Aktualności

MISTRZOSTWA EUROPY - ZADAR 2020

23.06.2020 Piotr Łuszkiewicz

Informujemy wszystkich zawodników zainteresowanych wyjazdem na Mistrzostwa Europy Seniorów do Chorwacji, że zgłoszenia do gry należy wysyłać do Roberta Bieganowskiego do dnia 19.07.2020 na adres: [email protected] W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, rodzaje gier, partnerów do gier podwójnych oraz pełną datę urodzenia. Ponadto do udziału w mistrzostwach wymagane jest posiadanie numeru BWF. Wniosek o nadanie takiego numeru można pobrać ze strony PZBad w zakładce „wnioski” i po wypełnieniu przesłać na adres: [email protected] Należy pamiętać, że organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania turnieju w przypadku nasilenia się epidemii koronawirusa. Zaleca się, aby wszyscy uczestnicy zarezerwowali bilety lotnicze i pokoje hotelowe z ubezpieczeniem na wypadek rezygnacji.

SMUTNE ZAKOŃCZENIE SEZONU

17.04.2020 Piotr Łuszkiewicz

W związku z epidemią koronawirusa informujemy oficjalnie, że wszystkie turnieje seniorów do końca sezonu są odwołane, a sprawa ewentualnego przesunięcia Mistrzostw Polski na jesień będzie analizowana w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej oraz możliwości organizacyjnych. Będziemy razem z Wami poszukiwali najlepszych rozwiązań, ale na dzień dzisiejszy jest jeszcze za wcześnie, aby można było rozważać konkretne scenariusze początku przyszłego sezonu.
Życzymy wszystkim dużo zdrowia i szybkiego powrotu na badmintonowe korty.
Rada Seniorów

MEMORIAŁ PAWŁA GASZA ODWOŁANY

13.03.2020 Piotr Łuszkiewicz

W związku z epidemią koronawirusa X Memoriał Pawła Gasza został odwołany. O kolejnych turniejach będziemy informowali na bieżąco.

XXI Yonex Open Forever Young-Komunikat

02.03.2020 Piotr Łuszkiewicz

W związku z licznymi zapytaniami organizatorzy XXI Yonex Open Forever Young informują, iż dopuszczony jest wariant uczestnictwa kobiet w trzech grach.
Stanisław Wikło

41. Mistrzostwa Polski Seniorów - zmiana lokalizacji

09.02.2020 Piotr Łuszkiewicz

Badmintonowych seniorów, którzy przygotowują się do występu w tegorocznych Mistrzostwach Polski informujemy, że zmieniło się miejsce rozgrywania zawodów!!
W związku z przedłużającym się remontem Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w Jaworznie, organizatorzy mistrzostw - Klub Sportowy WOLANT, postanowili z wyprzedzeniem zmienić bazę imprezy, by każdy zawodnik miał czas na zorganizowanie własnej logistyki i zakwaterowania podczas czerwcowych zawodów. Nowym i ostatecznym miejscem rozgrywania 41. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów będzie Ośrodek Sportowy Szopienice, przy ul. 11 Listopada w Katowicach.
Jednocześnie informujemy, że wieczorek integracyjny w dniu 06.06.2020r odbędzie się w lokalu Eurohotel Katowice ul. Zofii Nałkowskiej 10, tel. (32) 255-46-82, kom. 500-293-190 Więcej informacji oraz zapisy na wieczorek integracyjny będą przyjmowane od dnia 04 do 24 maja 2020r. pod wskazanym adresem w komunikacie zawodów.
Przy rezerwacji pokoi w w/w hotelu z hasłem „ Mistrzostwa Polski” dla uczestników będzie udzielony rabat. Ilość miejsc noclegowych w hotelu ograniczona.
Dariusz Opatrzyk

GDYNIA ZAPRASZA!

02.02.2020 Piotr Łuszkiewicz

Organizatorzy turnieju w Gdyni zapraszają na Young Gdynia Cup 2020. Jakość turnieju gwarantowana , a dodatkowo wiele atrakcji: pakiet startowy dla każdego uczestnika, upominki od firmy Ocenic, Young, piękne medale, bardzo dobre warunki do gry, bliskość morza, pokazowe jazdy autami Mustang, które sprawiają, że nie może Was tu zabraknąć.
Więcej informacji o wydarzeniu na fun page facebook ,,Young Polska".

TURNIEJ W OLSZTYNIE ZOSTANIE ROZEGRANY W NIEDZIELĘ

27.10.2019 Piotr Łuszkiewicz

Zapraszam na Grand Prix Olsztyna - mała uwaga! Termin turnieju to NIEDZIELA 10/11/2019 (długi weekend)
Zapraszam serdecznie
Andrzej Gajewski

PRACE DROGOWE WE WROCŁAWIU

17.10.2019 Piotr Łuszkiewicz

Ważna informacja dla zawodników jadących na turniej do Wrocławia. W nocy z piątku na sobotę rozpocznie się kolejny etap budowy trasy autobusowo-tramwajowej z placu Orląt Lwowskich na Nowy Dwór. Oznacza to utrudnienia w ruchu samochodowym. Prace będą prowadzone na wiadukcie nad ulicą Smolecką w okolicy Centrum sportowego Hasta la Vista. Zalecane jest ominięcie wiaduktu ulicą Śrubową. Więcej informacji o utrudnieniach: https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,tramwaj-na-nowy-dwor-rusza-kolejny-etap-budowy,wia5-3273-51508.html