Lista zawodników

Poniższa lista przedstawia zawodników, którzy brali udział w turniejach seniorów w ciągu ostatnich dwóch lat.

Tabelę można posortować po nazwisku, roku urodzenia lub dacie wygaśnięcia licencji, klikając w odpowiedni nagłówek.
# Imię i nazwisko Rok ur. Klub / Miejscowość Licencja
1. Leszek Żybura 1958 Wrocław Ż13100 (wygasła)
2. Małgorzata Żwan 1974 Warszawa Ż7884 (wygasła)
3. Jacek Żuromski 1959 Szczecin Ż7391 (ważna do 31.12.2024)
4. Piotr Żuromski 1987 Szczecin -
5. Ireneusz Żurek 1962 Świebodzin Ż8264 (wygasła)
6. Alicja Żuraw 1986 Rogi -
7. Joanna Żuk 1975 CT Arena Hawel Academy Poznań Ż8400 (wygasła)
8. Jan Żórawiński 1956 Warszawa Ż2552 (wygasła)
9. Maciej Żołnierzów 1974 Choszczno Ż7887 (wygasła)
10. Aleksandra Żołnierzów 1987 Choszczno Ż7886 (wygasła)
11. Krzysztof Żelichowski 1971 Złotów Ż13887 (ważna do 31.12.2024)
12. Robert Żątkowski 1977 KS Wolant Jaworzno Ż8512 (wygasła)
13. Krzysztof Żarów 1975 UKS Olimpionik Lipiany Ż9925 (wygasła)
14. Agnieszka Żarów 1973 UKS Olimpionik Lipiany Ż10838 (wygasła)
15. Iwona Zubrzycka 1977 - -
16. Oleksii Zubariev 1961 - -
17. Robert Zostawa 1983 Radzionków Z8937 (wygasła)
18. Jarosław Ziółkowski 1978 - -
19. Grzegorz Ziółkowski 1976 Słupsk -
20. Zbigniew Zimny 1986 PTS Puszczykowo Z10920 (ważna do 31.12.2024)
21. Daria Zima 1997 - -
22. Piotr Zientalski 1979 Gniezno -
23. Urszula Zielińska 1982 Warszawa Z4775 (wygasła)
24. Gabriela Zielińska 1994 Warszawa Z4350 (wygasła)
25. Bogdan Zianowicz 1973 Szczecin Z7384 (ważna do 31.12.2024)
26. Wojciech Zębala 1980 Koszalin -
27. Robert Zdrojek 1971 ABRM Warszawa Z8472 (wygasła)
28. Artur Zdanowicz 1975 Warszawa Z8720 (ważna do 31.12.2024)
29. Krzysztof Zborowski 1970 - -
30. Radek Zboncak 1981 - -
31. Jaromir Zaradny 1966 Katowice Z4837 (wygasła)
32. Rafał Załuski 1975 Wrocław -
33. Adam Załęski 1985 KS Masovia Płock Z0392 (wygasła)
34. Kazimierz Zalewski 1962 Księżyno Z5103 (wygasła)
35. Magdalena Zalewska-Rębacz 1975 ABRM Warszawa Z12465 (ważna do 31.12.2024)
36. Małgorzata Zalewska 1968 Księżyno Z5104 (wygasła)
37. Michał Zakrzewski 1982 UTS Akro-Bad Warszawa Z0271 (wygasła)
38. Wojciech Zakrzewski 1960 - -
39. Iwona Zakrzewska 1984 WWL Badminton Club Z0777 (wygasła)
40. Małgorzata Zając 1970 Wrocław -
41. Ewa Zając 1967 Olsztyn Z6922 (wygasła)
42. Ehab Zahr Aldeen 1990 Berlin -
43. Patryk Zagórski 1988 Góra -
44. Michał Zachewicz 1990 Warszawa Z1414 (wygasła)
45. Lech Zacharzewski 1949 Słupsk Z1090 (wygasła)
46. Piotr Wytrych 1984 Częstochowa -
47. Robert Wyszyński 1973 Choszczno W7879 (ważna do 31.12.2024)
48. Eugeniusz Wyrobek 1963 UKS Plesbad Pszczyna W8456 (wygasła)
49. Janusz Wyczałkowski 1955 Krośno Odrzańskie W3360 (ważna do 31.12.2024)
50. Adam Wybraniec 1974 Mysłowice -
51. Marcin Wybierek 1982 Konstancin-Jeziorna W6924 (ważna do 31.12.2024)
52. Robert Wróblewski 1967 Józefów W9931 (wygasła)
53. Marcin Wójtowicz 1991 KS Wolant Jaworzno W8909 (wygasła)
54. Katarzyna Wójcik 1978 AZSAGH Kraków W 079 (ważna do 31.12.2024)
55. Mariusz Wójcik 1973 - W8889 (wygasła)
56. Arkadiusz Wójcik 1970 Badminton Lider Wieliczka W11627 (wygasła)
57. Bernard Woźniczka 1970 Jarocin -
58. Waldemar Woźniak 1965 Wrocław -
59. Marcin Woźniak 1986 KS AMW Badminton School Gdynia W0866 (ważna do 31.12.2024)
60. Szymon Woroszkiewicz 1990 Sulęcin -
61. Ladawan Woravijitchaikul 1971 - -
62. Grzegorz Wołyniak 1981 Wałcz -
63. Bożena Wołkowycka 1971 Katowice W0701 (ważna do 31.12.2025)
64. Mariusz Wołejszo 1961 Wrocław -
65. Piotr Wojnicz 1982 Sulęcin -
66. Wojciech Wojdyła 1977 Strzelce Opolskie W11773 (wygasła)
67. Adam Wojciuk 1980 Białystok W13104 (wygasła)
68. Mariusz Wojciechowski 1975 Olsztyn -
69. Marta Wojciechowska 1985 Słupsk W0911 (wygasła)
70. Daria Włodarczyk 1997 KSB Ciaparaszka Łagiewniki W12778 (wygasła)
71. Dariusz Witkowski 1970 Wrocław -
72. Krzysztof Witek 1970 - -
73. Karolina Wiśniewska 1987 Suchedniów W1006 (wygasła)
74. Henryk Wirzinkiewicz 1963 Olsztyn W6933 (ważna do 31.12.2024)
75. Filip Wiński 1973 - -
76. Katarzyna Wińska 1975 Wrocław -
77. Katarzyna Wilk 1975 ABRM Warszawa W9311 (ważna do 31.12.2024)
78. Leszek Wild 1977 Szemud W4705 (ważna do 31.12.2025)
79. Mateusz Wilczek 1982 PTS Puszczykowo W11507 (ważna do 31.12.2024)
80. Stanisław Wikło 1961 Suchedniów W1487 (ważna do 31.12.2024)
81. Robert Wikło 1973 KS Masovia Płock W2897 (ważna do 31.12.2025)
82. Stephanie Wigger 1970 - -
83. Michał Wieliński 1989 - W1978 (wygasła)
84. Paweł Wiatr 1980 BENINCA UKS Feniks K-K W8279 (ważna do 31.12.2024)
85. Artur Węc 1977 KS AMW Badminton School Gdynia W8713 (ważna do 31.12.2024)
86. Marlena Wdowczyk 1978 Żelistrzewo -
87. Sławomir Wąsowski 1974 - W13072 (ważna do 31.12.2024)
88. Paweł Wąsowicz 1973 Nakło nad Notecią -
89. Janusz Wawrzyniak 1975 - -
90. Grzegorz Wasyluk 1965 Bartoszyce -
91. Piotr Wasylik 1964 Jelcz Laskowice W12093 (wygasła)
92. Krystian Warcholak 1992 CT Arena Hawel Academy Poznań W2203 (wygasła)
93. Maciej Waligórski 1974 CT Arena Hawel Academy Poznań W8901 (wygasła)
94. Michał Walentek 1992 WWL Badminton Club W2861 (ważna do 31.12.2024)
95. Przemysław Walendziuk 1983 UKS Hubal Białystok W10661 (wygasła)
96. Krzysztof Walenda 1973 MKS Garwolin W 056 (ważna do 31.12.2025)
97. Mateusz Walaszek 1981 LKS Technik Głubczyce W0169 (wygasła)
98. Umesh Wadhwa 1968 - W7889 (ważna do 30.06.2024)
99. Sonia Wachowska 1968 STB Energia Lubliniec W4946 (ważna do 31.12.2024)
100. Marek Wachniewski 1989 LKS Technik Głubczyce W0782 (wygasła)
101. Przemysław Wacha 1981 AZSUM Łódź W0158 (wygasła)
102. Dennis von Dahn 1983 - -
103. Vratislav Vlk 1972 - -
104. Joaquim Venancio 1962 - -
105. Maria Venancio 1967 - -
106. Manish Varshney 1984 Wrocław -
107. Andrzej Ustymowicz 1969 - U5105 (wygasła)
108. Kamil Urbański 1986 Sulęcin -
109. Marta Urbanik 1987 Szczecin -
110. Paweł Urbaniak 1992 UKS PowerBad Gniezno U8519 (wygasła)
111. Grzegorz Uczciwek 1971 KS Wolant Jaworzno U10689 (wygasła)
112. Jarosław Tymiński 1974 Ząbkowice Śląskie T5302 (wygasła)
113. Katarzyna Tylman 1978 ABRM Warszawa T8478 (wygasła)
114. Artur Turski 1974 Suchedniów -
115. Andrzej Turowski 1965 STB Energia Lubliniec T4952 (ważna do 31.12.2024)
116. Kamil Turonek 1979 - T 099 (wygasła)
117. Krzysztof Turek 1973 Badminton ZWA Wałcz T13886 (ważna do 31.12.2024)
118. Sylwia Tupalska 1979 Poznań T11483 (wygasła)
119. Barbara Tukendorf 1982 UTS Akro-Bad Warszawa T0270 (wygasła)
120. Radosław Tukendorf 1980 MKS Garwolin T 055 (ważna do 31.12.2025)
121. Leopold Tukendorf 1940 MKS Garwolin T1486 (ważna do 31.12.2026)
122. Liubov Tsizh 1981 - -
123. Agnieszka Trzcińska 1980 Ruciane-Nida T4502 (wygasła)
124. Andrzej Tryniszewski 1972 Koszalin -
125. Dorota Tryniszewska 1969 Koszalin -
126. Mariusz Troszak 1976 UKS PowerBad Gniezno T5673 (ważna do 31.12.2024)
127. Stephanie Trettin-Kretschmar 1978 Berlin -
128. Semion Tremsin 1979 - -
129. Vladyslav Tregubenko 1989 Gdańsk -
130. Marek Tracz 1964 Oława T11078 (ważna do 31.12.2024)
131. Mikael Tornemo 1970 - -
132. Engelbert Tomes 1967 - -
133. Przemysław Tomecki 1982 AZSAGH Kraków T2139 (wygasła)
134. Artur Tomczak 1959 - -
135. Paweł Tomczak 1962 - -
136. Jacek Tomasiewicz 1970 MKS Stal Nowa Dęba T8046 (wygasła)
137. Ignacy Tokarz 1942 Kraków T2058 (wygasła)
138. Katarzyna Tokarz 1977 UKS PowerBad Gniezno T11217 (wygasła)
139. Sławomir Tokarz 1977 UKS PowerBad Gniezno T11216 (wygasła)
140. Mariusz Tochowicz 1976 Tarnów -
141. Bernadette Tinao 1994 - -
142. Kay Tews 1970 - -
143. Krzysztof Teresiński 1970 Wrocław T6217 (wygasła)
144. Monika Teklak 1975 Wrocław -
145. Muhammad Tayyab 1974 - -
146. Gunther Tauwald 1951 - -
147. Krzysztof Tasak 1971 Sosnowiec -
148. Kajetan Tarnowski 1960 Choszczno -
149. Maciej Tarnowski 1988 Choszczno T11291 (ważna do 31.12.2024)
150. Maria Taraszkiewicz 1995 KS AMW Badminton School Gdynia T3167 (wygasła)
151. Małgorzata Średnicka 1977 Wrocław Ś0634 (ważna do 31.12.2024)
152. Aleksandra Śnieżek 1996 Wrocław Ś12494 (wygasła)
153. Robert Śmierzchalski 1974 Gdynia Ś4988 (wygasła)
154. Piotr Śliwiński 1986 Poznań Ś0962 (wygasła)
155. Patrycja Śliwińska 1997 Wrocław -
156. Dariusz Szymkiewicz 1969 Warszawa S2265 (wygasła)
157. Artur Szymczak 1979 UKSMTB Smecz Konin S6210 (ważna do 31.12.2024)
158. Daniel Szymański 1958 Zielona Góra S13898 (ważna do 31.12.2024)
159. Krystian Szymański 1976 AZSUM Łódź S9080 (ważna do 31.12.2024)
160. Mirosław Szymański 1955 UKS Olimpionik Lipiany S10836 (wygasła)
161. Bogdan Szydłowski 1970 LKS Technik Głubczyce S8440 (wygasła)
162. Tomasz Szydłowski 1985 - S10645 (wygasła)
163. Małgorzata Szpakowska 1973 Łomianki S12472 (ważna do 31.12.2024)
164. Łukasz Szmel 1981 Warszawa S0269 (ważna do 31.12.2024)
165. Joanna Szleszyńska 1978 Warszawa S 098 (wygasła)
166. Radosław Szlehuber 1990 PTS Puszczykowo S13895 (ważna do 31.12.2024)
167. Michał Szkudlarczyk 1990 PTS Puszczykowo S1551 (ważna do 31.12.2024)
168. Sylwia Szewczuk 1983 Komprachcice -
169. Tadeusz Szczur 1968 MKS Stal Nowa Dęba S8035 (wygasła)
170. Marek Szcześniewski 1958 Żyrardów S1505 (ważna do 30.06.2024)
171. Aliaksej Szczerbakow 1975 - -
172. Mikołaj Szczepankiewicz 1983 - -
173. Janusz Szawurski 1970 Sianów -
174. Andrzej Szawłowski 1955 Opole S6939 (wygasła)
175. Marta Szanajca-Radzka 1984 - -
176. Mateusz Szałankiewicz 1987 KSB Ciaparaszka Łagiewniki S0303 (ważna do 31.12.2024)
177. Piotr Szafrański 1959 UKS Korona Pabianice S5810 (wygasła)
178. Katarzyna Szafraniec 1986 TKKF Uklejna Myślenice S1328 (wygasła)
179. Arek Szachniewicz 1972 Wrocław -
180. Viktoriia Sydorova 1972 - -
181. Karl Svensson 1970 - -
182. Piotr Suski 1961 Warszawa S1496 (wygasła)
183. Michał Suski 1977 AZSUM Łódź S5154 (ważna do 31.12.2024)
184. Michał Suski 1991 AZSWAT Warszawa S2382 (ważna do 31.12.2024)
185. Alicja Sułek 1970 Warszawa S9329 (ważna do 31.12.2024)
186. Andrzej Sudoł 1966 Wrocław S13091 (ważna do 31.12.2024)
187. Ireneusz Styczewski 1986 Miastko -
188. Andrzej Struensee 1953 Bydgoszcz S1080 (ważna do 31.08.2024)
189. Krzysztof Strojny 1970 LKS Technik Głubczyce S13061 (wygasła)
190. Radosław Strejko 1978 Choszczno S0130 (ważna do 31.12.2024)
191. Tomasz Stopa 1967 Suchedniów S1490 (ważna do 31.12.2024)
192. Agnieszka Stoicka 1974 Kalisz S13098 (wygasła)
193. Klaus Stiens 1971 - -
194. Dariusz Stępniak 1969 Cybinka -
195. Sławomir Stępień 1969 UKS Olimpionik Lipiany S8818 (wygasła)
196. Tomasz Stępień 1979 - S13896 (ważna do 31.12.2024)
197. Barbara Stepańczak 1994 Wrocław S4260 (ważna do 31.12.2024)
198. Marian Stelter 1946 Koszalin S0567 (wygasła)
199. Maciej Stelmaszuk 1993 Wrocław -
200. Lutz Steirat 1959 - -
201. Grażyna Stefańska 1955 Żyrardów S1472 (ważna do 31.12.2024)
202. Iwona Stefańczyk 1964 Kielce -
203. Stefania Stefańczyk 1995 Kraków S11570 (wygasła)
204. Marek Stećko 1968 GSB Smecz Góra S10800 (ważna do 31.12.2024)
205. Michał Stebnicki 1988 Kielce S1317 (wygasła)
206. Monika Stawikowska 1995 - -
207. Danuta Stawarz 1976 UKS PowerBad Luboń S11536 (wygasła)
208. Marek Stawarz 1975 UKS PowerBad Luboń S11523 (wygasła)
209. Dominik Statnik 1974 Gdańsk S0757 (ważna do 31.12.2024)
210. Grzegorz Staszewski 1958 - -
211. Mariusz Staszczuk 1972 Warszawa -
212. Jan Stasiak 1949 Szczecin -
213. Anna Staniszewska 1976 Makówka S9231 (ważna do 31.12.2024)
214. Jolanta Stanclik 1975 UKS Plesbad Pszczyna S8455 (wygasła)
215. Jerzy Stachowski 1943 MKS Garwolin S3843 (ważna do 31.12.2026)
216. Ireneusz Stacewicz 1971 - -
217. Tomasz Spyra 1968 Bukowno -
218. Zbigniew Sowiński 1953 Jabłonowo Pomorskie S5177 (ważna do 31.12.2024)
219. Adam Sowa 1990 BKS Kolejarz Częstochowa S1935 (ważna do 31.12.2024)
220. Joachim Sonnenberger 1971 Świerklaniec S8933 (wygasła)
221. Ewa Sonnenberger 1974 Świerklaniec -
222. Robert Sokólski 1991 Wrocław -
223. Grzegorz Sochacki 1968 Jazgarzewszczyzna S1740 (wygasła)
224. Wojciech Socha 1982 Busko-Zdrój S11678 (wygasła)
225. Piotr Sobotka 1964 Warszawa S5915 (wygasła)
226. Iwona Sobotka 1963 Warszawa S5916 (wygasła)
227. Paweł Sobolewski 1973 Wrocław -
228. Sławomir Sobczyk 1972 Bydgoszcz -
229. Piotr Słysz 1978 - S11865 (wygasła)
230. Paweł Słupczewski 1974 MKS Imielin S6581 (wygasła)
231. Justyna Słotwińska 1986 CT Arena Hawel Academy Poznań S8905 (wygasła)
232. Adam Słomka 1973 KS Chojnik Jelenia Góra S0218 (wygasła)
233. Anna Skrętowicz 1983 - -
234. Daniel Skrceny 1978 - -
235. Grzegorz Skórkowski 1971 CAB Akademia Częstochowa S8915 (wygasła)
236. Wojciech Skoczylas 1989 Szczecin -
237. Paweł Sklenarski 1993 Suchedniów -
238. Mieczysław Sitko 1966 MKS Stal Nowa Dęba S8036 (wygasła)
239. Karolina Siodłak 1997 KS Wolant Jaworzno S8911 (wygasła)
240. Przemysław Silski 1980 Poznań S9958 (wygasła)
241. Paweł Siewiorek 1978 Trzebinia -
242. Tomasz Sienkiewicz 1969 Badminton ZWA Wałcz S13106 (wygasła)
243. Grzegorz Sienkiewicz 1986 Blachownia -
244. Ariel Sielaff 1984 Gdańsk -
245. Marta Siczek 1988 - -
246. Nataly Shpak 1979 - -
247. Mykola Shkliaiev 1983 WWL Badminton Club S13039 (wygasła)
248. Radosław Sękowski 1988 GKB Kłodawa S11203 (wygasła)
249. Barbara Serwotka-Kałużny 1986 - -
250. Magdalena Serwaczak 1986 - -
251. Anna Serafin 1984 LKS Technik Głubczyce S0155 (wygasła)
252. Edyta Selke 1975 Żelistrzewo -
253. Wojciech Selke 1972 Żelistrzewo -
254. Hannah Seagrave 1991 - -
255. Dirk Schurmann 1964 - -
256. Justyna Schneeweiss 1983 Berlin -
257. Fritz Schlund 1955 - -
258. Jarosław Schamberger 1981 Sulęcin -
259. Peter Schaller 1984 - -
260. Anita Sączek 1984 CAB Akademia Częstochowa S0179 (ważna do 31.12.2024)
261. Łukasz Sączek 1983 Częstochowa -
262. Ryszard Sarzyński 1962 Bartoszyce -
263. Paweł Sarek 1969 Kielce -
264. Piotr Sampras 1990 Wrocław -
265. Aneta Sałyga 1978 Warszawa S8711 (wygasła)
266. Jacek Sałapa 1972 Szczecin -
267. Marek Sadowski 1958 Gdynia S7372 (wygasła)
268. Anna Sadowska 1958 Gdynia S4509 (ważna do 31.12.2025)
269. Maria Rzeźniczek 1958 KS Wolant Jaworzno R8275 (wygasła)
270. Iwona Ryśnik 1963 Choszczno R0129 (wygasła)
271. Adam Ryska 1974 - -
272. Rafał Rykowski 1983 Wrocław R1732 (wygasła)
273. Marcin Rykała 1977 Dąbrowa Górnicza R4826 (wygasła)
274. Piotr Ryczek 1992 Warszawa R2309 (ważna do 31.12.2024)
275. Jerzy Rybicki 1951 MKS Garwolin R 052 (ważna do 31.12.2025)
276. Ryszard Rybicki 1945 Gdynia R0536 (ważna do 31.12.2028)
277. Krzysztof Rutkowski 1977 Poznań R11468 (wygasła)
278. Iwona Rutkowska 1963 Olsztyn -
279. Mariusz Rurarz 1975 UKS Hubal Białystok R4955 (wygasła)
280. Jan Rudziński 1982 AZSAGH Kraków R 09 (wygasła)
281. Janusz Rudziński 1955 Warszawa R1786 (wygasła)
282. Bogdan Rudnicki 1985 Rakiety Olsztyn R0248 (wygasła)
283. Dariusz Rudka 1967 MKS Garwolin R13040 (ważna do 31.12.2025)
284. Magdalena Ruchniak 1987 - R13103 (wygasła)
285. Szczepan Rubczyński 1982 Warszawa R12077 (wygasła)
286. Rafał Różański 1973 Wrocław -
287. Artur Rosłaniec 1974 Warszawa R7310 (wygasła)
288. Tomasz Rosiński 1968 Częstochowa R8257 (wygasła)
289. Marek Rosa 1958 WWL Badminton Club R4085 (wygasła)
290. Wojciech Romańczuk 1966 Olsztyn R6932 (wygasła)
291. Rafał Roman 1977 KS AMW Badminton School Gdynia R8722 (wygasła)
292. Łukasz Roik 1979 KS Wolant Jaworzno R8908 (wygasła)
293. Amber Roberts 1994 - -
294. Tony Robert 1989 Gdynia -
295. Robert Robakowski 1968 Zielona Góra R11675 (wygasła)
296. Wojciech Renczyński 1991 UKS Kometa Sianów R1920 (wygasła)
297. Mariusz Remiszewski 1973 Oleśnica -
298. Dorota Remiszewska 1978 Oleśnica -
299. Piotr Redlica 1991 Suchedniów -
300. Aleksandera Rączkiewicz 1980 Olsztyn -
301. Maciej Rataj 1989 ŚKBad Harcownik Warszawa R11657 (wygasła)
302. Anna Raś 1992 Rakiety Olsztyn R2728 (wygasła)
303. Małgorzata Rama 1991 KS AMW Badminton School Gdynia R2020 (wygasła)
304. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977 Gdańsk R5716 (wygasła)
305. Benno Raj 1966 EBT Berlin -
306. Paweł Radzki 1984 Wrocław -
307. Grzegorz Radecki 1972 UKS Unia Bieruń R1393 (wygasła)
308. Agnieszka Puzio 1982 Wrocław P7871 (ważna do 31.12.2024)
309. Adwin Putteeraj 1982 Wrocław P7382 (wygasła)
310. Maciej Pustelnik 1967 Kęty P4829 (wygasła)
311. Michał Pustelnik 1977 - -
312. Artur Pupin 1975 LUKS Victoria Domecko P4828 (wygasła)
313. Marcin Pułkownik 1991 - -
314. Maciej Pukrop 1962 - -
315. Marcin Puciato 1980 Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona P0468 (ważna do 31.12.2024)
316. Jerzy Ptaszyński 1952 Bydgoszcz P4715 (ważna do 31.12.2028)
317. Daniel Ptaszyński 1976 UKS Olimpionik Lipiany P9926 (wygasła)
318. Daniel Ptak 1982 GSB Smecz Góra P13095 (wygasła)
319. Andrzej Przytulski 1969 UKS Kometa Sianów P7371 (wygasła)
320. Zbigniew Przyjemski 1965 Suchedniów P1489 (ważna do 31.12.2024)
321. Filip Przyjemski 1992 PULSLIFT UKS NIKE Suchedniów P2184 (ważna do 31.12.2024)
322. Wojciech Przybysz 1990 Solec Kujawski -
323. Maciej Przybył 1972 Nowe Miasto nad Wartą -
324. Sławomir Przybylski 1982 Wrocław -
325. Marcin Prządka 1977 SKB Badminton4all Sulęcin P11545 (wygasła)
326. Małgorzata Prysiażna 1982 UKS PowerBad Luboń P11210 (wygasła)
327. Maciej Prusinowski 1985 - -
328. Tomasz Proszek 1980 TKKF Uklejna Myślenice P2391 (ważna do 31.12.2024)
329. Jacek Prędki 1965 MKS Garwolin P 051 (ważna do 31.12.2025)
330. Grzegorz Pradela 1965 STB Energia Lubliniec P4951 (ważna do 31.12.2024)
331. Krzysztof Powałka 1977 Sianów -
332. Amin Pourhadi 1984 - -
333. Wojciech Poszelężny 1985 Kędzierzyn-Koźle P0773 (ważna do 31.12.2024)
334. Kamil Popławski 1974 Warszawa P0265 (ważna do 31.12.2024)
335. Mariusz Popa 1971 Dobroń P5760 (wygasła)
336. Tomasz Pomin 1973 UKS PowerBad Luboń P11652 (wygasła)
337. Marek Polaszczyk 1969 UKS Olimpionik Lipiany P8707 (ważna do 31.12.2024)
338. Marta Polaszczyk 1972 UKS Olimpionik Lipiany P8804 (ważna do 31.12.2024)
339. Krystyna Polakowska 1981 Olsztyn P0601 (ważna do 31.12.2024)
340. Małgorzata Polak 1996 PKS Mazury Ostróda P6395 (wygasła)
341. Grzegorz Pokładnik 1974 - -
342. Piotr Pociecha 1987 Częstochowa -
343. Ewelina Pociecha 1993 - -
344. Rafał Płuchowski 1977 Kraków -
345. Mariusz Płazak 1989 CAB Akademia Częstochowa P8914 (wygasła)
346. Piotr Pluta 1974 KSB Ciaparaszka Łagiewniki P12779 (wygasła)
347. Magdalena Pirzewska 1995 Koszalin -
348. Leszek Piórkowski 1976 Szczecin -
349. Katarzyna Piotrowska 1981 Olsztyn -
350. Paulina Pińska 1988 Lipiany -
351. Marian Piliszański 1971 LKS Technik Głubczyce P8439 (ważna do 31.12.2024)
352. Grzegorz Pilarski 1971 Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona P7867 (wygasła)
353. Karol Pik 1967 Warszawa P6012 (wygasła)
354. Przemysław Pietrzyk 1974 KS Chojnik Jelenia Góra P8276 (wygasła)
355. Mateusz Pietruszka 1992 KS Chojnik Jelenia Góra P3246 (ważna do 31.12.2024)
356. Karolina Pietruszka 1996 UKSOSIR Badminton Sławno P3471 (wygasła)
357. Piotr Pierowicz 1973 - -
358. Paweł Pieluszyński 1970 Poznań P0959 (wygasła)
359. Maciej Piekło 1970 AZSAGH Kraków P0199 (ważna do 31.12.2024)
360. Magdalena Piechowiak 1989 Sulęcin -
361. Sławomir Piechnik 1961 Opole P3093 (wygasła)
362. Dorota Piasecka 1975 Wrocław -
363. Tomasz Persona 1992 AZSAGH Kraków P2183 (ważna do 31.12.2024)
364. Grzegorz Pączko 1975 BENINCA UKS Feniks K-K P3643 (ważna do 31.12.2024)
365. Hubert Pączek 1982 AZSAGH Kraków P0311 (wygasła)
366. Izabela Pazyna 1981 Warszawa P9221 (ważna do 31.12.2024)
367. Ryszard Pawluk 1954 Słupsk P0530 (wygasła)
368. Jerzy Pawełko 1952 - -
369. Ihor Pavlenko 1980 - -
370. Katarzyna Patalas 1996 Wieliczka P3345 (ważna do 31.12.2024)
371. Emil Paszek 1990 Gniezno -
372. Arkadiusz Pastuszka 1977 Bieruń -
373. Andrzej Pastuszak 1960 Gdańsk P1086 (ważna do 31.08.2024)
374. Agata Pasoń 1983 Brzeg -
375. Paweł Pasik 1978 Warszawa P6226 (wygasła)
376. Arkadiusz Parma 1977 LUKS Victoria Domecko P10538 (wygasła)
377. Aleksandra Paprzycka 1996 Sportowa Politechnika Gdańsk P2838 (wygasła)
378. Irina Panchenko 1978 - -
379. Adam Paluchniak 1970 Wrocław -
380. Wojciech Palikij 1987 UKS Unia Bieruń P1309 (wygasła)
381. Szymon Palczewski 1984 Borek Wielkopolski -
382. Roma Palczewska 1986 Borek Wielkopolski -
383. Mariusz Pakulski 1975 Warszawa P4954 (wygasła)
384. Łukasz Pajek 1985 Suchedniów -
385. Gabriela Owczarek 1971 - -
386. Jakub Otocki 1980 Oleśnica -
387. Marek Ostrówka 1978 - -
388. Jarosław Osiński 1962 UKS Korona Pabianice O9930 (wygasła)
389. Aleksandra Osiecka 1979 - -
390. Jacek Osadnik 1958 STB Energia Lubliniec O4947 (wygasła)
391. Józef Orzoł 1970 Olsztyn O4074 (wygasła)
392. Ewa Orzelska 1978 Gdynia O0278 (wygasła)
393. Ladislav Oros 1971 - -
394. Marcin Opozda 1972 Szczecin -
395. Dariusz Opatrzyk 1980 KS Wolant Jaworzno O7334 (wygasła)
396. Paweł Onyśko 1987 KS Chojnik Jelenia Góra O4733 (wygasła)
397. Erwin Ong 1985 - -
398. Piotr Ołów 1982 SKB Suwałki O8488 (wygasła)
399. Marcin Olszyński 1982 UKS Baranowo O9583 (wygasła)
400. Karolina Olszanowska 1979 Bydgoszcz -
401. Ryszard Olejnik 1955 Bydgoszcz -
402. Marika Olejniczak 1991 Wrocław -
403. Karolina Olejarz 1982 Suchedniów O 063 (ważna do 31.12.2024)
404. Magdalena Okupniak 1989 AZSUM Łódź O1681 (ważna do 31.12.2024)
405. Marcin Okraszewski 1979 Gdańsk -
406. Romanika Okraszewska 1977 Gdańsk O13102 (wygasła)
407. Tomasz Ogulewicz 1977 Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona O7866 (ważna do 31.12.2024)
408. Bogdan Ogulewicz 1962 Koszalin -
409. Jarosław Ociepa 1962 Częstochowa O1455 (ważna do 31.12.2024)
410. Maciej Ociepa 1988 CAB Akademia Częstochowa O1694 (ważna do 31.12.2024)
411. Steven Kayanja Nsubuga 1984 - -
412. Katarzyna Nowicka 1993 - -
413. Łukasz Nowakowski 1980 Wrocław -
414. Artur Nowak 1973 Wołów -
415. Przemysław Nowak 1974 AZS PSTEEC Badminton Łódź N8898 (wygasła)
416. Krzysztof Nowak 1987 SKB Badminton4all Sulęcin N11546 (wygasła)
417. Maksymilian Nowak 1990 PTS Puszczykowo N2076 (ważna do 31.12.2024)
418. Piotr Nowacki 1972 Stramnice -
419. Margo Noormets 1973 - -
420. Mariusz Nogal 1990 MKS Garwolin N2007 (ważna do 31.12.2025)
421. Magdalena Nogal 1991 MKS Garwolin N2036 (ważna do 31.12.2025)
422. Olaf Nocuń 1977 Gdynia N6931 (wygasła)
423. Paweł Niewoliński 1983 PTS Puszczykowo N0396 (ważna do 31.12.2024)
424. Magdalena Nielsen 1979 Herfolge N4838 (ważna do 31.12.2024)
425. Jacek Niegrebecki 1981 Szczecin -
426. Aleksandra Niedźwiedź 1986 Wrocław -
427. Jacek Niedźwiedzki 1975 SKB Suwałki N 095 (wygasła)
428. Adam Niedojadło 1993 MLKS Solec Kuj. N2869 (wygasła)
429. Michał Niczyporuk 1970 Warszawa N7875 (wygasła)
430. Joanna Niczyporuk 1975 Warszawa N7876 (wygasła)
431. Zbigniew Nawrocki 1970 Gniezno N4500 (wygasła)
432. Janusz Nawrocki 1961 Gniezno N2279 (wygasła)
433. Mariusz Naus 1972 Gdańsk -
434. Reu Napinas 1992 - -
435. Marcin Najdora 1982 Choszczno -
436. Dariusz Nahrebecki 1971 - N3653 (wygasła)
437. Susanne Nahrebecki 1968 - -
438. Andrzej Mysiak 1956 Szczecin -
439. Anna Mynarska 1972 UKS Plesbad Pszczyna M7373 (wygasła)
440. Krzysztof Myalski 1961 UKS Unia Bieruń M7844 (ważna do 31.12.2024)
441. Adam Muszyński 1991 - -
442. Jerzy Murach 1962 Olsztyn M4661 (wygasła)
443. Meik Muller 1980 - -
444. Mirosław Muchalski 1959 Szczecin M7880 (ważna do 31.12.2024)
445. Jerzy Mroziński 1968 Choszczno -
446. Bartosz Motyka-Radłowski 1976 Warszawa M9216 (wygasła)
447. Mirosław Mordasiewicz 1958 UKS Hubal Białystok M2267 (wygasła)
448. Ewa Morawiec 1986 AZSUWM Olsztyn M1251 (wygasła)
449. Sylwester Momot 1958 Banie M8211 (ważna do 31.12.2024)
450. Hakan Moller 1960 - -
451. Ewa Młynarska 1967 Żyrardów M2127 (ważna do 31.12.2024)
452. Łukasz Misterowicz 1982 Oleśnica -
453. Beata Miner 1978 - -
454. Marek Miłoszewski 1970 Warszawa M5287 (wygasła)
455. Dariusz Milke 1968 Gdynia -
456. Andrzej Mikulski 1942 MKS Centrum Kraków M1476 (wygasła)
457. Tomasz Mikołajczyk 1967 Warszawa M7385 (wygasła)
458. Grzegorz Miernik 1976 Suchedniów M5307 (wygasła)
459. Joanna Miechowska 1977 ŚKBad Harcownik Warszawa M9327 (wygasła)
460. Magdalena Micor 1972 - -
461. Sylwester Michta 1980 - -
462. Mariusz Michniewicz 1964 UKS Hubal Białystok M3097 (ważna do 31.12.2024)
463. Jakub Michniewicz 1992 UKS Hubal Białystok M1944 (wygasła)
464. Katarzyna Michalska 1980 KS Wolant Jaworzno M8906 (wygasła)
465. Zbigniew Michalik 1959 UKS Olimpionik Lipiany M0525 (wygasła)
466. Anna Michalewska 1982 LKS Technik Głubczyce M12719 (ważna do 31.12.2024)
467. Marek Miałkowski 1976 Olsztyn M6225 (ważna do 31.12.2024)
468. Mait Meriloo 1971 - -
469. Spyridon Mellas 1966 - -
470. Stephen Megges 1967 - -
471. Bogusław Mączyński 1959 Busko-Zdrój -
472. Joanna Mazurek 1994 - -
473. Monika Mazur 1970 - M9573 (wygasła)
474. Marian Matusewicz 1951 Słupsk M0529 (wygasła)
475. Hubert Matula 1989 - M1228 (ważna do 31.12.2024)
476. Bogdan Matoga 1963 TKKF Uklejna Myślenice M5778 (ważna do 31.12.2024)
477. Tomasz Matoga 1991 TKKF Uklejna Myślenice M5301 (ważna do 31.12.2024)
478. Naveen Kumar Mathivanan 1992 - -
479. Adam Maśnik 1992 Warszawa M2377 (wygasła)
480. Marek Maślanik 1973 Olsztynek -
481. Roman Maślanik 1967 Olsztyn -
482. Piotr Masicz 1966 Lublin -
483. Zbigniew Marszałek 1959 Sosnowiec M8712 (wygasła)
484. Katarzyna Marszałek 1981 Borek Wielkopolski -
485. Tomasz Marszałek 1979 Borek Wielkopolski -
486. Christophe Marsy 1988 - -
487. Grzegorz Markowski 1974 - M5483 (wygasła)
488. Aleksandra Markowska 1994 Wrocław -
489. Jacek Marko 1963 - -
490. Iryna Markevych 1984 - -
491. Mirosław Marek 1978 Strzelce Opolskie M4096 (wygasła)
492. Paweł Marcinkowski 1972 Nakło M10567 (wygasła)
493. Jarosław Marciniak 1961 AZSUM Łódź M7311 (wygasła)
494. Katarzyna Małyszko 1967 Białystok M1474 (ważna do 31.12.2024)
495. Jakub Małyszko 1992 - M1939 (wygasła)
496. Krystian Mały 1990 Wrocław -
497. Joanna Malik 1976 GKB Kłodawa M13918 (ważna do 31.12.2024)
498. Fabian Maleszewski 1981 Rakiety Olsztyn M5254 (ważna do 31.12.2024)
499. Jiri Malek 1974 - -
500. Andrey Malai 1976 - -
501. Patrycja Makocka 1991 Warszawa M11680 (ważna do 31.12.2024)
502. Krzysztof Majewski 1963 Wrocław -
503. Jerzy Majchrzak 1972 Wrześnica -
504. Szczepan Majcher 1986 Suchedniów -
505. Mariusz Maczuga 1965 UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn. M3641 (wygasła)
506. Wojciech Mackiewicz 1978 Wrocław -
507. Marek Maciejewski 1969 Olsztyn M12461 (wygasła)
508. Grzegorz Maciejewski 1980 Blachownia -
509. Anna Machowiak 1982 Witnica M13096 (wygasła)
510. Elżbieta Machałowska 1973 Szczecin -
511. Piotr Łuszkiewicz 1964 Słupsk Ł0539 (ważna do 31.12.2024)
512. Michał Łukaszuk 1993 - -
513. Andrzej Łukasiewicz 1960 Wrocław Ł13063 (ważna do 31.12.2024)
514. Krzysztof Łokietko 1974 - Ł13916 (ważna do 31.12.2024)
515. Andrzej Łobejko 1972 Poznań -
516. Adam Łobaczewski 1977 Żelistrzewo -
517. Jerzy Łazęcki 1963 ŚKBad Harcownik Warszawa Ł9320 (wygasła)
518. Magdalena Ławrynowicz 1978 Poznań Ł8904 (wygasła)
519. Mariusz Łaskawiec 1954 Bukowno -
520. Michał Łasiński 1984 UKS Iskra Babimost Ł0840 (ważna do 30.06.2024)
521. Tomasz Łakomiec 1981 Suchedniów -
522. Jarosław Ładziak 1973 Poznań Ł9714 (wygasła)
523. Karolina Luśtyk 1982 Łagiewniki -
524. Artsiom Lukin 1986 - -
525. Ernst Liska 1963 - -
526. Sławomir Lis 1974 Warszawa L6338 (wygasła)
527. Tomasz Lipski 1980 ŚKBad Harcownik Warszawa L0354 (ważna do 31.12.2024)
528. Daniel Lipowski 1970 Rogóźno -
529. Paweł Lipnicki 1974 Blachownia -
530. Piotr Lipiński 1963 Choszczno L3425 (ważna do 31.12.2024)
531. Fritz Linao 1988 - -
532. Friedrich Liepe 1964 - -
533. Wojciech Lewoczko-Adamczyk 1979 Berlin -
534. Rafał Lewczyk 1976 Giżycko -
535. Jacek Lewandowski 1974 Warszawa L4659 (wygasła)
536. Wojciech Lewandowski 1964 Kielce L10568 (wygasła)
537. Jarosław Lewandowski 1974 - -
538. Piotr Leśniewicz 1968 Szczecin L11374 (wygasła)
539. Ewa Lesiuk 1980 AZSUŚ Katowice L0571 (wygasła)
540. WonChan Lee 1981 KS Wolant Jaworzno L10683 (wygasła)
541. Uldis Lazdins 1969 - -
542. Krzysztof Latawski 1956 UKS Unia Bieruń L1461 (ważna do 31.12.2024)
543. Piotr Lassociński 1983 UKS SMECZ Choszczno L13919 (ważna do 31.12.2024)
544. Marta Lasota-Jędrych 1977 Warszawa L0747 (ważna do 31.12.2024)
545. Sebastian Lasecki 1978 Kalisz L5480 (ważna do 31.12.2024)
546. Jerzy Lański 1951 UKS Korona Pabianice L6219 (wygasła)
547. Mariusz Langer 1977 Katowice L11311 (wygasła)
548. Piotr Kwieciński 1970 Warszawa K4667 (wygasła)
549. Piotr Kwieciński 1968 - K10386 (wygasła)
550. Daniel Kuźmicz 1969 KS AMW Badminton School Gdynia K8715 (ważna do 31.12.2024)
551. Eva Kuttnerova 1965 - -
552. Filip Kuśnierz 1991 Kietrz K13073 (wygasła)
553. Radosław Kurman 1981 Wrocław -
554. Jarosław Kurkowski 1975 MLKS Solec Kuj. K4704 (ważna do 31.12.2024)
555. Adam Kurkiewicz 1982 - K9230 (wygasła)
556. Piotr Kurek 1970 Ostrowiec Świętokrzyski -
557. Zygmunt Kuranda 1966 Morawica K10506 (wygasła)
558. Anna Kuranda 1971 Morawica -
559. Nikhil Kumar 1967 - -
560. Andrzej Kuligowski 1981 - -
561. Andrzej Kulawik 1972 Wrocław -
562. Barbara Kulanty 1970 AZSAGH Kraków K0635 (ważna do 31.12.2024)
563. Ewa Kujawa 1976 Wrocław K8281 (wygasła)
564. Astrid Kugler 1969 - -
565. Łukasz Kuchta 1989 Wrocław K12476 (wygasła)
566. Anna Kubiak 1978 Gdynia K5706 (ważna do 31.12.2024)
567. Ryszard Kubiak 1954 - K5712 (wygasła)
568. Greta Krzyżanowska 1996 Oleśnica -
569. Piotr Krzempek 1976 MKS Imielin K8554 (ważna do 31.12.2024)
570. Mariusz Kryska 1968 UKS PowerBad Gniezno K11699 (wygasła)
571. Krzysztof Krysa 1973 - -
572. Beata Krutz-Szczecina 1964 Berlin K7855 (ważna do 31.12.2024)
573. Michał Król 1975 Wrocław -
574. Iryna Kril 1984 - -
575. Paulina Krężel 1981 Słupsk -
576. Miroslav Krenek 1973 - -
577. Marek Kremer 1948 - -
578. Dawid Krawiec 1977 Wrocław K6938 (ważna do 31.12.2024)
579. Katarzyna Krasowska 1969 PULSLIFT UKS NIKE Suchedniów K0164 (ważna do 31.12.2024)
580. Damian Kramarz 1983 Szczecin -
581. Jakub Krakowski 1974 Puszczykowo -
582. Bartosz Koźmiński 1991 Konin K2302 (ważna do 31.12.2024)
583. Tomasz Kozłowski 1985 Rakiety Olsztyn K0596 (wygasła)
584. Zdzisław Kozłowski 1954 Księżyno K4658 (ważna do 31.12.2024)
585. Michał Kozłowski 1992 LUKS Księżyno K2413 (wygasła)
586. Justyna Kozłowska-Jones 1972 KS AMW Badminton School Gdynia K8121 (ważna do 31.12.2025)
587. Paweł Koziara 1964 Lublin K7306 (wygasła)
588. Magdalena Koziar 1978 UKS Kometa Sianów K7862 (ważna do 31.12.2024)
589. Adam Kozak 1966 Blachownia -
590. Andrzej Kowalski 1945 Kielce K1450 (wygasła)
591. Robert Kowalski 1979 Puck K7885 (wygasła)
592. Przemysław Kowalski 1981 Poznań K9683 (wygasła)
593. Nikodem Kowalski 1975 MKS Garwolin K11046 (wygasła)
594. Emil Kowalski 1985 UKS PowerBad Gniezno K11204 (ważna do 31.12.2024)
595. Krzysztof Kowalski 1979 - -
596. Leszek Kowalski 1960 - K12473 (wygasła)
597. Kamila Kowalska 1981 Szczecin K13915 (ważna do 31.12.2024)
598. Barbara Kowalska 1969 - K11731 (wygasła)
599. Karina Kowalska 1998 - -
600. Maciej Kowalik 1988 CT Arena Hawel Academy Poznań K0979 (wygasła)
601. Robert Kowalczyk 1975 UKS Kometa Sianów K 032 (ważna do 31.12.2024)
602. Monika Kowalczyk 1986 Suchedniów K 067 (wygasła)
603. Wojciech Kowalczyk 1972 UKS Kometa Sianów K7883 (wygasła)
604. Krzysztof Kowalczyk 1988 UKS Kometa Sianów K1252 (wygasła)
605. Wojciech Kowalczyk 1975 - -
606. Robert Kotas 1964 Blachownia -
607. Tomasz Kość 1970 Opole K10593 (wygasła)
608. Adam Kosz 1979 KS Badminton Płock K0806 (ważna do 31.12.2024)
609. Karolina Kosińska 1984 Olsztyn K0697 (ważna do 31.12.2024)
610. Dominika Koryluk 1995 Sulęcin -
611. Emilia Korpus 1993 AZSUM Łódź K2325 (wygasła)
612. Agata Kornacka 1983 Suchedniów K 064 (ważna do 31.12.2024)
613. Beata Korkuś 1989 KS Chojnik Jelenia Góra K2466 (wygasła)
614. Danuta Korbel 1973 MKS Dwójka Blachownia K2553 (ważna do 31.12.2024)
615. Paweł Korbel 1972 Blachownia -
616. Jarosław Kopyt 1968 - -
617. Marek Kopyt 1970 Konstancin K7891 (ważna do 31.12.2024)
618. Maria Kopyt 1996 MKS Ząbki K3151 (wygasła)
619. Korneliusz Koptoń 1968 Katowice K4776 (wygasła)
620. Krzysztof Kopka 1975 UKS Korona Pabianice K10424 (wygasła)
621. Aleksandra Kopeć-Polonis 1989 Szczecin K13914 (ważna do 31.12.2024)
622. Aleksandra Kopeć 1989 Szczecin -
623. Michał Kopania 1973 Warszawa K8282 (wygasła)
624. Adam Konkol 1974 Żelistrzewo -
625. Elżbieta Konewko 1976 Poznań K12205 (wygasła)
626. Michał Komiencz 1977 Koszalin -
627. Łukasz Komar 1988 KS AMW Badminton School Gdynia K0497 (ważna do 31.12.2024)
628. Marcin Kołodziejek 1991 Warszawa K2392 (wygasła)
629. Andrzej Kołodyński 1969 AZSAGH Kraków K1464 (ważna do 31.12.2024)
630. Joanna Kołdys 1974 Strumień K11317 (wygasła)
631. Magdalena Kołaczkowska 1980 KS AMW Badminton School Gdynia K11910 (wygasła)
632. Sławomir Kolo 1952 Żyrardów -
633. Andrzej Kolman 1979 Olsztyn -
634. Piotr Koleda 1972 Sulęcin -
635. Thomas Kohler 1983 - -
636. Anna Kocimska 1978 TKKF Uklejna Myślenice K0600 (ważna do 31.12.2024)
637. Magdalena Koba 1971 KS Masovia Płock K1849 (ważna do 31.12.2024)
638. Danuta Klofik 1956 Szczecin -
639. Tetiana Klimovych 1976 - -
640. Karolina Kinczel 1989 Wałcz -
641. Maciej Kiesler 1983 AZSUŚ Katowice K8514 (wygasła)
642. Michał Kępczyński 1969 Ostrowiec Świętokrzyski -
643. Anna Kępczyńska 1970 Ostrowiec Świętokrzyski -
644. Wojciech Kaźmierowski 1971 Warszawa K6242 (wygasła)
645. Anna Kaźmierkowska 1964 Łódź K5303 (wygasła)
646. Lars Rusz Kaysen 1986 - -
647. Rafał Kasprów 1981 Sportowa Politechnika Gdańsk K0184 (wygasła)
648. Piotr Kasperkowiak 1989 Borek Wielkopolski -
649. Jan Kasperkiewicz 1963 - K13083 (wygasła)
650. Jolanta Karska 1971 Łódź -
651. Kevin Karl 1986 - -
652. Jacek Karaś 1986 Warszawa K13110 (wygasła)
653. Dariusz Kapinos 1968 - -
654. Piotr Kapica 1985 - -
655. Andrzej Kaniewski 1950 Bydgoszcz -
656. Maciej Kanert 1974 Poznań K10093 (wygasła)
657. Marek Kanecki 1969 Świdnica -
658. Przemysław Kamiński 1965 - -
659. Anna Kałęcka 1986 - -
660. Wojciech Kałamaga 1971 Tarnowskie Góry K8726 (wygasła)
661. Marcin Kalinowski 1973 Szczecin -
662. Andrzej Kaftański 1955 UKS Hubal Białystok K1442 (wygasła)
663. Zbigniew Kaczyński 1953 Szczecin -
664. Przemysław Kaczmarek 1980 Wrocław K12084 (wygasła)
665. Jan Kaczanowski 1949 Szczecin -
666. Zbigniew Kacprzak 1972 Badminton Lider Wieliczka K11290 (wygasła)
667. Paweł Kacprzak 1977 - -
668. Maksym Kachan 1987 - -
669. Małgorzata Kabarowska 1965 LUKS Victoria Domecko K6578 (ważna do 31.12.2024)
670. Mirosław Kabaciński 1959 Kołobrzeg -
671. Piotr Junko 1979 Rakiety Olsztyn J13086 (ważna do 31.12.2024)
672. Marek Józwik 1970 Poznań -
673. Agata John 1993 PTS Puszczykowo J3081 (wygasła)
674. Akil Jith 1981 - -
675. Tomasz Jędrzejczyk 1980 Rudniki -
676. Marcjanna Jędrych 1995 - J13922 (ważna do 31.12.2024)
677. Karolina Jelińska 1993 WWL Badminton Club J3226 (ważna do 31.12.2024)
678. Magdalena Jaworek 1987 Rakiety Olsztyn J0969 (ważna do 31.12.2024)
679. Rafał Jaskólski 1984 LUKS Victoria Domecko J0403 (wygasła)
680. Barbara Jaskólska 1971 STB Energia Lubliniec J4950 (ważna do 31.12.2024)
681. Jędrzej Jaskowski 1984 Szczecin -
682. Dawid Jasiński 1975 - -
683. Kinga Jaruga 1974 UKS PowerBad Luboń J11600 (wygasła)
684. Arkadiusz Janz 1992 - -
685. Dawid Janus 1974 CT Arena Hawel Academy Poznań J8280 (ważna do 31.12.2025)
686. Paweł Januchowski 1972 Gniezno J5174 (ważna do 31.12.2024)
687. Grzegorz Jankowski 1972 UKS PowerBad Gniezno J11205 (wygasła)
688. Dariusz Janik 1986 MKS Spartakus Niepołomice J1567 (ważna do 31.12.2024)
689. Damian Janiaczyk 1986 Wrocław J7386 (ważna do 31.12.2024)
690. Piotr Janeczek 1976 Choszczno -
691. Jakub Janaszek 1983 PTS Puszczykowo J0134 (ważna do 31.12.2024)
692. Przemysław Janaszek 1980 PTS Puszczykowo J11292 (ważna do 31.12.2024)
693. Krzysztof Jakubowski 1952 Szczecin -
694. Ireneusz Jaki 1963 Opole -
695. Terje Jacobsen 1970 - -
696. Emilia Jackowska 1973 Kalisz J12257 (wygasła)
697. Michał Iwan 1973 Otomin -
698. Agata Iskra 1997 UKS Unia Bieruń I4204 (ważna do 31.12.2024)
699. Vlas Isaienko 1983 WWL Badminton Club I13139 (wygasła)
700. Natalia Igronova 1983 - -
701. Zofia Ignatowicz 1979 - I12016 (wygasła)
702. Marek Idzikowski 1956 Warszawa I2500 (ważna do 31.12.2026)
703. Piotr Humski 1974 UKS PowerBad Gniezno H11371 (wygasła)
704. Jurate Huck 1966 - -
705. Karthik Hosapete Seshadri 1986 - -
706. Marek Hoppe 1976 Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona H5921 (ważna do 31.12.2024)
707. Steffen Hoppe 1967 - -
708. Mark Hollebone 1968 - -
709. Sławomir Hetmański 1977 LUKS Victoria Domecko H5004 (ważna do 31.12.2024)
710. Justyna Herman 1977 ULKS Lotka gm. Olsztyn H0101 (ważna do 31.12.2024)
711. Anders Hedin 1972 - -
712. Rafał Hawel 1984 CT Arena Hawel Academy Poznań H0147 (wygasła)
713. Mariola Hawel 1988 CT Arena Hawel Academy Poznań H0976 (wygasła)
714. Mario Hausmann 1963 - -
715. Arkadiusz Harbacewicz 1968 Syców H7863 (ważna do 31.12.2024)
716. Luba Hanzusova 1961 - -
717. Paweł Hałubek 1969 CAB Akademia Częstochowa H4903 (wygasła)
718. Sebastian Hałajda 1976 Łęgi -
719. Dariusz Habrych 1962 - -
720. Adam Gzyra 1950 - G10127 (ważna do 31.12.2025)
721. Czesław Gwiazda 1942 Żyrardów G1774 (ważna do 31.12.2024)
722. Dominika Guzik-Płuchowska 1979 AZSAGH Kraków G0114 (ważna do 30.06.2024)
723. Magnus Gustafsson 1967 - -
724. Anetta Guse 1971 UKS Kometa Sianów G8718 (ważna do 31.12.2024)
725. Mateusz Guratowski 1992 Tarnów -
726. Robert Gumuliński 1971 Choszczno -
727. Marcin Grzywacz 1978 Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona G5920 (ważna do 31.12.2024)
728. Marcin Grzywacz 1974 Wałcz -
729. Justyna Grzybek 1974 Zielona Góra G8263 (ważna do 10.06.2024)
730. Zbigniew Grzęda 1956 KS Badminton Gdańsk G7305 (wygasła)
731. Przemysław Grzeszkowiak 1945 MKS Garwolin G2278 (ważna do 31.12.2025)
732. Adam Grzesiak 1973 Babimost G0263 (ważna do 31.12.2024)
733. Dorota Grzejdak 1967 UKS Kometa Sianów G0113 (wygasła)
734. Artur Grzegorczyk 1978 Olsztyn -
735. Andrzej Grzechnik 1967 Gdynia G4515 (ważna do 31.12.2024)
736. Urszula Grządzielska-Zblewska 1977 KS AMW Badminton School Gdynia G6926 (wygasła)
737. Markus Grutschnig 1977 Austria -
738. Marcin Gruszczyński 1973 Psary G5908 (wygasła)
739. Agnieszka Gruszczyńska 1973 Psary G11597 (wygasła)
740. Lech Grochowina 1949 Bydgoszcz -
741. Anna Grigoriadu 1978 Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona G7377 (ważna do 31.12.2024)
742. Beata Graś 1969 - -
743. Mariusz Graś 1968 - -
744. Anna Grams-Szalacha 1980 ABRM Warszawa G9362 (wygasła)
745. Maciej Grams 1976 Gorzów Wielkopolski -
746. Adam Grala 1973 Ruciane-Nida G4097 (wygasła)
747. Ryszard Gracjasz 1951 Szczecin -
748. Paweł Grabowski 1984 - G9099 (wygasła)
749. Bartłomiej Grabowski 1980 Otwock G9094 (ważna do 31.12.2024)
750. Krzysztof Grabek 1973 Wrocław G5511 (ważna do 31.12.2024)
751. Jarosław Górski 1973 Gorlice G8272 (wygasła)
752. Bartłomiej Goździk 1974 - -
753. Krzysztof Gontarski 1971 Warszawa G1337 (ważna do 31.12.2024)
754. Radosław Gomuła 1988 Międzyrzecz -
755. Grzegorz Gołębiowski 1955 MKS Orlicz Suchedniów G1485 (ważna do 31.12.2024)
756. Dorota Gołębiewska 1976 ABRM Warszawa G9351 (wygasła)
757. Roman Gołda 1962 Koszalin -
758. Robert Gołąbek 1971 Szczecin -
759. Zbigniew Goldwasser 1966 UKS 2 Sobótka G3382 (ważna do 31.12.2024)
760. Emilia Goldwasser 1990 UKS 2 Sobótka G1054 (ważna do 31.12.2024)
761. Ewa Golańska 1960 Gdynia G3068 (ważna do 30.06.2024)
762. Przemysław Głodek 1977 Wrocław -
763. Tomasz Gliński 1963 Szczecin -
764. Krzysztof Glijer 1992 MKS Orlicz Suchedniów G2180 (ważna do 31.12.2024)
765. Simon Gilhooly 1968 - -
766. Tomasz Gil 1974 Bilcza -
767. Tomasz Giętkowski 1977 Szczecin -
768. Aleksandra Gierat 1995 - -
769. Adam Gębala 1979 Żyrardów G7882 (wygasła)
770. Grzegorz Gąsior 1982 Koszalin -
771. Paweł Gądek 1991 Tarnów -
772. Dorota Gawrońska-Popa 1967 Dobroń G5759 (wygasła)
773. Ireneusz Gaworek 1968 Wałcz -
774. Konrad Gaworek 1992 Wałcz -
775. Bernhard Gaudian 1953 - -
776. Srikant Gattu 1982 Gdańsk -
777. Paweł Gasz 1942 UKS Unia Bieruń G0524 (ważna do 31.12.2025)
778. Andrzej Gasz 1982 UKS Unia Bieruń G2704 (ważna do 31.12.2025)
779. Jacek Gasparewicz 1978 PKS Mazury Ostróda G8588 (wygasła)
780. Katarzyna Garbacka 1980 UKSB Milenium Warszawa G 06 (wygasła)
781. Paweł Gansiniec 1976 Bytom G8923 (wygasła)
782. Paulina Gałęziowska-Turek 1994 Badminton ZWA Wałcz G13885 (ważna do 31.12.2024)
783. Marek Gałczyński 1969 Suchedniów G0209 (ważna do 31.12.2024)
784. Maciej Gałangowski 1973 - -
785. Karolina Gajos 1994 MKS Spartakus Niepołomice G2737 (ważna do 31.12.2024)
786. Andrzej Gajewski 1982 Rakiety Olsztyn G0612 (wygasła)
787. Elżbieta Fularczyk 1966 Gdynia F4535 (ważna do 31.12.2024)
788. Maurizio Fuda 1957 - -
789. Adam Froś 1982 Wrocław F12498 (ważna do 31.12.2024)
790. Tommy Franzen 1976 - -
791. Sara Foster 1967 - -
792. Łukasz Fischer 1975 UKS PowerBad Gniezno F6037 (ważna do 31.12.2024)
793. Jakub Firlus 1979 UKS Unia Bieruń F4827 (wygasła)
794. Sebastian Firlej 1990 - -
795. Jacek Filipiak 1993 - F11293 (wygasła)
796. Ireneusz Figurski 1966 Szczecin -
797. Joanna Fidos 1989 Suchedniów F1370 (ważna do 31.12.2024)
798. Tomasz Fidos 1984 Suchedniów -
799. Erik Ferenius 1967 - -
800. Mariusz Federowicz 1974 - -
801. Robert Ehrlich 1983 - -
802. Jorg Eger 1960 - -
803. Adriana Dzido 1988 UKS Olimpionik Lipiany D10049 (wygasła)
804. Paweł Działo 1985 UKS Unia Bieruń D1307 (wygasła)
805. Mateusz Dynak 1990 KS AMW Badminton School Gdynia D1636 (ważna do 31.12.2024)
806. Mariusz Dynak 1970 Bydgoszcz -
807. Dorota Dykiert 1967 UKS Olimpionik Lipiany D9956 (wygasła)
808. Krzysztof Duszczyk 1988 GSB Smecz Góra D1244 (ważna do 31.12.2024)
809. Gustaw Dudka 1974 Szczecin D7865 (wygasła)
810. Andrzej Dudek 1973 - -
811. Łukasz Drożdż 1988 Zielona Góra D13912 (ważna do 31.12.2024)
812. Wojciech Drozdowski 1989 Szczecin -
813. Bartosz Drozdowicz 1974 Olsztyn D6213 (wygasła)
814. Arkadiusz Drewniak 1964 Warszawa D12070 (wygasła)
815. Ryszard Drążkowski 1957 Bydgoszcz D3423 (wygasła)
816. Robert Drapała 1974 Wrocław -
817. Krister Drake 1969 - -
818. Piotr Drabik 1976 - -
819. Marta Downarowicz 1981 Trzebinia -
820. Zbigniew Dorna 1963 Bydgoszcz D1081 (ważna do 31.12.2028)
821. Tomasz Domagalski 1969 - -
822. Jerzy Dołhan 1964 SKB Suwałki D 026 (wygasła)
823. Zbigniew Dolata 1965 Gniezno D5509 (wygasła)
824. Robert Dolata 1972 Siechnice -
825. Jiri Dohnal 1963 - -
826. Dawid Dobrzyński 1992 - -
827. Katarzyna Dobrucka 1970 Wrocław D13093 (ważna do 31.12.2024)
828. Adam Dobrowolski 1966 Wrocław -
829. Mateusz Dobroński 1987 PKS Mazury Ostróda D0749 (wygasła)
830. Edyta Dobies-Szkamruk 1976 Olsztyn -
831. Canan Dmello 1986 - -
832. Wojciech Derela 1971 KS Wolant Jaworzno D10679 (wygasła)
833. Damian Derc 1976 Żelistrzewo -
834. Arkadiusz Decka 1974 Sulęcin -
835. Mateusz Dec 1988 PTS Puszczykowo D11222 (wygasła)
836. Witalij Darmin 1987 - -
837. Marcin Danowski 1974 PKS Mazury Ostróda D4707 (wygasła)
838. Dorota Danielak 1974 KKS Ruch Piotrków Tryb. D0642 (ważna do 31.12.2024)
839. Damian Damaszk 1989 Żelistrzewo D11982 (wygasła)
840. Andrzej Dadas 1969 MKS Garwolin D2547 (ważna do 31.12.2025)
841. Tymoteusz Czysz 1987 UKS Plesbad Pszczyna C1892 (ważna do 31.08.2024)
842. Tomasz Czubek 1970 - -
843. Milena Czerniawko 1985 - C11335 (wygasła)
844. Jacek Czeremużyński 1968 Konstancin C8739 (ważna do 31.12.2024)
845. Janusz Czarnogłowski 1966 Józefów -
846. Beata Czarniewska 1971 UKS Olimpionik Lipiany C9950 (wygasła)
847. Tomasz Czapski 1978 Zielona Góra C13897 (ważna do 31.12.2024)
848. Radosław Czapka 1976 KS AMW Badminton School Gdynia C8714 (ważna do 31.12.2024)
849. Krzysztof Czajka 1970 Gdynia -
850. Magdalena Czajka 1973 Gdynia -
851. Filip Czaja 1986 UKS Kiko Zamość C0358 (wygasła)
852. Marcin Cyranowski 1976 KS AMW Badminton School Gdynia C8716 (ważna do 31.12.2024)
853. Anna Cynk 1973 - -
854. Dominika Cygan 1983 AZSUM Łódź C 031 (ważna do 31.12.2024)
855. Paweł Ciuła 1977 Koszalin -
856. Marta Ciszewska 1978 UKS Olimpionik Lipiany C9968 (wygasła)
857. Zenon Cisek 1975 Rokietnica -
858. Michał Ciołek 1970 Gdynia C7881 (wygasła)
859. Adam Cimosz 1973 KS Chojnik Jelenia Góra C0181 (wygasła)
860. Artur Ciesielski 1989 Wrocław C2527 (wygasła)
861. Magdalena Cierniak 1972 Konin C13097 (wygasła)
862. Krystyna Cielecka 1953 Olsztyn C2812 (ważna do 30.06.2024)
863. Bolesław Cichocki 1955 Warszawa C1463 (wygasła)
864. Marcin Chyła 1984 Koszalin -
865. Piotr Chrzęszczyk 1972 UKS Plesbad Pszczyna C4780 (ważna do 31.12.2024)
866. Patryk Chrzan 1983 Świdnica C13101 (wygasła)
867. Nicos Christodoulides 1983 - -
868. Alina Chojniak 1972 UKS PowerBad Gniezno C11209 (wygasła)
869. Łukasz Chojnacki 1975 KS Badminton Kobierzyce C5859 (wygasła)
870. Jolanta Chodkowska 1992 Warszawa C6150 (wygasła)
871. Tomasz Chmura 1977 Jaworzno -
872. Krzysztof Chmielewski 1954 Olsztyn C2556 (wygasła)
873. Marek Chmielewski 1973 - -
874. Michał Chmielarczyk 1976 TKKF Uklejna Myślenice C7854 (wygasła)
875. Katarzyna Charzyńska 1978 UKS PowerBad Gniezno C11189 (ważna do 31.12.2024)
876. Tomasz Charkiewicz 1964 Gorzów Wielkopolski C0262 (wygasła)
877. Mirosław Chabowski 1978 Gdynia C6925 (wygasła)
878. Piotr Ceranek 1962 Poznań -
879. Jakub Celebucki 1981 Babimost C13913 (ważna do 31.12.2024)
880. Maciej Bysikiewicz 1960 Bydgoszcz B3103 (ważna do 31.12.2024)
881. Agnieszka Bylicka 1974 - -
882. Olha Buvaieva 1985 - -
883. Grzegorz Bukowski 1984 UKS PowerBad Gniezno B11207 (wygasła)
884. Wiesław Bukowski 1959 Wrocław B13903 (ważna do 31.12.2024)
885. Marek Bujnowski 1986 UKS Unia Bieruń B8537 (wygasła)
886. Mariusz Bujak 1991 MLKS Solec Kuj. B2107 (wygasła)
887. Łukasz Bugno 1981 Lubliniec -
888. Piotr Budnicki 1968 Włocławek B13920 (ważna do 31.12.2024)
889. Ula Budnicka 1970 Włocławek -
890. Przemysław Buda 1971 UKS Plesbad Pszczyna B2140 (ważna do 31.12.2024)
891. Krzysztof Buć 1972 - -
892. Stefan Buczynski 1948 Gdańsk -
893. Maria Brzeźnicka 1959 MKS Garwolin B 047 (ważna do 31.12.2025)
894. Karol Bryczkiewicz 1991 KS Nadarzyn B2472 (wygasła)
895. Piotr Brusiło 1982 - -
896. Łukasz Brudek 1975 UKS Plesbad Pszczyna B8278 (ważna do 31.12.2024)
897. Agnieszka Brojek 1967 MKS Garwolin B4668 (ważna do 31.12.2025)
898. Robert Brojek 1975 GSB Smecz Góra B9685 (ważna do 31.12.2024)
899. Ewelina Bracha 1973 Warszawa B3642 (wygasła)
900. Wojciech Borzęcki 1947 STB Energia Lubliniec B5005 (ważna do 31.12.2024)
901. Wojciech Borzęcki 1971 Tarnowskie Góry -
902. Leszek Borys 1966 Choszczno B1783 (wygasła)
903. Robert Borszcz 1974 Zabrze B8922 (wygasła)
904. Piotr Borowiec 1965 Sycewice B7868 (wygasła)
905. Michał Bordun 1982 Biały Bór -
906. Piotr Bondaruk 1976 Gdańsk B0108 (ważna do 31.12.2024)
907. Michael Bolter 1955 - -
908. Margit Bolter 1953 - -
909. Mathias Bohmsdorf 1962 - -
910. Wojciech Bogołębski 1956 Bobrowiec B10387 (ważna do 31.12.2024)
911. Rafał Bogdański 1965 Piaseczno B0188 (wygasła)
912. Marek Bogadan 1972 Sianów -
913. Wojciech Boberek 1956 - -
914. Daniel Błach 1977 Blachownia -
915. Andrzej Bittner 1956 Warszawa B5288 (wygasła)
916. Sebastian Biskup 1992 Suchedniów -
917. Andrzej Biskup 1966 Suchedniów -
918. Marek Biernat 1964 - B5481 (wygasła)
919. Monika Bieńkowska 1978 KS Masovia Płock B0406 (wygasła)
920. Janusz Bieńko 1982 - B13121 (wygasła)
921. Andrzej Bieniek 1959 Wrocław B6948 (wygasła)
922. Aleksandra Bielska 1991 Warszawa B5555 (ważna do 31.12.2024)
923. Kateryna Bieliaieva 1992 - B8479 (wygasła)
924. Karolina Bielas-Piasecka 1983 UKSMTB Smecz Konin B1074 (ważna do 31.12.2024)
925. Robert Bieganowski 1968 Żyrardów B1495 (ważna do 31.12.2024)
926. Beata Białek 1985 KS Wolant Jaworzno B3419 (wygasła)
927. Aleksandra Białek 1996 KS Badminton Kobierzyce B3862 (wygasła)
928. Anna Białasiewicz 1970 Warszawa B2558 (wygasła)
929. Rohan Bhawsar 1993 - -
930. Yanik Bhageerutty 1976 - -
931. Dariusz Bezler 1969 Wałcz -
932. Joanna Bernadzka 1982 Kraków -
933. Lennart Bergquist 1960 - -
934. Dawid Berger 1977 Nowe Miasto nad Wartą -
935. Andreas Benz 1958 - -
936. Grażyna Bełus 1953 Kielce B1447 (ważna do 31.12.2024)
937. Aleksandra Bąk 1986 ŚKBad Harcownik Warszawa B9467 (wygasła)
938. Roland Bauer 1974 - -
939. Zbigniew Bartosz 1960 Bydgoszcz B2285 (wygasła)
940. Tomasz Bartosz 1968 Bydgoszcz B6940 (wygasła)
941. Marcin Bartkowiak 1974 Żelistrzewo -
942. Arkadiusz Bartczak 1969 Ośno Lubuskie -
943. Piotr Bargielski 1979 - B9947 (wygasła)
944. Rafał Barański 1971 LUKS Victoria Domecko B10767 (wygasła)
945. Jolanta Banasiak 1988 Olsztyn -
946. Adam Bałakier 1962 Białystok -
947. Waldemar Balmas 1967 Koszalin -
948. Yuliya Balandina 1987 - -
949. Hero Bain 1990 - -
950. Ryszard Bachus 1980 LKS Technik Głubczyce B0167 (ważna do 31.12.2024)
951. Tomasz Bachul 1965 Szczecin -
952. Jane Ashfold 1968 - -
953. Panagiotis Arsenis 1965 - -
954. Robert Arciszewski 1958 - -
955. Andrzej Antosiewicz 1947 Warszawa A1439 (ważna do 31.12.2025)
956. Jan-Erik Antonsson 1961 - -
957. Aleksandra Ankudowicz 1979 UKS Korona Pabianice A10201 (wygasła)
958. Viktor Andrusenko 1957 - -
959. Paweł Andersohn 1976 Bydgoszcz -
960. Przemysław Aleksandrowicz 1978 AZSWAT Warszawa A5420 (wygasła)
961. Robert Aleksandrowicz 1981 SKB Badminton4all Sulęcin A0317 (wygasła)
962. Bogumiła Aleksandrowicz 1979 Sulęcin -
963. Inguna Aldina 1969 - -
964. Piotr Agaciński 1951 Poznań A3414 (wygasła)
965. Walter Aepler 1953 - -
966. Mirosław Adamczyk 1962 Bydgoszcz A 018 (ważna do 31.12.2024)
967. Tomasz Adamczyk 1973 Lubin -
968. Charlotte Klungseth Aase 1978 - -