Aktualności

MEMORIAŁ PAWŁA GASZA

03.04.2013 Piotr Łuszkiewicz

Memoriał Pawła Gasza zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 06.04.2013r. w Ośrodku Sportowym Szopienice przy ul. 11 Listopada 16 w Katowicach. Turniej rozgrywany jest po raz trzeci dla uczczenia pamięci Pawła Gasza Juniora (fot.), który zmarł nagle podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w Kobylnicy w roku 2010.
Prosimy o uważne sprawdzenie listy zgłoszonych, ponieważ z powodu awarii komputera część zgłoszeń mogła nie dotrzeć do sędziego głównego. Aktualizacja listy 05.04.2013 godz.21:20. Zobacz losowanie oraz wyniki.

PIERWSZY TURNIEJ W PIOTRKOWIE

16.03.2013 Piotr Łuszkiewicz

W dniach 23-24.03.2013r. rozegrany zostanie w Piotrkowie Trybunalskim I Krajowy Turniej Seniorów pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Turniej odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Sienkiewicza 10/12), na pięciu kortach. Przypominamy, że zgłoszenia do turnieju można wysyłać do 20 marca 2013 roku na adres e-mail: [email protected] Szczegółowe informacje dostępne są w komunikacie organizacyjnym oraz na stronie klubu KKS Ruch Piotrków Trybunalski. Zobacz aktualną listę zgłoszonych, wyniki oraz galerię zdjęć Krysi Cieleckiej.

WORLD SENIOR CHAMPIONSHIPS

14.03.2013 Piotr Łuszkiewicz

Na prośbę zawodników podajemy wstępne informacje o Mistrzostwach Świata Seniorów, które odbędą się w dniach 9-14 września 2013r. w Ankarze, Turcja. Mistrzostwa będą rozgrywane w kategoriach wiekowych od 35+ do 70+. Reprezentacja Polski może liczyć maksymalnie po cztery osoby w grach pojedynczych oraz po osiem osób w grach podwójnych w każdej kategorii wiekowej. Zgłoszenia do mistrzostw będą przyjmowane po rozegraniu Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów.
Więcej informacji znajduje się w zaproszeniu organizatora.

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW

09.03.2013 Piotr Łuszkiewicz

Informujemy, że zgodnie z rekomendacją Rady Seniorów Zarząd PZBad podjął decyzję o zorganizowaniu 34. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie w Solcu Kujawskim. Mistrzostwa odbędą się w dniach 08-09 czerwca 2013r.
Zobacz stronę organizatora MLKS Solec Kujawski.

REKORD FREKWENCJI W SUCHEDNIOWIE

07.03.2013 Piotr Łuszkiewicz

Turniej w Suchedniowie zgromadził rekordową liczbę 125 zawodników z Rosji, Czech oraz Polski. Na siedmiu boiskach rozegrano 201 meczów, które udało się przeprowadzić w ciągu jednego dnia, co jest niewątpliwą zasługą sędziego głównego Stefana Pawlukiewicza. Zmagania zawodników zostały uwiecznione w obszernych galeriach zdjęć Petra Komarovsky oraz Krystyny Cieleckiej. Szczegółowe wyniki można obejrzeć tutaj.

YONEX OPEN FOREVER YOUNG

24.02.2013 Piotr Łuszkiewicz

W dniach 02-03.03.2013r. zostanie rozegrany w Suchedniowie XIV Krajowy Turniej Seniorów - YONEX OPEN FOREVER YOUNG. Przypominamy, że zgłoszenia do turnieju można wysyłać na adres e-mail: [email protected] tylko do wtorku 26 lutego 2013.
Szczegółowe informacje dostępne są w komunikacie organizacyjnym.

Zapraszamy do obejrzenia listy zgłoszonych, wyników oraz galerii zdjęć.

NETTO CUP PO RAZ PIĘTNASTY

01.02.2013 Piotr Łuszkiewicz

Koleżanki i Koledzy Badmintoniści, Przed nami piętnaste urodziny jednego z największych polskich turniejów badmintonowych NETTO CUP, która wraca do swojego zimowego terminu. W tym roku do Szczecina zapraszamy w dniach 16-17 luty i jak zawsze gościć nas będzie hala Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Ze względu na duże zainteresowanie tegorocznymi zawodami część spotkań odbędzie się także w nowoczesnym ośrodku Bene Sport Centrum, gdzie rozegrane zostaną niedzielne turnieje dla dzieci i młodzieży. Od kilku lat liczba uczestników tych dwudniowych, badmintonowych zmagań przekracza liczbę 200 osób. Mamy nadzieję, że nie zawiedziecie i w nasze piętnaste urodziny pobijemy kolejny rekord frekwencji. Jak zawsze chcemy Wasz trud przyjazdu i sportowych zmagań wynagrodzić atrakcyjnymi nagrodami, dobrą organizacją i przyjazną atmosferą. Zagramy znowu na dziewięciu boiskach, co pozwoli naszym super organizatorkom/ sędzinom/ opiekunkom/dobrym duszkom turnieju - Kasi i Sabinie, jak zawsze sprawnie poprowadzić Was przez rozgrywki. W tym roku, odpowiadając na Wasze postulaty, organizujemy Players Party z prawdziwego zdarzenia. Z kolacją, trunkami i mamy nadzieję „dzikimi” tańcami. Bene Sport Cafe w sobotni wieczór czeka na Was z pyszną kolacją, DJ-em i atrakcjami. W poprzednich latach wiele pochwał, zbierał hotel turniejowy - Hotel Focus Szczecin. W tym roku zarządzający hotelem po raz kolejny przyjęli zaproszenie do współorganizacji NETTO CUP 2013 i już dzisiaj przygotowują się na Wasz przyjazd. Zapraszamy więc serdecznie do udziału w "NETTO CUP". Już teraz zarezerwujcie sobie czas w połowie lutego.

Z badmintonowymi pozdrowieniami
Krzysztof Bobala, Bogdan Mieżyński

Zobacz aktualną listę zgłoszonych, losowanie,kolejność gier oraz wyniki.

Szczegółowa relacja z turnieju oraz galeria zdjęć znajdują się na stronie facebook.com/NettoCup.

Więcej informacji w komunikacie oganizacyjnym oraz na stronie organizatora.

BAYJONN CUP

17.01.2013 Piotr Łuszkiewicz

W dniach 25-26 stycznia na hali 100-lecia w Sopocie odbędzie się pierwszy Ogólnopolski Turniej Badmintona Seniorów BAYJONN CUP. Organizatorzy zapewniają, że będzie to turniej wyjątkowy pod wieloma względami. Pierwsza czwórka w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzyma medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe od sponsorów. Medale zostały zaprojektowane przez Bogusława Mirowskiego, projektanta wielu prestiżowych nagród w kraju. Główną nagrodą w kategorii 0 kobiet i mężczyzn jest voucher na dwudniowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Bayjonn wraz z upominkiem od hotelu oraz uroczysta kolacja w hotelowej restauracji Thai - Thai (wartość nagrody 1500 zł), do wykorzystania w roku 2013. Łączna pula nagród ma wynieść 20 tys. zł. Po turnieju zaplanowano wieczorek integracyjny połączony z balem karnawałowym w Dworku Admirał w Sopocie. Przypominamy, że zgłoszenia zarówno do gier pojedynczych jak i podwójnych są przyjmowane do dnia 23.01.2013r. Więcej informacji o turnieju można znaleźć w komunikacie organizacyjnym, programie ramowym oraz na stronie turnieju: http://bayjonncup.pl/.

Zobacz aktualną listę zgłoszonych, losowanie oraz wyniki.