Mistrzostwa Europy i świata Mistrzostwa Polski

# Nazwa Data Miejscowość
1. European Senior Championships Zadar 2020 27 - 04 października 2020 Zadar, Chorwacja
2. World Senior Championships Katowice 2019 04 - 11 sierpnia 2019 Katowice, Polska
3. European Senior Championships Guadalajara 2018 24 - 30 września 2018 Guadalajara, Hiszpania
4. World Senior Championships Koczin 2017 11 - 17 września 2017 Koczin, Indie
5. European Senior Championships Podcetrtek 2016 18 - 24 września 2016 Podcetrtek, Słowenia
6. VII World Senior Championships Helsingborg 2015 20 - 26 września 2015 Helsingborg, Szwecja
7. European Senior Championships Caldas da Rainha 2014 21 - 27 września 2014 Caldas da Rainha, Portugalia
8. VI World Senior Championships Ankara 2013 09 - 14 września 2013 Ankara, Turcja
9. European Senior Championships Sofia 2012 17 - 22 września 2012 Sofia, Bułgaria
10. MES Irlandia Dundalk 2010 27 - 02 października 2010 Dundalk, Irlandia
11. MŚS Hiszpania Punta Umbria 2009 27 - 03 października 2009 ,
12. MES Hiszpania Punta Umbria 2008 29 - 04 października 2008 ,
13. MES Holandia Amersfoort 2006 15 - 20 maja 2006 ,

World Senior Championships Katowice 2019 04 - 11 sierpnia 2019, Katowice, Polska

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
2 Dariusz Zięba Gra pojedyncza mężczyzn 45+
2 Jacek Hankiewicz Gra pojedyncza mężczyzn 50+
2 Paweł Gasz Gra pojedyncza mężczyzn 75+
2 Leopold Tukendorf Gra podwójna mężczyzn 75+
2 Paweł Gasz Gra podwójna mężczyzn 75+
2 Paweł Gasz Gra mieszana 75+
3 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 50+
3 Jacek Hankiewicz Gra podwójna mężczyzn 50+
3 Jerzy Dołhan Gra podwójna mężczyzn 50+

European Senior Championships Guadalajara 2018 24 - 30 września 2018, Guadalajara, Hiszpania

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
1 Paweł Gasz Gra pojedyncza mężczyzn 75+
2 Barbara Kulanty Gra podwójna kobiet 45+
2 Dorota Grzejdak Gra podwójna kobiet 45+
3 Barbara Kulanty Gra pojedyncza kobiet 45+

World Senior Championships Koczin 2017 11 - 17 września 2017, Koczin, Indie

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
2 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 45+
3 Paweł Gasz Gra pojedyncza mężczyzn 70+

European Senior Championships Podcetrtek 2016 18 - 24 września 2016, Podcetrtek, Słowenia

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
1 Barbara Kulanty Gra podwójna kobiet 45+
1 Dorota Grzejdak Gra podwójna kobiet 45+
3 Paweł Gasz Gra pojedyncza mężczyzn 70+
3 Barbara Kulanty Gra pojedyncza kobiet 45+

VII World Senior Championships Helsingborg 2015 20 - 26 września 2015, Helsingborg, Szwecja

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
3 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 45+

European Senior Championships Caldas da Rainha 2014 21 - 27 września 2014, Caldas da Rainha, Portugalia

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
1 Paweł Gasz Gra pojedyncza mężczyzn 70+
3 Barbara Kulanty Gra pojedyncza kobiet 40+
3 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 45+

VI World Senior Championships Ankara 2013 09 - 14 września 2013, Ankara, Turcja

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
3 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 45+

European Senior Championships Sofia 2012 17 - 22 września 2012, Sofia, Bułgaria

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
1 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 40+
1 Maciej Piekło Gra mieszana 40+
1 Barbara Kulanty Gra mieszana 40+
2 Barbara Kulanty Gra pojedyncza kobiet 40+
3 Kazimierz Prędki Gra pojedyncza mężczyzn 70+

MES Irlandia Dundalk 2010 27 - 02 października 2010, Dundalk, Irlandia

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
1 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 40+
1 Dorota Grzejdak Gra podwójna kobiet 40+
2 Paweł Gasz Gra pojedyncza mężczyzn 65+

MŚS Hiszpania Punta Umbria 2009 27 - 03 października 2009, ,

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
1 Barbara Kulanty Gra pojedyncza kobiet 35+
1 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 40+
2 Paweł Gasz Gra pojedyncza mężczyzn 65+
2 Jerzy Dołhan Gra podwójna mężczyzn 40+
2 Jacek Hankiewicz Gra podwójna mężczyzn 40+
2 Jerzy Dołhan Gra mieszana 40+
3 Barbara Kulanty Gra podwójna kobiet 35+
3 Dorota Grzejdak Gra podwójna kobiet 35+

MES Hiszpania Punta Umbria 2008 29 - 04 października 2008, ,

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
2 Paweł Gasz Gra pojedyncza mężczyzn 65+
2 Barbara Kulanty Gra pojedyncza kobiet 35+
3 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 40+
3 Dorota Grzejdak Gra podwójna kobiet 40+
3 Magdalena Koba Gra podwójna kobiet 40+

MES Holandia Amersfoort 2006 15 - 20 maja 2006, ,

Miejsce Imię i nazwisko Rodzaj gry Grupa
1 Jacek Hankiewicz Gra pojedyncza mężczyzn 40+
1 Jerzy Dołhan Gra podwójna mężczyzn 40+
1 Jacek Hankiewicz Gra podwójna mężczyzn 40+
2 Dorota Grzejdak Gra pojedyncza kobiet 35+
2 Bożena Haracz Gra podwójna kobiet 35+
2 Dorota Grzejdak Gra podwójna kobiet 35+
2 Jerzy Dołhan Gra mieszana 40+
2 Bożena Haracz Gra mieszana 40+