząbkowice Śląskie T5302 (ważna do 30.06.2023)
365. Piotr Szufliński 1974 Pabianice -
366. Gustaw Dudka 1974 Szczecin D7865 (ważna do 31.08.2022)
367. Marcin Bartkowiak 1974 Żelistrzewo -
368. Adam Konkol 1974 Żelistrzewo -
369. Małgorzata Żwan 1974 - Ż7884 (ważna do 31.08.2022)
370. Przemysław Pietrzyk 1974 KS Chojnik Jelenia Góra P8276 (ważna do 30.06.2023)
371. Muhammad Tayyab 1974 - -
372. Janusz Łata 1974 Lubliniec -
373. Robert Drapała 1974 Wrocław -
374. Konrad Czerepkow 1974 UKS Kometa Sianów C8723 (wygasła)
375. Maciej Waligórski 1974 CT Arena Hawel Academy Poznań W8901 (ważna do 31.08.2022)
376. Maciej Kanert 1974 - K10093 (ważna do 31.08.2022)
377. Piotr Madej 1974 Mosina M10385 (ważna do 31.08.2022)
378. Joanna Kołdys 1974 Strumień K11317 (ważna do 31.08.2022)
379. Piotr Humski 1974 UKS PowerBad Gniezno H11371 (ważna do 31.08.2022)
380. Kinga Jaruga 1974 UKS PowerBad Gniezno J11600 (ważna do 31.08.2022)
381. Mike Kluge 1974 - -
382. Ewa Sonnenberger 1974 Świerklaniec -
383. Marta Jurek 1974 - -
384. Robert Kowalczyk 1975 UKS Kometa Sianów K 032 (wygasła)
385. Jarosław Kurkowski 1975 MLKS Solec Kuj. K4704 (ważna do 31.08.2022)
386. Mariusz Pakulski 1975 Warszawa P4954 (ważna do 30.06.2023)
387. Artur Pupin 1975 LUKS Victoria Domecko P4828 (wygasła)
388. Mariusz Rurarz 1975 UKS Hubal Białystok R4955 (wygasła)
389. Tomasz Jackowski 1975 ULKS Lotka gm. Olsztyn J4935 (ważna do 31.08.2022)
390. Łukasz Fischer 1975 Gniezno F6037 (ważna do 21.07.2022)
391. Sebastian Wincierz 1975 Wrocław W7872 (wygasła)
392. Marek Stawarz 1975 UKS PowerBad Gniezno S11523 (ważna do 31.08.2022)
393. Łukasz Chojnacki 1975 KS Badminton Kobierzyce C5859 (ważna do 31.08.2022)
394. Dawid Wojciechowski 1975 Poznań W12204 (ważna do 31.08.2022)
395. Radosław Łucki 1975 Wrocław -
396. Edyta Selke 1975 Żelistrzewo -
397. Łukasz Brudek 1975 UKS Plesbad Pszczyna B8278 (ważna do 30.06.2023)
398. Jolanta Stanclik 1975 UKS Plesbad Pszczyna S8455 (ważna do 31.08.2022)
399. Joanna Niczyporuk 1975 Warszawa N7876 (wygasła)
400. Robert Brojek 1975 GSB Smecz Góra B9685 (ważna do 31.08.2022)
401. Mariusz Wojciechowski 1975 Olsztyn -
402. Rafał Załuski 1975 Wrocław -
403. Grzegorz Pączko 1975 Racibórz -
404. Rafał Waloszek 1975 BKB Set Mazańcowice W8556 (ważna do 31.08.2022)
405. Joanna Żuk 1975 CT Arena Hawel Academy Poznań Ż8400 (ważna do 31.08.2022)
406. Artur Zdanowicz 1975 Warszawa Z8720 (ważna do 30.06.2023)
407. Adam Daroń 1975 Kędzierzyn Koźle -
408. Katarzyna Wilk 1975 ABRM Warszawa W9311 (ważna do 31.08.2022)
409. Krzysztof Żarów 1975 UKS Olimpionik Lipiany Ż9925 (ważna do 31.08.2022)
410. Agnieszka Konieczna 1975 UKS PowerBad Gniezno K11540 (ważna do 31.08.2022)
411. Magdalena Zalewska-Rębacz 1975 ABRM Warszawa Z12465 (ważna do 30.06.2023)
412. Zenon Cisek 1975 Rokietnica -
413. Grzegorz Miernik 1976 Suchedniów M5307 (wygasła)
414. Radosław Walas 1976 Warszawa W4660 (wygasła)
415. Grzegorz Włodarczyk 1976 AZSUM Łódź W4277 (wygasła)
416. Mariusz Troszak 1976 Gniezno T5673 (ważna do 21.07.2022)
417. Mariusz Kuszewski 1976 - K6134 (wygasła)
418. Marek Miałkowski 1976 Olsztyn M6225 (ważna do 30.06.2023)
419. Piotr Bondaruk 1976 Gdańsk B0108 (ważna do 30.06.2023)
420. Anna Kowalska 1976 Katowice K7327 (ważna do 31.08.2022)
421. Rafał Lewczyk 1976 Giżycko -
422. Piotr Krzempek 1976 MKS Imielin K8554 (ważna do 30.06.2023)
423. Paweł Gansiniec 1976 Bytom G8923 (wygasła)
424. Ewa Kujawa 1976 Wrocław K8281 (wygasła)
425. Michał Chmielarczyk 1976 Kraków C7854 (ważna do 31.08.2022)
426. Jakub Dziczek 1976 Wrocław -
427. Piotr Wrzalik 1976 KS Badminton Kobierzyce W8541 (wygasła)
428. Mariusz Ostapczuk 1976 KS Nadarzyn O8529 (wygasła)
429. Marcin Cyranowski 1976 KS Badminton School Gdynia C8716 (ważna do 30.06.2023)
430. Krystian Szymański 1976 AZS PSTEEC Badminton Łódź S9080 (ważna do 31.08.2022)
431. Radosław Czapka 1976 KS Badminton School Gdynia C8714 (ważna do 30.06.2023)
432. Paweł Banasiak 1976 - -
433. Anna Staniszewska 1976 Makówka S9231 (ważna do 31.08.2022)
434. Daniel Ptaszyński 1976 UKS Olimpionik Lipiany P9926 (ważna do 31.08.2022)
435. Andreas Bernwald 1976 Berlin -
436. Joanna Malik 1976 Gorzów Wielkopolski -
437. Elżbieta Konewko 1976 Poznań K12205 (ważna do 31.08.2022)
438. Edyta Dobies-Szkamruk 1976 Olsztyn -
439. Damian Derc 1976 Żelistrzewo -
440. Piotr Janeczek 1976 Choszczno -
441. Krzysztof Maślanka 1977 BENINCA UKS Feniks K-K M0153 (ważna do 31.08.2022)
442. Marcin Rykała 1977 Dąbrowa Górnicza R4826 (ważna do 31.08.2022)
443. Michał Suski 1977 AZSUM Łódź S5154 (ważna do 30.06.2023)
444. Justyna Herman 1977 ULKS Lotka gm. Olsztyn H0101 (ważna do 31.08.2022)
445. Leszek Wild 1977 Szemud W4705 (wygasła)
446. Małgorzata Średnicka 1977 Wrocław Ś0634 (ważna do 31.08.2022)
447. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977 Gdańsk R5716 (ważna do 31.08.2022)
448. Sławomir Hetmański 1977 LUKS Victoria Domecko H5004 (ważna do 31.08.2022)
449. Tomasz Ogulewicz 1977 Koszalin O7866 (ważna do 30.06.2023)
450. Olaf Nocuń 1977 Gdynia N6931 (wygasła)
451. Rafał Roman 1977 KS Badminton School Gdynia R8722 (wygasła)
452. Arkadiusz Parma 1977 LUKS Victoria Domecko P10538 (ważna do 31.08.2022)
453. Tadeusz Gala 1977 Skierniewice -
454. Dawid Krawiec 1977 Wrocław K6938 (ważna do 30.06.2025)
455. Urszula Grządzielska-Zblewska 1977 KS Badminton School Gdynia G6926 (wygasła)
456. Wojciech Poznański 1977 Giżycko P 017 (ważna do 31.08.2022)
457. Jan Tumidajewicz 1977 Wrocław -
458. Adam Łobaczewski 1977 Żelistrzewo -
459. Tomasz Śmiglicki 1977 Szczecin -
460. Michał Komiencz 1977 Koszalin -
461. Gyula Szoke 1977 - -
462. Marcin Moskwa 1977 LKS Technik Głubczyce M8442 (ważna do 31.08.2022)
463. Paweł Wierciński 1977 KS Badminton Kobierzyce W8438 (wygasła)
464. Artur Węc 1977 KS Badminton School Gdynia W8713 (ważna do 30.06.2023)
465. Krzysztof Wiorek 1977 UKS Kometa Sianów W8719 (wygasła)
466. Marcin Prządka 1977 SKB Badminton4all Sulęcin P11545 (ważna do 31.08.2022)
467. Wojciech Kondarewicz 1977 Bydgoszcz K10706 (ważna do 31.08.2022)
468. Mariusz Bacławski 1977 Ostrołęka B9307 (ważna do 31.08.2022)
469. Krzysztof Rutkowski 1977 Poznań R11468 (ważna do 31.08.2022)
470. Przemysław Wesołek 1977 UKS PowerBad Gniezno W11535 (ważna do 31.08.2022)
471. Marcin Skrobisz 1977 Poznań -
472. Sebastian Szymański 1977 Szczecin -
473. Grzegorz Pytlowany 1977 Duszniki Zdrój -
474. Tomasz Giętkowski 1977 Szczecin -
475. Daniel Błach 1977 Blachownia -
476. Rafał Płuchowski 1977 Kraków -
477. Monika Bieńkowska 1978 KS Masovia Płock B0406 (ważna do 30.06.2023)
478. Sebastian Lasecki 1978 Kalisz L5480 (wygasła)
479. Przemysław Pohl 1978 Katowice P0726 (ważna do 31.08.2022)
480. Damian Stefańczyk 1978 Kielce S4778 (ważna do 31.08.2022)
481. Joanna Szleszyńska-Łogosz 1978 Warszawa S 098 (wygasła)
482. Katarzyna Wójcik 1978 AZSAGH Kraków W 079 (wygasła)
483. Anna Kubiak 1978 Gdynia K5706 (ważna do 30.06.2023)
484. Radosław Strejko 1978 Choszczno S0130 (ważna do 31.08.2022)
485. Marcin Grzywacz 1978 Sianów G5920 (ważna do 30.06.2023)
486. Paweł Pasik 1978 Warszawa P6226 (wygasła)
487. Ewa Orzelska 1978 Gdynia O0278 (ważna do 30.06.2023)
488. Anna Grigoriadu 1978 UKS Kometa Sianów G7377 (wygasła)
489. Mirosław Chabowski 1978 Gdynia C6925 (wygasła)
490. Przemysław Dobosz 1978 CAB Akademia Częstochowa D8912 (wygasła)
491. Magdalena Koziar 1978 UKS Kometa Sianów K7862 (ważna do 31.08.2022)
492. Anna Kocimska 1978 Olsztyn K0600 (ważna do 30.06.2023)
493. Daniel Lesner 1978 Gdynia -
494. Marlena Wdowczyk 1978 Żelistrzewo -
495. Joanna Śliwa 1978 Wrocław Ś8687 (ważna do 31.08.2022)
496. Jacek Gasparewicz 1978 PKS Mazury Ostróda G8588 (ważna do 31.08.2022)
497. Aneta Sałyga 1978 Warszawa S8711 (wygasła)
498. Magdalena Ławrynowicz 1978 Poznań Ł8904 (ważna do 31.08.2022)
499. Marta Ciszewska 1978 UKS Olimpionik Lipiany C9968 (ważna do 31.08.2022)
500. Katarzyna Charzyńska 1978 UKS PowerBad Gniezno C11189 (ważna do 31.08.2022)
501. Marek Kamiński 1978 Sianów -
502. Jacek Kosmala 1978 Koszalin -
503. Sławomir Siąkowski 1978 PTS Puszczykowo S0260 (ważna do 31.08.2022)
504. Agata Raj 1978 Berlin -
505. Jakub Firlus 1979 UKS Unia Bieruń F4827 (wygasła)
506. Dominika Guzik-Płuchowska 1979 AZSAGH Kraków G0114 (ważna do 30.06.2024)
507. Magdalena Kojder 1979 Herfolge K4838 (ważna do 28.07.2023)
508. Adam Kosz 1979 KS Masovia Płock K0806 (ważna do 31.08.2022)
509. Artur Szymczak 1979 UKSMTB Smecz Konin S6210 (ważna do 08.06.2024)
510. Katarzyna Wieluńska 1979 Złotoryja -
511. Rafał Molestak 1979 Olsztyn -
512. Adam Gębala 1979 Żyrardów G7882 (ważna do 31.08.2022)
513. Bogumiła Aleksandrowicz 1979 Sulęcin -
514. Bartłomiej Mazur 1979 Wrocław -
515. Robert Kowalski 1979 Puck K7885 (ważna do 30.06.2023)
516. Oleg Sergeev 1979 UKS AB Kraków S8887 (wygasła)
517. Łukasz Roik 1979 KS Wolant Jaworzno R8908 (wygasła)
518. Sylwia Tupalska 1979 Poznań T11483 (ważna do 31.08.2022)
519. Piotr Kowalski 1979 UKS Hubal Białystok K10668 (ważna do 31.08.2022)
520. Agnieszka Białas 1979 KS Wolant Jaworzno B10687 (wygasła)
521. Krzysztof Kowalski 1979 - -
522. Anna Kowalczuk 1979 Szczecin -
523. Karolina Olszanowska 1979 Bydgoszcz -
524. Tomasz Marszałek 1979 Borek Wielkopolski -
525. Ewa Lesiuk 1980 AZSUŚ Katowice L0571 (ważna do 30.06.2023)
526. Tomasz Lipski 1980 Rakiety Olsztyn L0354 (ważna do 31.08.2022)
527. Agnieszka Trzcińska 1980 Ruciane-Nida T4502 (ważna do 31.08.2022)
528. Radosław Tukendorf 1980 MKS Garwolin T 055 (ważna do 30.06.2023)
529. Przemysław Janaszek 1980 PTS Puszczykowo J11292 (ważna do 31.08.2022)
530. Ryszard Bachus 1980 LKS Technik Głubczyce B0167 (ważna do 31.08.2022)
531. Adam Wojciuk 1980 Białystok -
532. Dariusz Opatrzyk 1980 KS Wolant Jaworzno O7334 (ważna do 30.06.2023)
533. Marcin Puciato 1980 Koszalin P0468 (ważna do 30.06.2023)
534. Tomasz Proszek 1980 Myślenice P2391 (ważna do 31.08.2022)
535. Przemysław Kaczmarek 1980 Wrocław K12084 (ważna do 31.08.2022)
536. Piotr Woźniak 1980 - W12069 (ważna do 31.08.2022)
537. Paweł Wiatr 1980 LUKS Victoria Domecko W8279 (ważna do 30.06.2023)
538. Mateusz Partyka 1980 Bydgoszcz P10710 (ważna do 31.08.2022)
539. Meik Muller 1980 - -
540. Bartłomiej Grabowski 1980 Otwock G9094 (ważna do 31.08.2022)
541. Marek Pawlak 1980 - P9395 (ważna do 31.08.2022)
542. Przemysław Silski 1980 - S9958 (ważna do 31.08.2022)
543. Piotr Sławek 1980 Jastrzębie Zdrój S11107 (ważna do 31.08.2022)
544. Magdalena Kołaczkowska 1980 KS Badminton School Gdynia K11910 (ważna do 31.08.2022)
545. Tomasz Gorzkowski 1980 Duszniki Zdrój -
546. Grzegorz Maciejewski 1980 Blachownia -
547. Rafał Kasprów 1981 Sportowa Politechnika Gdańsk K0184 (ważna do 31.08.2022)
548. Fabian Maleszewski 1981 Rakiety Olsztyn M5254 (ważna do 30.06.2023)
549. Łukasz Szmel 1981 Warszawa S0269 (ważna do 31.08.2025)
550. Michał Matuszak 1981 Poznań M0116 (wygasła)
551. Robert Aleksandrowicz 1981 SKB Badminton4all Sulęcin A0317 (ważna do 31.08.2023)
552. Tomasz Polonis 1981 Szczecin -
553. Rafał Tomaszkiewicz 1981 Sochaczew -
554. Jacek Niegrebecki 1981 Szczecin -
555. Katarzyna Piotrowska 1981 Olsztyn -
556. Krystyna Polakowska 1981 Olsztyn P0601 (ważna do 30.06.2023)
557. Przemysław Kowalski 1981 - K9683 (ważna do 31.08.2022)
558. WonChan Lee 1981 KS Wolant Jaworzno L10683 (wygasła)
559. Łukasz Marcinkiewicz 1981 UKS Olimpionik Lipiany M11256 (ważna do 31.08.2022)
560. Katarzyna Marszałek 1981 Borek Wielkopolski -
561. Tomasz Łakomiec 1981 - -
562. Marta Downarowicz 1981 Trzebinia -
563. Wojciech Stasiło 1981 Gliwice -
564. Karolina Olejarz 1982 Suchedniów O 063 (ważna do 30.06.2025)
565. Jan Rudziński 1982 AZSAGH Kraków R 09 (ważna do 19.10.2022)
566. Przemysław Tomecki 1982 AZSAGH Kraków T2139 (ważna do 31.08.2023)
567. Michał Zakrzewski 1982 UTS Akro-Bad Warszawa Z0271 (ważna do 31.08.2022)
568. Urszula Zielińska 1982 Warszawa Z4775 (ważna do 30.06.2023)
569. Hubert Pączek 1982 AZSAGH Kraków P0311 (ważna do 19.10.2022)
570. Marcin Wybierek 1982 Konstancin-Jeziorna W6924 (ważna do 30.06.2023)
571. Andrzej Gajewski 1982 Rakiety Olsztyn G0612 (wygasła)
572. Przemysław Ogrodziński 1982 Warszawa O5715 (wygasła)
573. Mateusz Wilczek 1982 PTS Puszczykowo W11507 (ważna do 31.08.2022)
574. Andrzej Gasz 1982 UKS Unia Bieruń G2704 (wygasła)
575. Adwin Putteeraj 1982 Wrocław P7382 (wygasła)
576. Adam Froś 1982 Wrocław F12498 (ważna do 30.06.2023)
577. Agnieszka Puzio 1982 Wrocław P7871 (ważna do 31.08.2022)
578. Krzysztof Dubiel 1982 BKB Set Mazańcowice D8561 (ważna do 30.06.2023)
579. Szczepan Rubczyński 1982 Warszawa R12077 (ważna do 31.08.2022)
580. Anna Sanocka-Silska 1982 Żelistrzewo -
581. Małgorzata Prysiażna 1982 UKS PowerBad Gniezno P11210 (ważna do 31.08.2022)
582. Anna Machowiak 1982 Sulęcin -
583. Marcin Wroński 1982 Wrocław -
584. Srikant Gattu 1982 Gdańsk -
585. Grzegorz Poniewierski 1982 - -
586. Dominika Cygan 1983 AZSUM Łódź C 031 (ważna do 31.08.2022)
587. Jakub Janaszek 1983 PTS Puszczykowo J0134 (ważna do 31.08.2022)
588. Olga Koniuch 1983 Pruszków K0734 (wygasła)
589. Paweł Niewoliński 1983 Puszczykowo N0396 (ważna do 31.08.2022)
590. Karol Jakubczyk 1983 CAB Akademia Częstochowa J8913 (ważna do 31.08.2022)
591. Sylwia Szewczuk 1983 Komprachcice -
592. Agata Kornacka 1983 Suchedniów K 064 (ważna do 31.08.2022)
593. Patryk Chrzan 1983 Świdnica -
594. Damian Kramarz 1983 Szczecin -
595. Jacek Ćwiertnia 1983 - -
596. Maciej Jagielski 1983 - -
597. Robert Zostawa 1983 Radzionków Z8937 (wygasła)
598. Paweł Solczak 1983 Warszawa S9995 (ważna do 31.08.2022)
599. Karolina Bielas-Piasecka 1983 UKSMTB Smecz Konin B1074 (ważna do 31.08.2022)
600. Adam Ciereszko 1983 Wrocław -
601. Justin Pham 1983 - -
602. Aleksander Łysiak 1983 Wrocław -
603. Rafał Hawel 1984 CT Arena Hawel Academy Poznań H0147 (ważna do 31.08.2022)
604. Karolina Żeromska 1984 Olsztyn Ż0697 (ważna do 30.06.2023)
605. Dariusz Augustyńczyk 1984 BKS Kolejarz Częstochowa A0170 (wygasła)
606. Radosław Rathnau 1984 Żelistrzewo -
607. Michał Łasiński 1984 UKS Iskra Babimost Ł0840 (ważna do 30.06.2024)
608. Przemysław Koniecko 1984 Olsztyn -
609. Szymon Palczewski 1984 Borek Wielkopolski -
610. Rafał Jaskólski 1984 LUKS Victoria Domecko J0403 (ważna do 30.06.2023)
611. Paweł Grabowski 1984 - G9099 (ważna do 31.08.2022)
612. Iwona Zakrzewska 1984 - Z0777 (ważna do 31.08.2022)
613. Grzegorz Bukowski 1984 UKS PowerBad Gniezno B11207 (ważna do 31.08.2022)
614. Marek Gawlik 1984 Bielawa -
615. Grzegorz Kulesza 1985 UKS Hubal Białystok K0467 (wygasła)
616. Wojciech Poszelężny 1985 Kędzierzyn-Koźle P0773 (wygasła)
617. Adam Załęski 1985 KS Masovia Płock Z0392 (ważna do 31.08.2022)
618. Beata Białek 1985 KS Wolant Jaworzno B3419 (ważna do 30.06.2023)
619. Joanna Pucińska 1985 Wrocław -
620. Paweł Działo 1985 UKS Unia Bieruń D1307 (ważna do 31.08.2022)
621. Bogdan Rudnicki 1985 Rakiety Olsztyn R0248 (ważna do 30.06.2023)
622. Sylwia Sado 1985 Gliwice -
623. Wojciech Adamski 1985 - A10936 (ważna do 31.08.2022)
624. Emil Kowalski 1985 UKS PowerBad Gniezno K11204 (ważna do 31.08.2022)
625. Piotr Powierza 1985 Bielawa -
626. Filip Czaja 1986 UKS Kiko Zamość C0358 (wygasła)
627. Dariusz Janik 1986 MKS Spartakus Niepołomice J1567 (ważna do 31.08.2022)
628. Ewa Morawiec 1986 AZSUWM Olsztyn M1251 (ważna do 30.06.2023)
629. Katarzyna Szafraniec 1986 AZSAGH Kraków S1328 (ważna do 31.08.2022)
630. Monika Kowalczyk 1986 Suchedniów K 067 (ważna do 31.08.2022)
631. Jakub Probierz 1986 KS Wolant Jaworzno P8907 (wygasła)
632. Damian Janiaczyk 1986 Wrocław J7386 (ważna do 30.06.2023)
633. Marcin Woźniak 1986 KS Badminton School Gdynia W0866 (ważna do 30.06.2023)
634. Kevin Karl 1986 - -
635. Zbigniew Zimny 1986 PTS Puszczykowo Z10920 (ważna do 31.08.2022)
636. Canan Dmello 1986 - -
637. Sampath Gundoju 1986 - -
638. Byju Pk 1986 - -
639. Justyna Słotwińska 1986 CT Arena Hawel Academy Poznań S8905 (wygasła)
640. Jacek Karaś 1986 Warszawa -
641. Piotr Śliwiński 1986 Poznań Ś0962 (ważna do 31.08.2022)
642. Roma Palczewska 1986 Borek Wielkopolski -
643. Tymoteusz Czysz 1987 UKS Plesbad Pszczyna C1892 (ważna do 31.08.2024)
644. Mateusz Dobroński 1987 PKS Mazury Ostróda D0749 (ważna do 31.08.2022)
645. Magdalena Jaworek 1987 AZSUWM Olsztyn J0969 (ważna do 31.08.2022)
646. Wojciech Palikij 1987 UKS Unia Bieruń P1309 (wygasła)
647. Mateusz Szałankiewicz 1987 UKS 2 Sobótka S0303 (ważna do 31.08.2022)
648. Aleksandra Żołnierzów 1987 Choszczno Ż7886 (wygasła)
649. Natalia Kordala 1987 Rakiety Olsztyn K1536 (wygasła)
650. Karolina Wiśniewska 1987 Suchedniów W1006 (ważna do 31.08.2022)
651. Witalij Darmin 1987 - -
652. Krzysztof Nowak 1987 SKB Badminton4all Sulęcin N11546 (ważna do 31.08.2022)
653. Yuliya Balandina 1987 - -
654. Robert Czembor 1988 UKS Plesbad Pszczyna C1712 (wygasła)
655. Łukasz Komar 1988 KS Badminton School Gdynia K0497 (ważna do 31.08.2022)
656. Maciej Kowalik 1988 CT Arena Hawel Academy Poznań K0979 (ważna do 31.08.2022)
657. Marcin Ociepa 1988 KS Chojnik Jelenia Góra O0695 (ważna do 30.06.2023)
658. Maciej Ociepa 1988 CAB Akademia Częstochowa O1694 (ważna do 31.08.2022)
659. Michał Stebnicki 1988 Kielce S1317 (ważna do 30.06.2023)
660. Krzysztof Duszczyk 1988 - D1244 (ważna do 31.08.2022)
661. Jacek Potorski 1988 Szczecin -
662. Maciej Tarnowski 1988 Szczecin T11291 (ważna do 31.08.2022)
663. Mariola Hawel 1988 CT Arena Hawel Academy Poznań H0976 (ważna do 31.08.2022)
664. Radosław Gomuła 1988 Międzyrzecz -
665. Łukasz Marciniak 1988 Olsztyn -
666. Ewa Oleś 1988 Bydgoszcz -
667. Liubov Orlichenko 1988 Gdynia -
668. Dariusz Schmidt 1988 Szczecinek S8721 (wygasła)
669. Mateusz Dec 1988 PTS Puszczykowo D11222 (ważna do 31.08.2022)
670. Radosław Sękowski 1988 UKS Olimpionik Lipiany S11203 (ważna do 31.08.2022)
671. Rafał Knapik 1988 CAB Akademia Częstochowa K1172 (ważna do 31.08.2022)
672. Tomasz Sienkowski 1988 Sobótka -
673. Jolanta Banasiak 1988 Olsztyn -
674. Dmitrii Komarov 1988 Wrocław -
675. Łukasz Szymański 1988 Poznań -
676. Magdalena Grabarczyk - Stasiło 1988 Gliwice -
677. Paulina Pińska 1988 Lipiany -
678. Krzysztof Kowalczyk 1988 UKS Kometa Sianów K1252 (ważna do 30.06.2023)
679. Paulina Gajos 1989 MKS Dwójka Blachownia G1072 (ważna do 31.08.2022)
680. Marek Wachniewski 1989 LKS Technik Głubczyce W0782 (ważna do 31.08.2022)
681. Joanna Fidos 1989 Suchedniów F1370 (ważna do 31.08.2022)
682. Magdalena Okupniak 1989 AZSUM Łódź O1681 (ważna do 31.08.2022)
683. Beata Korkuś 1989 KS Chojnik Jelenia Góra K2466 (ważna do 30.06.2023)
684. Artur Ciesielski 1989 Wrocław C2527 (ważna do 30.06.2023)
685. Łukasz Kuchta 1989 Wrocław K12476 (ważna do 30.06.2023)
686. Magdalena Piechowiak 1989 Sulęcin -
687. Maciej Mazur 1989 Akademia Badmintona Bolesławiec M12078 (ważna do 31.08.2022)
688. Andrzej Boguta 1989 Wrocław -
689. Łukasz Kubicki 1989 - -
690. Iwona Kuzko 1989 UKS Olimpionik Lipiany K10016 (ważna do 31.08.2022)
691. Vladyslav Tregubenko 1989 Gdańsk -
692. Aleksandra Kopeć 1989 - -
693. Tony Robert 1989 Gdynia -
694. Emilia Goldwasser 1990 UKS 2 Sobótka G1054 (ważna do 30.06.2023)
695. Mariusz Nogal 1990 MKS Garwolin N2007 (ważna do 31.08.2022)
696. Mateusz Dynak 1990 KS Badminton School Gdynia D1636 (ważna do 31.08.2022)
697. Mateusz Masternak 1990 - M1395 (ważna do 31.08.2022)
698. Michał Zachewicz 1990 Warszawa Z1414 (ważna do 31.08.2022)
699. Jacek Zakrzewicz 1990 - -
700. Tomasz Zmyślony 1990 Sobótka -
701. Paweł Słomka 1990 Jelenia Góra -
702. Michał Szkudlarczyk 1990 PTS Puszczykowo S1551 (ważna do 30.06.2023)
703. Wera Salenka-Kała 1990 Wrocław -
704. Maksymilian Nowak 1990 PTS Puszczykowo N2076 (ważna do 30.06.2023)
705. Przemysław Ciastoń 1991 Sportowa Politechnika Gdańsk C1861 (wygasła)
706. Tomasz Matoga 1991 UKS Plesbad Pszczyna M5301 (ważna do 30.06.2023)
707. Magdalena Nogal 1991 MKS Garwolin N2036 (ważna do 31.08.2022)
708. Ewa Piotrowska 1991 UKS Hubal Białystok P1946 (wygasła)
709. Michał Suski 1991 AZSWAT Warszawa S2382 (ważna do 30.06.2023)
710. Małgorzata Rama 1991 KS Badminton School Gdynia R2020 (wygasła)
711. Karol Bryczkiewicz 1991 KS Nadarzyn B2472 (wygasła)
712. Aleksandra Bielska 1991 - -
713. Wojciech Renczyński 1991 UKS Kometa Sianów R1920 (ważna do 31.08.2022)
714. Patrycja Makocka 1991 - M11680 (ważna do 31.08.2022)
715. Maciej Broniecki 1991 Leszno -
716. Marcin Kołodziejek 1991 - K2392 (ważna do 30.06.2023)
717. Paulina Sztukowska 1992 KS Wolant Jaworzno S3402 (wygasła)
718. Agnieszka Żerebecka 1992 Wrocław -
719. Katarzyna Żmudzińska 1992 Wrocław -
720. Anna Raś 1992 Olsztyn -
721. Agata John 1993 PTS Puszczykowo J3081 (ważna do 31.08.2022)
722. Emilia Korpus 1993 AZSUM Łódź K2325 (ważna do 31.08.2022)
723. Marta Gałkowska 1993 KS Badminton School Gdynia G2400 (wygasła)
724. Karolina Jelińska 1993 AZSWAT Warszawa J3226 (ważna do 30.06.2023)
725. Karolina Gajos 1994 MKS Dwójka Blachownia G2737 (ważna do 31.08.2022)
726. Barbara Stepańczak 1994 Wrocław S4260 (ważna do 30.06.2023)
727. Gabriela Zielińska 1994 Warszawa Z4350 (ważna do 31.08.2022)
728. Aleksandra Markowska 1994 Wrocław -
729. Maria Taraszkiewicz 1995 KS Badminton School Gdynia T3167 (wygasła)
730. Stefania Stefańczyk 1995 Kraków S11570 (ważna do 31.08.2022)
731. Dominika Koryluk 1995 Sulęcin -
732. Aleksandra Paprzycka 1996 Sportowa Politechnika Gdańsk P2838 (wygasła)
733. Małgorzata Polak 1996 PKS Mazury Ostróda P6395 (ważna do 31.08.2022)
734. Katarzyna Patalas 1996 Wieliczka -
735. Aleksandra Śnieżek 1996 - Ś12494 (ważna do 30.06.2023)